Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2024/25 - Bron czy "Cabron"?


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon 2024/25 juz za nami, pierwsze bomby juz rzucone:

https://www.nytimes.com/athletic/5497268/2024/05/15/cavaliers-donovan-mitchell-darius-garland-jb-bickerstaff-future/

https://bleacherreport.com/articles/10121308-nba-rumors-donovan-mitchell-grew-frustrated-by-some-cavs-lack-of-maturity-focus

- JBB kwestionowany przez weteranow (strzelam - Pan Kardaszian, pewnie tez Mitchell)

- Jarrett Allenn kwestionowa "tfiordosc" uliczna -> to pewnie Kardaszian, ktory wie jak skutecznie dzialaja farmaceutyki (expert z 20 spotkaniowym odpoczynkiem, po naduzyciach)

- dziecinne zachowania Garlanda (najprawdopodobniej) kwestionowane przez Mitchella (najprawdopodobniej)

- Mitchell i gwarantowane pieniadze - w sumie wyglada ze teraz moga "tylko" zaoferowac ~200mln/4lata lub 270mln/5lat w przyszlym roku

 

JBB nie wraca jako HC, najprawdopodobniej 1-2tygodnie - podobno nie ma szans, zeby Mitchell byl nadal czescia druzyny pod wodza JBB - nadal, obaj moga poleciec w odpowiedniej wymianie.

Mitchell vs Garland - jeden 28lat, 6'3", nozki jak moj tors, pierwsze problemy z kolanami - tez jak u mnie, tylko u mnie od prowadzenia auta w automacie i mocnej klimatyzacji. dominacja w RS i styl w ktorym mozna wygrac poszczegolne mecze w serii, lock na 2-ga runde z byle supportem/lub bez trenera. drugi 24 lata 6'1", w PO na pierwszym kroku nie daje rady z 38letnim Horfordem, Kornetem czy Hauserem. fajny RS, nie potrafi grac na wyjazdach. Mimo wszystko, byc moze, jego organiczny "wzrost" zostal zahamowany przez przybycie czarnej dziury w postaci Mitchella. Jesli Lebron by wrocil, nie ma znaczenia imho ktory z nich zostaje.

Mobley - byc moze nigdy nie bedzie 3pt strzelcem, ale on musi urosnac do rangi 2-3'giego i dostac taka ilosc posiadan

Allen - nie strzelajacy center, w mediach podobno uwazaja ze nie moga grac razem z Mobleyem z tego powodu dlatego "transferuja" go gdzies za kogo, przepraszam? zostanie

Strus - zawodnik ktory nigdy nie gra jak jego srednia, kontrakt raczej niezbywalny i potencjalnie OK z nowym trenerem

Levert - najlepszy sezon w Cavs i ciezko mi go krytykowac, gra swoja role i jest zdrowy. potencjalny piece w wymianie.

Merrill - grajac z lawki potrzebuje ze 2 zagrywki w ktorych ma role.

Brzydki Morris - oby udalo sie go zatrzymac na ~MLE

Tristan Thompson - jak najbardziej na tak, weteran i gwarantowane ucho dla mediow

Okoro - QO lub wypelniacz w jakiejs wymianie 100%

Niang - fatalny, bez przyszlosci, co on k**** robi w lidze WTF? Fatalny transfer

 

Najlepsi partnerzy do wymiany Pelicans (Herb, Murphy, Ingram?), SAS (Johnson, pick?, Sochan), BKN (forumowe spekulacje, nie znam nikogo).

jesli nie-zerowa szansa na drugi powrot Lebrona okaze sie faktem, to wywroci to wszystko do gory nogami, ogien.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2024 o 18:39, memento1984 napisał(a):

Chris Quinn, @Alonzo ?

plotki, na papierze ciekawe?

Podobno na czele listy kandydatów do posady HC w Cavs jest Johnnie Bryant asystent Thibsa , uzyskał już zgodę Knicks na interview w Cleveland, .Oprócz tego pojawiają się kandydatury Atkinsona i James Borrego .,Bryant to był by ukłon w stronę Spidy M , gdyż przed objęciem posady w MSG był częścią zespołu trenerskiego w Utah 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał(a):

Podobno na czele listy kandydatów do posady HC w Cavs jest Johnnie Bryant asystent Thibsa , uzyskał już zgodę Knicks na interview w Cleveland, .Oprócz tego pojawiają się kandydatury Atkinsona i James Borrego .,Bryant to był by ukłon w stronę Spidy M , gdyż przed objęciem posady w MSG był częścią zespołu trenerskiego w Utah 

Quinn pochodzi z Ohio i jest chyba najbardziej obiecujacy. Ciekawa sprawa, Gilbert po wylewie podobno znowu bardziej aktywny - on podobno nie lubi zatrudniac “odpadow” i lubi zatrudniac gosci ktorzy nie dostali jeszcze HC w NBA (tych zatrudniamy jako asystentow zeby sprzatali po ewentualnym niewypale). Bryanta jeszcze nie widzialem na poczatku tygodnia, ale kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, memento1984 napisał(a):

. Bryanta jeszcze nie widzialem na poczatku tygodnia, ale kto wie.

Jeżeli Mitchell przedłuży kontakt z Cavs to Bryant jest bardzo mocnym kandydatem, gdyż w czasach gdy pracował  w Jazz miał szczególnie bliskie relacje z Donovanem i Haywardem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mayor napisał(a):

Jeżeli Mitchell przedłuży kontakt z Cavs to Bryant jest bardzo mocnym kandydatem, gdyż w czasach gdy pracował  w Jazz miał szczególnie bliskie relacje z Donovanem i Haywardem

To moze Gilbert wyskoczy z jakims swojakiem a jego na asystenta wezma co by za rok wskoczyl jako HC jak sie zepsuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, memento1984 napisał(a):

To moze Gilbert wyskoczy z jakims swojakiem a jego na asystenta wezma co by za rok wskoczyl jako HC jak sie zepsuje

No z asystenta w Knicks, "awansować" na asystenta w Cavaliers. To słaby rozwój kariery dla Bryanta, a nawet niedorozwój.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
11 godzin temu, mayor napisał(a):

No z asystenta w Knicks, "awansować" na asystenta w Cavaliers. To słaby rozwój kariery dla Bryanta, a nawet niedorozwój.,

tylko ostatnia dekade, kazdy asystent po "wymysle" Gilberta zostawal HC ~1roku, wiec wiesz, taki mamy klimat

*tak serio, to nie wiem, kto bedzie podejmowal decyzje, a pomysl na bycie asystentem zeby zaraz zostac HC napisalo "doswiadczenie"

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardziej mnie cieszy, że Kenneth dostał fajny młody team, gdzie rzeczywiście będzie mógł się wykazać a nie jakieś syfiaste Hornets co nie wiadomo o co grać., Jestem fanem temperamentu i warsztatu trenerskiego Atkinsona jeszcze z czasów Nets i będę z pewnością oglądać więcej Cavs, tym bardziej kiedy w składzie są Jarett i Caris - grajki w sumie wylansowani dzięki zaufaniu i pracy Kena .Edith- c*** tam z LeBronem , niech sobie bierze paycuty i jeździ z tym obwoźnym cyrkiem pod tytułem - Daddy&Baby Farewell Tour  

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mayor napisał(a):

Bardziej mnie cieszy, że Kenneth dostał fajny młody team, gdzie rzeczywiście będzie mógł się wykazać a nie jakieś syfiaste Hornets co nie wiadomo o co grać., Jestem fanem temperamentu i warsztatu trenerskiego Atkinsona jeszcze z czasów Nets i będę z pewnością oglądać więcej Cavs, tym bardziej kiedy w składzie są Jarett i Caris - grajki w sumie wylansowani dzięki zaufaniu i pracy Kena .Edith- c*** tam z LeBronem , niech sobie bierze paycuty i jeździ z tym obwoźnym cyrkiem pod tytułem - Daddy&Baby Farewell Tour  

Ogolnie Cavs poszli po linii trenerskiej zamiast palowac rzucanie kontraktow i zamian przecietnych zawodnikow na przecietnych ze swiezym kontraktem za +60%. Wszystkich swoich zawodnikow maja pod kontrola i wiadomo kto dostanie pewna “torbe”.

Dziwny offseason, bo poszlo po najbardziej przewidywalnej linii (Mitchell i trener). Jest nadzieja ze mamy goscia od taktyki a nie od atmosfery dla swiezakow.

Caris oby tylko zostal w zdrowiu bo jego ostatni sezon wygladal tak jak chcielismy ale to glownie zasluga pozostania zdrowym.

offtop - zaluje ze Cavs nie poszli w Hartensteina jak go mieli pod swoja kontrola cos ala 60-70/5lat, gosciu byl spokojnie wtedy do wyjecia jako backup big bez zadnej elitarnej umiejetnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, memento1984 napisał(a):

No to teraz trzeba dac Okoro 120/4 i offseason mozemy zakonczyc /s

W sumie to cienki offseason , Cavs utrzymali Status Quo , ani się nie wzmocnili , ani nie osłabili . Przy okazji zapchali sobie salary przepłacając grajków na których i tak nie było popytu na rynku. Jedyny pozytywny ruch to zatrudnienie Atkinsona. No i droga do playoff na wschodzie łatwa , bo pewnie z osiem zespołów będzie tankować ,to awans będzie podany każdemu chętnemu na srebrnej tacy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mayor napisał(a):

Świat oszalał. Następny supermax dla Mobleya 224/5 lat z performance bonusami w porywach do $270M

Tak się kończy płacenie za (wątpliwy) potencjał. W czym on się niby rozwinął przez ostatni rok? Mam wrażenie, że facet stoi w miejscu już od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vero1897 napisał(a):

Tak się kończy płacenie za (wątpliwy) potencjał. W czym on się niby rozwinął przez ostatni rok? Mam wrażenie, że facet stoi w miejscu już od dłuższego czasu.

Wciąż nawet stojąc (co nie do końca jest prawdą) to świetny wysoki z elitarną defensywą i bardzo przyjemną rola w ataku 

Suma oczywiście kosmiczna ale teraz każda jest taka 

Cavs czekali z tą umową choć pewne było od dawna że tak się skończy 

Każdy zespół ligi gdyby go miał, dałby mu ten kontrakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, josephnba napisał(a):

Wciąż nawet stojąc (co nie do końca jest prawdą) to świetny wysoki z elitarną defensywą i bardzo przyjemną rola w ataku 

Przyjemną dla niego. Nikt niczego nadzwyczajnego w ataku od niego nie oczekuje także nawet jak zrobi jakieś marne 10/10 w PO to nie będzie przesadnych pretensji a kaska się będzie zgadzała.

Nie zrozum mnie źle on wciąż sporo daje ale od gracza zarabiającego tyle pieniędzy oczekiwałbym jednak czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.