Skocz do zawartości

Lakers 24/25


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Van napisał(a):

Nie wiem jak Ty, ale ja do życia ogólnie a już tym bardziej do takich kwestii jak sport i kibicowanie wolę podejście z optymizmem, wiesz ze szklanką w połowie pełną, a nie w połowie pustą, ale co kto woli oczywiście. 

Podałem Ci też przykłady przyjścia Lebrona i RW czyli dwa z trzech (obok AD) największych ruchów na rynku Lakers w ostatnich latach gdzie zdecydowanie nie patrzyłem przez różowe okulary.

Przykład młodego Jamesa, o który się przyczepiłeś jak odbierasz jako patrzenie przez różowe okulary a nie chłodną kalkulację potencjalnych zysków i strat to bardziej Ci w zrozumieniu już nie pomogę. Pozdro

Tylko polajkowałem, bo nie mam nic do dodania. Rozumiem i szanuję Twoje argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe żarty najczęściej są zabawne raz, więc niech już ten Bronny zrobi CV i spróbuję swoich sił na rynku pracy a nie w koszykówce. Chłopiec nie byłby wyróżniający się nawet w PLK obok Jarosława Zyskowskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się sprawdzać czy to prawda, ale jeśli tak to jak pisałem finansowo Lakers na tym zarobią, a ostatecznie czy nam się to podoba czy nie to jest biznes. 

 

 In a historic turn of events, Bronny James, son of NBA legend LeBron James, has set a new record for jersey sales following his draft by the Los Angeles Lakers. Within days of the announcement, over 500,000 jerseys bearing his name and number were sold, shattering his father’s previous record. With each jersey retailing at approximately $100, the Lakers have already generated over $50 million from Bronny’s jersey sales alone, and this figure is expected to climb even higher.  a historic turn of events, Bronny James, son of NBA legend LeBron James, has set a new record for jersey sales following his draft by the Los Angeles Lakers. Within days of the announcement, over 500,000 jerseys bearing his name and number were sold, shattering his father’s previous record. With each jersey retailing at approximately $100, the Lakers have already generated over $50 million from Bronny’s jersey sales alone, and this figure is expected to climb even higher. [quote/] 

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ptak napisał(a):

500000 koszulek kolesia który nie zagrał meczu w NBA? 

Kasa z koszulek jest chyba dzielona pomiędzy ligę a zespoły?

Też mi się liczba wydaje kosmiczna i jak pisałem źródła nie sprawdzałem. Chyba, że Lebron sam je wykupił 😆

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Van napisał(a):

Też mi się liczba wydaje kosmiczna i jak pisałem źródła nie sprawdzałem. Chyba, że Lebron sam je wykupił 😆

Tia. Ciekawe za co? Przecież wziął paycut , tam w domu bida aż piszczy, a psy z głodu dupami szczekają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2024 o 13:50, the_secret napisał(a):

Dokładnie, od biedy która piszczy w domu Lebrona większa jest tylko ta umysłowa którą ty prezentujesz

Masz polubienie bo go nie zacytowałeś a mam go zablokowanego 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2024 o 14:51, steve napisał(a):

Fajnie, ze pare steali mial chlopak, ale takie gamblowanie w NBA to 9/10 razy beda łatwe punkty. 

Tu nie było gamblowania. Można się ewentualnie przyczepić tej jednej akcji, w której był spóźniony w obronie, bo zrobił dziwny ruch jakby chciał iść na przechwyt, ale ostatecznie tego nie zrobił.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.