Skocz do zawartości

Lakers 24/25


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to nie było już przypadkiem w Space Jam 2 że syn LeBrona nie chce tak naprawdę grać w kosza tylko w grę? Możliwe że coś pomyliłem bo zcierpiałem tylko pierwsze 20 minut i wyłączyłem. Może jeszcze nie jest za późno żeby się wycofać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

dwa potężne newsy po 1,5 miesiąca 😅:

- Christian Koloko in

- oficjalny starting five DLO-AR-Rui-Lebron-AD, co może potwierdzać newsy o problemach ze zdrowiem Vando

Ten Koloko to coś sensownego czy raczej Hayes level? ktoś coś o nim? Chyba wraca też po problemach zdrowotnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, marceli73 napisał(a):

no Redick to już sobie powinien zacząć odpuszczać podcasty. Dobrze gada ale ławka trenerska go zweryfikuje. A i tak zaraz będą po nim jechać jak po łysej kobyle. 

nie spowiedziewaj sie tego

to jest gosc z zajawka ktory bedzie nawet jak bedzie trenowal bedzie wychodzil z otwartymi rekoma do prasy

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kubbas napisał(a):

nie spowiedziewaj sie tego

to jest gosc z zajawka ktory bedzie nawet jak bedzie trenowal bedzie wychodzil z otwartymi rekoma do prasy

A ja myślę ze szybko mu przejdzie chęć rozmowy z mediami jak zacznie trenerkę na poważnie. Czyli jak zacznie się sezon. 

Przykładowa rozmowa:

Coach dlaczego trzymałeś Bronnego Jamesa aż 20 minut na parkiecie pomimo ze miał 1 na 8 z gry i 0 na 4 za 3 przy plus minus -20 i 5-oma stratami ? 

JEGO TATUŚ MI KAZAŁ :). 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marceli73 napisał(a):

A ja myślę ze szybko mu przejdzie chęć rozmowy z mediami jak zacznie trenerkę na poważnie. Czyli jak zacznie się sezon. 

sa rozne typy ludzi

ogladasz juz tak dlugo ta lige ze chyba widziales niezliczone wywiady z kobe po meczach jak mowil ciekawe rzeczy czy lebrona

a z drugiej strony masz takich co nie mowia ciekawych rzeczy

Redick raczej bedzie tym pierwszym, nie bojacym sie powiedziec co mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, matek napisał(a):

Ciekawe, czy Bronny mieszka jeszcze ze starym.

Wydaje mi się, że już rok temu był gdzieś tekst o tym, że nie mieszka z nim, ale gdzieś niedaleko tak czy inaczej (chyba, że niedaleko oznacza domek przy basenie :)) 

Z ciekawych tematów Reddick jeszcze przed rozpoczęcie obozu ogłosił, że S5 to DLO/Reaves/Rui/Lebron/AD. Tak z jednej strony mało spotykane posunięcie w gdzie trener nie pozostawia wątpliwości na tym etapie, z drugiej widać, że przynajmniej w odróżnieniu od poprzednika oglądał i analizował mecze Lakers. Pewnie gdyby Vando był na tym etapie zdrowy to przynajmniej jeden znak zapytania byłby, a tak przynajmniej bez dziwnych kombinacji się i obędzie na początku. 

Teraz oby bez kolejnych kontuzji bo już camp bez Vando i Wooda zaczynają, odfajkowac w pierwszym meczu wspólny występ ojca i syna, dzień później juniora wysłać do South bay Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.