Skocz do zawartości

Offseason 2024 czyli bieda Panie kochany


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, josephnba napisał(a):

Stało się to co stać się musiało 

JVG wraca na ławkę 

Wprawdzie "tylko" jako lead assistant, ale jeśli ktoś ma komfort posiadania takiego asystenta to ja pierdykam!

Szkoda że do zwłok Clippers 

 

W kontekście wyboru Jeffa to już nie taka duża weryfikacja co?

dziwne bardzo, chyba swiat nba o nim zapomnial przegapil tyle okazji, chyba ze chce spokojnie sie wprowadzic znowu w rutyne nba bez zobowiazan

jednak masa lotow itd

tak czy inaczej ESPN to k**** ze go obcieli i jeszcze dali Burke do finalow

ha tfu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kubbas napisał(a):

dziwne bardzo, chyba swiat nba o nim zapomnial przegapil tyle okazji, chyba ze chce spokojnie sie wprowadzic znowu w rutyne nba bez zobowiazan

jednak masa lotow itd

tak czy inaczej ESPN to k**** ze go obcieli i jeszcze dali Burke do finalow

ha tfu

 

Wątpię żeby NBA zapomniało co Jeff robił, do dziś fani Knicks wspominają 99ty przecież 

Miał ciepłą posadkę w ESPN to się nie wychylał, teraz,trochę się rozrusza za plecami Lue i być może jeszcze przed ASW zobaczymy go znów przy linii 

Znam pewien zespół z Illinois,,który powinien wtedy szukać trenera ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, joe dumars napisał(a):

ja zwykle, 'piaskownica'. baw sie dobrze!...

Jedziesz po jednym z najlepszych taktyków w historii ligi i się dziwisz? 

Anunobi być może jednak będzie chciał przetestować rynek 

Podobno jest otwarty na nowy deal z Knicks ale na tę chwilę są daleko od porozumienia 

 

Pewnie skończy się jednak na happy endzie, prawdopodobnie chcą podbić z agentem cenę 

Z drugiej strony ładnie by ich przekręcił gdyby nie podpisał. Oni nie mają żądnych Birdów itp? 

 

Trochę to dziwne bo wg mnie zdrowi pyknęliby Pacers na luzaku więc chłopak ma i NY i potencjał w zespole. Czego chcieć więcej? 

Poza bardziej tłustym czekiem ofkoz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół mem Detroit Pistons zwolnił Montyego 

Kolejny HC który traci posadę bo FO nie potrafi nikim wzmocnić ekipy i rozumienia ją na drobne 

Nie twierdzę że Williams to byl super wybór, ale on nie miał prawa z taką zbieraniną osiągnąć nic poza tym co osiągnął 

Co ciekawe Monty ma jeszcze baaardzo długo kontrakt więc po raz kolejny menago Pistons pokazał jakim jest zjebem 

12 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Z OG to clickbajty są ;) Wiadomo ze fanbase Knicks to taki latwy target.

Swoją drogą to nie wiem czy 40+ per year to dobry kontrakt dla OG on gra srednio na rok mniej meczy od Embidda.

 

No kasa chora, ale rynek jest chory coraz bardziej z prawami telewizyjnymi i predykcjami co do capu 

Ja jestem takim boomerem że kontrakt 15/rok wydaje mi się zarezerwowany tylko dla ludzi pokroju Jordana czy Curryego 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, the_secret napisał(a):

Pisałem to już, ale trzeba powtórzyć.

Niech Pan Adam Silver ukróci męki Detroit Pistons i ich sprzeda w pizdu do Las Vegas

Szybciej spodziewam się dołożenia 2 zespołów do ligi: Seattle i Las Vegas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Co ciekawe Monty ma jeszcze baaardzo długo kontrakt więc po raz kolejny menago Pistons pokazał jakim jest zjebem 

Rozumiem Twój punkt widzenia jednak z drugiej strony jak sam przychodzę do nowej organizacji to bardzo często po analizie wyników itd zdarza się, że kogoś zwalniam, zatrudniam, awansuje. Myślę, że to normalne jak przychodzi nowy menago to chce mieć swój stempel. 
Na pewno było to tematem dyskusji przy zatrudnieniu Langdona, ja osobiście nie jestem zaskoczony. Kwota wrażenia nie robi bo na biednego nie trafiło. Widać, że Langdon ma pełne wsparcie i działa jak uważa, a to ważne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, the_secret napisał(a):

Pisałem to już, ale trzeba powtórzyć.

Niech Pan Adam Silver ukróci męki Detroit Pistons i ich sprzeda w pizdu do Las Vegas

Bez przesady 

Pistons są tak powiazani z Detroit jak Knicks z NY 

Takich klubów się nie relokuje

Godzinę temu, Winchester napisał(a):

Rozumiem Twój punkt widzenia jednak z drugiej strony jak sam przychodzę do nowej organizacji to bardzo często po analizie wyników itd zdarza się, że kogoś zwalniam, zatrudniam, awansuje. Myślę, że to normalne jak przychodzi nowy menago to chce mieć swój stempel. 
Na pewno było to tematem dyskusji przy zatrudnieniu Langdona, ja osobiście nie jestem zaskoczony. Kwota wrażenia nie robi bo na biednego nie trafiło. Widać, że Langdon ma pełne wsparcie i działa jak uważa, a to ważne. 

To mógł zwolnić babcię klozetową 

Prawda jest taka że Monty stał się ofiarą c***owego zarządzania, nie ponosi winy za tę bandę scrubów, którymi obudowali Cadea 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan pytany o możliwość dołączenia do Lakers stwierdził jednoznacznie że nie odmawia się w sytuacji kiedy możesz zagrać w domu 

Już od dwóch sezonów jest łączony z LAL. Pytanie tylko czy Lakers mają jakiekolwiek pieniądze na kontrakt dla niego, lub mają logo oddać w snt 

DLO niech sobie wsadzą 

Przypominam że DDR odrzucił 80/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze duze oficjalne info to Siakam za 190/4 podpisał z Pacers 

Bez zaskoczenia, choć kwota spora 

 

Pacers na bank byli przygotowani do takiej kwoty już w lutym kiedy dogadywali transfer więc zero zdziwienia 

 

Obie strony korzystają na współpracy więc nie ma co gdybać czy wart jest tych pieniędzy 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał(a):

Pierwsze duze oficjalne info to Siakam za 190/4 podpisał z Pacers 

Bez zaskoczenia, choć kwota spora 

 

Pacers na bank byli przygotowani do takiej kwoty już w lutym kiedy dogadywali transfer więc zero zdziwienia 

 

Obie strony korzystają na współpracy więc nie ma co gdybać czy wart jest tych pieniędzy 

Widziałem go tylko w meczach z Celtics i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie jest mało, ale przy tym jakie komtrakty są obecnie podpisywane to jest to całkiem znośne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.