Skocz do zawartości

Offseason 2024 czyli bieda Panie kochany


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, marceli73 napisał(a):

2027/28 i na 4-rech graczy bez wysokich (Ala i Kristapsa) 201 milionów :). Niezłe ale to nie moje pieniądze. W sumie mistrza mają i za rok być może też.

Ewidentnie cię to boli bo nie przepuszczasz żadnej okazji żeby o tym napisać 

Dziś jeśli chcesz mieć tytuł musisz płacić 

Zobaczymy jak negatywnie będziesz nastawiony jak VW i inni topowi gracze Spurs krzykną swoje stawki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Koelner napisał(a):

Donovan za Maxa to popadanie cavs w średniactwo 

wręcz przeciwnie.

teraz tylko jak najszybciej zrozumieć, że łączenie Garland'a z Mitchell'em i Mobley'a z Allen'em nie ma sensu i szukać dobrego obudowania duo Mitchell&Mobley. 

Narazie co prawda się nie zanosi, ale może w trakcie sezonu to się zmieni, jak już drugi trener skapituluje i nie ogarnie, tego co niemożliwe.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iglo13 napisał(a):

Właściciel celtics to jakiś geniusz. Podpisują gwiazdy, budżet za 2 lata wybuchnie ale to będzie zmartwienie kolejnego właściciela który wyłoży pewnie z 5 miliardów dolarów 

Gdyby nie podpisali gwiazd tylko mieli zespół jak przysłowiowi Wizzards to nikt by nie dał takich pieniędzy. Celtics to jest marką a jak na dodatek ma dobrych zawodników to tanio nie będzie.

Mnie ciekawi jak się sprzedaje taki klub za 5000000000$. Dajesz sygnał, że sprzedajesz, ale taki zakup to tylko garstka osób może zrealizować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Ewidentnie cię to boli bo nie przepuszczasz żadnej okazji żeby o tym napisać 

Dziś jeśli chcesz mieć tytuł musisz płacić 

Zobaczymy jak negatywnie będziesz nastawiony jak VW i inni topowi gracze Spurs krzykną swoje stawki 

Mnie to nie boli ale boli to pewnie te dziesiątki (lub nawet setki) graczy którzy dają połowę tego co te gwiazdki a zarabiają 20% ich kontraktu.

Co do SA to Wemby może krzyczeć ile chce i dostanie to w każdym zespole. Reszta ze zbyt wygórowanymi oczekiwaniami mam nadzieje ze zostanie szybko wymieniona na tańszy ekwiwalent dający tyle samo.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, marceli73 napisał(a):

Mnie to nie boli ale boli to pewnie te dziesiątki (lub nawet setki) graczy którzy dają połowę tego co te gwiazdki a zarabiają 20% ich kontraktu.

Co do SA to Wemby może krzyczeć ile chce i dostanie to w każdym zespole. Reszta ze zbyt wygórowanymi oczekiwaniami mam nadzieje ze zostanie szybko wymieniona na tańszy ekwiwalent dający tyle samo.

No już widzę jak Wemby zostaje w zespole, który mu wymienia skład bo Marcel z Polski twierdzi że nie ma co przepłacać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał(a):

Wemby wejdzie jako pierwszy w supermaxa 400-500kk. 
Budowa składu musi zakładać 1B jako kolejny max i 3-4 rolesow plus dodatki z draftów z wyborów których spurs mają sporo 

 

Da radę złożyć 

Marcel ci złoży taki skład za połowę tej stawki 

Znaczy tak mu się przynajmniej wydaje 

Bulls i Lakers podobno (na ile podobno, nie wiem) rozmawiają i snt DeRozana 

"Źródło" nie podaje kto miałby pójść w drugą stronę ale może to być ten przehajpowany białas w za krótkich spodenkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

No już widzę jak Wemby zostaje w zespole, który mu wymienia skład bo Marcel z Polski twierdzi że nie ma co przepłacać 

Najlepszym przykładem jest pozyskany z SAS White. Podpisał przedłużenie gdzie dostanie 30 na sezon i uważa się, że to dobry kontrakt. Nie sądzę, żeby chciał grać za 20. Nie da się po taniości zbudować składu na mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ptak napisał(a):

Nie da się po taniości zbudować składu na mistrza. 

Co to znaczy po taniości? Chodzi o to żeby  3-4 zawodnikom nie płacić tyle że już wchodzą w tzw 2 apron czy jakoś tak. I nadziewają się na hard cap. Wtedy w razie kontuzji lub podkupienia ci zawodnika z rotacji już nic nie możesz zrobić. Przykład Denver. Ci akurat 1 raz wygrali. Ale masz takie zespoły jak Nets z Durantem, LAC i Suns. Tam już nikogo nie ściągniesz i nie masz dobrego draftu (dobry wybór lub wysoki wybór z oczywistymi talentami) do pomocy jak się nie udało 3 zawodnikom wygrać. Nets mieli dobrą młodzież ale tam im Harden rozwalił system i władze NY. LAC zostali bez perspektyw bo pozbyli się draftu. Suns są w totalnej dupie.

Akurat Boston się udało BO Stevens genialne ruchy wykonał i było przed tymi zmianami w salary które będą paraliżować jakiekolwiek ruchu drużynom na hard capie. Dodatkowo podpisują Whita i Tatuma już po wygraniu misia. Ale zaraz Al odejdzie i Kristaps będzie znowu miał season-ending kontuzje i już tylko minima zostają na podpisywanie. Trochę nieuczciwie wobec graczy co ci maja mistrzostwo ratować a zarabiają 5% tego co twoja gwiazdeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał(a):

Gdyby nie podpisali gwiazd tylko mieli zespół jak przysłowiowi Wizzards to nikt by nie dał takich pieniędzy. Celtics to jest marką a jak na dodatek ma dobrych zawodników to tanio nie będzie.

Mnie ciekawi jak się sprzedaje taki klub za 5000000000$. Dajesz sygnał, że sprzedajesz, ale taki zakup to tylko garstka osób może zrealizować 

Ja to sobie wyobrażam tak że jakiś multimiliarder wynajmuję patelnie ( albo ma własną do przewozu takich sum pieniędzy właśnie) i w workach po ziemniakach pakuje do niego kasę o konkretnym jednym nominale albo ma worki podzielone na konkretne nominały. Później podjeżdża pod siedzibę aktualnego właściciela klubu i ludzie których wynajął do rozładunku ( albo ma własnych do rozładunku takich sum pieniędzy właśnie) przenoszą te worki z pieniędzmi na jakąś platformę wagową ( bo zakładam że właściciel klubu taką ma). Na pewno mają przelicznik że ciężar worka to konkretna liczba pieniędzy w zależności od nominału. I tak dochodzi do transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tankathon napisał(a):

Czy mogą włączyć w wymianę Knechta?

Podobno Miami też jest zainteresowane. 

NBACentel to troll konto,

ja widzialem, ze Kingsi tak samo zainteresowani (ktoś z ESPN tak podał), także wstrzymałbym konie co do ktoregokolwiek z teamów

 

 

Może warto, ale nie wiem

https://x.com/LegionHoops/status/1808246886614421908

 

 

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ptak napisał(a):

Tu akurat mistrza ogarnęli kolesie na sutych kontraktach. 

Tak naprawdę potrzebny jest jakiś C po kosztach który coś potrafi. Ale i to niekoniecznie. Boston bez KP w RS da radę 

Od dawna chciałbym Vuca w Celtach 

Marnują mu karierę w tym zapyziałym Chicago 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał(a):

Od dawna chciałbym Vuca w Celtach 

Marnują mu karierę w tym zapyziałym Chicago 

Jak chcesz Vuca w Boston to w obecnych okolicznościach tylko za Holidaya Whita lub Perzingisa. Inaczej ni ch...j. nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
5 minut temu, marceli73 napisał(a):

Jak chcesz Vuca w Boston to w obecnych okolicznościach tylko za Holidaya Whita lub Perzingisa. Inaczej ni ch...j. nie da się.

Jak to się nie da 

Trójstronne wymiany są modne 

 

Kierwa ale żenada z Lakers i juniorkiem 

Gwarantowany kontrakt 🤣🤣🤣

Tatuś się nie zgodził na 2way 🤣🤣🤣

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.