Skocz do zawartości

Offseason 2024 czyli bieda Panie kochany


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kubbas napisał(a):

Warriors chyba Podziemski sie z kims pojebal? z jakims Edwardsem czy kims?

Maja swiadomosc, ze Curry jest juz wyprany. Nie dziwi w sumie brak checi pozbycia sie Kumingi I Podziemskiego, bo to ich przyszlosc, ktora bedzie musiala nadejsc predzej czy pozniej.

Pociag Curremu juz odjechal niestety raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał(a):

Maja swiadomosc, ze Curry jest juz wyprany. Nie dziwi w sumie brak checi pozbycia sie Kumingi I Podziemskiego, bo to ich przyszlosc, ktora bedzie musiala nadejsc predzej czy pozniej.

Pociag Curremu juz odjechal niestety raczej.

Myślę ze w GS powinni grzecznie spytać Currego czy nie wysłać go do jakichś rockets za młodzież i picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marceli73 napisał(a):

Myślę ze w GS powinni grzecznie spytać Currego czy nie wysłać go do jakichś rockets za młodzież i picki.

A niby dlaczego? 

Zasłużył żeby dograć karierę w warriors 

Bryanta nikt nie tradował, Dirka też 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

A niby dlaczego? 

Zasłużył żeby dograć karierę w warriors 

Bryanta nikt nie tradował, Dirka też 

Dlatego powinni go zapytać? Czy chce dograć karierę w słabych GS czy woli pójść do jakichś Rockets którzy jako jedyni mogą GS dać odpowiedni zwrot i być miejscem gdzie curry o coś zagra. A pamiętaj że Rockets mają picki Phoenix i Durancik może jeszcze raz chcieć się przyłączyć do currego żeby go poprowadził do sukcesu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Markannen ma podpisac extension z Jazz, od razu tez pojawily sie plotki, ze Jazz uderza po Ingrama, do Pels mialby isc Kessler.

I źródłem jest dziennikarz Pels? Fanbase Jazz jednoznacznie oceniał i nadal ocenia ten pomysł - jako zły. Myślę, że to ściema jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karl napisał(a):

I źródłem jest dziennikarz Pels? Fanbase Jazz jednoznacznie oceniał i nadal ocenia ten pomysł - jako zły. Myślę, że to ściema jest. 

No Jazz powinni tankowac, tak jak powinni to robic po oddaniu Mitchela I Goberta.

Ale Ainge najwyrazniej jest zadowolony z bycia sredniakiem ~~11 pickiem 3 rok z rzedu, wiec I nie zdziwilaby mnie taka decyzja I walka o 10 seed :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał(a):

Ale Ainge najwyrazniej jest zadowolony z bycia sredniakiem ~~11 pickiem 3 rok z rzedu, wiec I nie zdziwilaby mnie taka decyzja I walka o 10 seed :]

Juz to gdzies pisalem - niewiele jest slabszych druzyn w lidze od Jazz, nawet z Markannenem. Wychodzi jakos 5-6 ekip max. Do tego w tym sezonie vets maja dostac znacznie mniej minut niz rookasy/2-roczniaki, wiec to tez bedzie wplywac na wynik. 

Anyway, po podpisaniu Markannena - pojda pewnie jeszcze jakies ruchy, bo bedzie 10+ mln do wydania, wiec patrze z ciekawoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, karl napisał(a):

Juz to gdzies pisalem - niewiele jest slabszych druzyn w lidze od Jazz, nawet z Markannenem. Wychodzi jakos 5-6 ekip max. Do tego w tym sezonie vets maja dostac znacznie mniej minut niz rookasy/2-roczniaki, wiec to tez bedzie wplywac na wynik. 

Anyway, po podpisaniu Markannena - pojda pewnie jeszcze jakies ruchy, bo bedzie 10+ mln do wydania, wiec patrze z ciekawoscia.

to mozna mowic co sezon

Utah to takie miejsce gdzie zawsze sie koniec koncow gra o cos 

home court jest tak mocny ze zawsze z tego gowna sie bata ukreci chcac czy nie chcac to nie jest miejsce na tankowanie jak Clarksony tutaj robia competitive mecze prawie z kazdym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauri i tak moim zdaniem poleci jeszcze w tym sezonie 

Jazz nie mają po co go trzymać a i Lauri jeśli myśli poważnie nie powinien trzymać się Utah 

Po przedłużeniu może chyba dopiero po 14 grudnia dojść do wymiany? Czy coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, josephnba napisał(a):

Lauri i tak moim zdaniem poleci jeszcze w tym sezonie 

Jazz nie mają po co go trzymać a i Lauri jeśli myśli poważnie nie powinien trzymać się Utah 

Po przedłużeniu może chyba dopiero po 14 grudnia dojść do wymiany? Czy coś się zmieniło?

Jezeli dziś podpisze to dokładnie za pół roku może być wymieniony i to jest ostatni dzień wymian. Tam będą decydować godziny. 

15 minut temu, Behemot napisał(a):

Jak po 6 sierpnia podpiszą, to dopiero w lutym.

Jak 8 to przecież dopiero w lato 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał(a):

Facet wchodzi w prime. Nie chce tanku. A dla Jazz tank po Flagg to dobry pomysł. To się nie klei. Jazz ma konflikt interesów. 

Dobrym pomyslem po sprzedazy Mitchella i Goberta byl tez tank po Wembiego, czego nie zrobiono. To samo rok temu.

Nie zawsze to, co jest dobrym pomyslem dla organizacji jest wykonywane. Ainge ma uczulenie na tank, woli 11 pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Reikai napisał(a):

Dobrym pomyslem po sprzedazy Mitchella i Goberta byl tez tank po Wembiego, czego nie zrobiono. To samo rok temu.

Nie zawsze to, co jest dobrym pomyslem dla organizacji jest wykonywane. Ainge ma uczulenie na tank, woli 11 pick.

Ja myślę, że Ainge chciał tankować, ale nie spodziewał się, że Lauri tak wypieprzy w kosmos i wraz z grupką weteranów będą nagle walczyć o playoff. Piwot w drugiej części sezonu był zbyt późny, żeby włączyć się do gry o wysoki pick.

Obecnie jednak zachód jest na tyle głęboki, że nawet z Markkanenem w składzie Jazz mogą wylądować w bottom 5 ligi, więc to dobry moment, żeby powysyłać gdzieś zawodników, z którymi nie łączą długofalowych planów.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.