Skocz do zawartości

Offseason 2024 czyli bieda Panie kochany


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, steve napisał(a):

lepszy George niz Thompson

dla gsw tak, klay to już zwłoki ale przykro mnie jak Georgowi się kariera potoczyła, gość ma 33 lata i nie wyciągną z kariery tyle ile mógł. gdzieś zleciał w przecietność a w 13-14 wydawało się,że mógłby być superstarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał(a):

dla gsw tak, klay to już zwłoki ale przykro mnie jak Georgowi się kariera potoczyła, gość ma 33 lata i nie wyciągną z kariery tyle ile mógł. gdzieś zleciał w przecietność a w 13-14 wydawało się,że mógłby być superstarem

no on wtedy byl superstarem, jego Indiana walczyla z Miami LeBrona jak rowny, a on byl liderem

pozniej mial ta okropna kontuzje achillesa i chyba ona mocno wyhamowala jego kariere

ale na last dance z GSW to by sie nadawal, jakby zdrowie dopisalo to kto wie, przy wyrownanej stawce na zachodzie moglo by cos z tego byc jakby zamieniono Thompsona Georgem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w sezonie 18-19 w barwach Thunder PG był 3ci w MVP race, także chyba jednak nie było z nim tak źle

Grał kozacką defensywę (ja go propsowałem jako DPOY w tamtym sezonie) i miał mocną skuteczność zza łuku, ale już nigdy nie atakował kosza z taką łatwością jak przed kontuzją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wiem, ja sie tylko zastanawiam czy naprawde nie dałoby sie wyciagnac wiecej. 

12 pick 2021 r. PG - a z 20 poszedł na. Johnson do atlanty, 

ja mam totalnie mieszane uczucia co do Montego, nie jest dla mnie bożkiem jak dla wielu kibiców Sacto. 

Bo jak widać, po zeszlorocznym Holmesie dalo sie wyciganac wiecej , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver’s Kentavious Caldwell-Pope is declining his $15.4 million player option for the 2024-25 season to become a free agent, sources tell me and 
@Tjonesonthenba
. Caldwell-Pope – a two-time NBA champion – is expected to receive interest from multiple teams with salary cap space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, z tym, że wiesz ogólnie we wrześniu 2023 poszlo info, ze Kings wykorzystują TO - dla Duarte i Mitchella,  na sezon 2024/2025

nei wiem  - ale moze ty wiesz, kiedy wygasa to TO?  bo może po prostu trzeba było się wstrzymać  z dawaniem TO już na etapie września 2023 r., zaś z tego trade'u stopa zwrotu żadna. no okej 6 mln zaoszczedzonych.  

Ale tak jak mowie - za Holmesa Kings musieli dopłacić, po to,zęby potem w zime poszedł za Gafforda, no chyba nie masz watpliwosci kto wyszedl na tym dobrze. 

I

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Robaq napisał(a):

Okej, z tym, że wiesz ogólnie we wrześniu 2023 poszlo info, ze Kings wykorzystują TO - dla Duarte i Mitchella,  na sezon 2024/2025

nei wiem  - ale moze ty wiesz, kiedy wygasa to TO?  bo może po prostu trzeba było się wstrzymać stopa zwrotu żadna. no okej 6 mln zaoszczedzonych.  

Myślę, że sam sobie odpowiedziałeś. TO na sezon 24/25 wygasa po sezonie 24/25.

11 minut temu, Robaq napisał(a):

Ale tak jak mowie - za Holmesa Kings musieli dopłacić, po to,zęby potem w zime poszedł za Gafforda, no chyba nie masz watpliwosci kto wyszedl na tym dobrze. 

Holmes został użyty po to, żeby wyrównać salary. To mógł być każdy tak naprawdę.

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Pistons? Hornets? Magic?

Sixers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mogli się wstrzymać z TO Mitchella, np. do konca sezonu. 

Kings zrobili 6 mln cap space, i to się jeszcze jakos przezyje, jesli chcą isc po kogos z salary na poziomie 40-45 mln 

ale jesli jest to ruch po Ingrama czy Granta to ja tego nie kumam, bo w obu przypadkach "starczy"  pozbycie sie Barnesa, Huertera i np. Duarte, no chyba ,ze naprawde Kings idą po Duranta i wtedy powiedzmy te 5-6 mln robi roznice,

 

Ale mniemam, ze skonczy sie to Grantem i Williamsem za Huertera i Barnesa 

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał(a):

Shams Charania: Denver’s Kentavious Caldwell-Pope is declining his $15.4 million player option for the 2024-25 season to become a free agent.

Pachnie tu jakims przeplaceniem I strata Nuggets.

Pistons? Hornets? Magic?

 

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Dobrze, ze czytasz posty nad Twoimi xD

Haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Robaq napisał(a):

Dlatego mogli się wstrzymać z TO Mitchella, np. do konca sezonu. 

Nie mogli. Czas na podjęcie opcji był do października. Widocznie liczyli, że jednak zrobi postęp. Ale nie zrobił, mówi się trudno.

21 minut temu, Robaq napisał(a):

Kings zrobili 6 mln cap space

Oni nie mają cap space. Po prostu nie chcą płacić podatku za wafli pokroju Mitchella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.