Skocz do zawartości

Offseason 2024 czyli bieda Panie kochany


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Dobrym pomyslem po sprzedazy Mitchella i Goberta byl tez tank po Wembiego, czego nie zrobiono. To samo rok temu.

Nie zawsze to, co jest dobrym pomyslem dla organizacji jest wykonywane. Ainge ma uczulenie na tank, woli 11 pick.

To chyba nie widziałeś przerażonych min Ainga jak Markannen grał jak natchniony a Utah wygrywało kolejne mecze. Ten tank po Wembego mu nie wyszedł bo kisil Conleya i Clarksona chcąc za nich nie wiadomo co. Teraz też mu nie wyjdzie po Flagga bo chciał za dużo za Markannena. I bardzo dobrze. Jak chcesz wszystkich dymać to w końcu wychodzisz na tym jak zabłocki.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ignazz napisał(a):

Utah Jazz All-Star forward Lauri Markkanen has signed a five-year, $238 million contract renegotiation and extension – including $220 million in new money, his agent Michael Lelchitski of @SIGSports tells ESPN.

W wymianach dostępny w lato. Jazz z nim moim zdaniem poza top 5 draftu. 

Cavs powinni zrobic z nim druzyne na 4 supermaxach + bieda max Allena!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Utah Jazz All-Star forward Lauri Markkanen has signed a five-year, $238 million contract renegotiation and extension – including $220 million in new money, his agent Michael Lelchitski of @SIGSports tells ESPN.

W wymianach dostępny w lato. Jazz z nim moim zdaniem poza top 5 draftu. 

Budżet NFZ(organizacji, a nie tego co funduje) to właśnie jakieś ~2xx mln dolarów. 

Chore kwoty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, marceli73 napisał(a):

To może Levina za Markanenna. Buls musi dorzucić jeszcze ze 3 picki. Fajna historia by była :).

Kłopot w tym że bulla mogliby to zrobić 

Jak czytam że za DDR czy Alexa mogli dostać picki a nie wzięli to mnie krew zalewa 

Nic mnie już nie zdziwi w tej pato organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał(a):

Kłopot w tym że bulla mogliby to zrobić 

Jak czytam że za DDR czy Alexa mogli dostać picki a nie wzięli to mnie krew zalewa 

Nic mnie już nie zdziwi w tej pato organizacji

Szkoda trochę. polskie miasto i wielka historia NBA. Ja mam sentyment bo zaczynałem oglądać NBA jak Chicago wygrało swój pierwszy finał z Lakersami Magica. Az mam ciarki na te komentarze z tamtych czasów jak miałem to okazje oglądać po angielsku. U nas komuna się skończyła i zaczynali to pokazywać. To było coś niesamowitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2024 o 20:55, Reikai napisał(a):

Markannen ma podpisac extension z Jazz, od razu tez pojawily sie plotki, ze Jazz uderza po Ingrama, do Pels mialby isc Kessler.

Collins, Lauri, Hendricks, Cody, Sensabaugh i miałby dołączyć Ingram? Intresting... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.