Skocz do zawartości

[beGM Play-off '24 West 1st Round] #3 MINNESOTA TIMBERWOLVES (57-25) - #7 UTAH JAZZ (48:34)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, mac napisał(a):

W defensywie krycie klasycznie wedle rozpisanych pozycji, czyli PG - PG etc, jedynie na SF - PF mogę wprowadzać zmiany w zależności od przebiegu meczu.
Jak na boisku jednoczesnie Banchero i Giddey to mocno zaciesniamy obronę.

 

ja tu widzę Bama na centrze, nawet Ci się nie chciało przeczytać? ale rozumiem, że to są Twoje oficjalne usprawnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George trzymał za mordę charakterną drużynę Indiany, którą przejął po innym gicie Grangerze, z kolei Tatum wychowywał się obok charakternych ludzi jak Smart i Morris. Są jeszcze inne kwestie, o których publicznie nie rozmawiamy. Ale generalnie kto wyznaje prawilne wartości, nie powinien pruć się do tych graczy, nawet jeśli któremuś trafi się gorsza seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pisałem w temacie serii Mavs vs Clippers, że George trochę nie dowiózł i chyba już nie można od niego oczekiwać cudów w tym wieku i z tym przebiegiem, niemniej zwracam uwagę, że PG w Wolves ma trochę łatwiej przy personelu, który tu zastał i nie musi regularnie walczyć z najlepszymi obrońcami przeciwników i defensywą skocentrowaną na tym, by w pierwszej kolejności ograniczać jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

George trzymał za mordę charakterną drużynę Indiany, którą przejął po innym gicie Grangerze, z kolei Tatum wychowywał się obok charakternych ludzi jak Smart i Morris. Są jeszcze inne kwestie, o których publicznie nie rozmawiamy. Ale generalnie kto wyznaje prawilne wartości, nie powinien pruć się do tych graczy, nawet jeśli któremuś trafi się gorsza seria.

dziwne podejście, wychowany w biedzie Booker ma więcej szacunku niż te pindrusie z brodami za 5k od barbera

chyba PS4 z dwoma padami i kinectem na cele wjechały, bo się w dupkach przewraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bookerem jazda do spodu, sugerowałem Qcinowi, by pogonił frajerzynę przy najbliższej możliwej okazji.

Natomiast, jak patrzę w ten twój roster, to nie widzę tam teamu gotowego odpalić Sotę w serii. Może jakieś 4-2 ugrasz, właśnie dlatego, że każdy z liderów Wolves miał swoje problemy, niemniej różnica potencjału jest tu w mojej opinii zbyt duża, by sprawić niespodziankę.

@karpik, przemyślę temat.

 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dziwne podejście, wychowany w biedzie Booker ma więcej szacunku niż te pindrusie z brodami za 5k od barbera

chyba PS4 z dwoma padami i kinectem na cele wjechały, bo się w dupkach przewraca

Są też sprawy, o którym nie mogę tutaj rozmawiać, natomiast masz słowa gita, że George z Tatumem są w środowisku szanowani i każdy poda im rękę.

Z kolei Booker może i wywodzi się z podwórka, natomiast nie kontroluje bajery, nie przestrzega zasad, pruje się do ludzi, więc w pewnych kręgach nie jest mile widziany. I to delikatnie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Natomiast, jak patrzę w ten twój roster, to nie widzę tam teamu gotowego odpalić Sotę w serii. Może jakieś 4-2 ugrasz, właśnie dlatego, że każdy z liderów Wolves miał swoje problemy, niemniej różnica potencjału jest tu w mojej opinii zbyt duża, by sprawić niespodziankę.

4-2 w tej serii przyjmuję jako uczciwe rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.