Skocz do zawartości

East Semis (2)Knicks vs (6)Pacers


vero1897

Knicks - Pacers  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Knicks w 4
      0
    • Knicks w 5
    • Knicks w 6
    • Knicks w 7
      0
    • Pacers w 7
    • Pacers w 6
    • Pacers w 5
      0
    • Pacers w 4
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 06.05.2024 o 23:30

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Lebron tez byl caly sezon

no przecież nie był, odpoczywał w pojedynczych meczach, miał kapitalny rs i naprawdę dobre PO, a wszystko zaczęło się od tego, że nie mógł na ASG zapakować i, że zaraz odpadnie mu pewnie ta kostka, to napisałem, że średnio w to wierzę, wiedząc jak istotne są nogi/stopy przy rzucie, wjazdach etc.(tak, grałem kiedyś w kosza jak coś) 

jestem zbyt twardogłowy by wierzyć w zdrowych Murraya i Brunsona patrząc jak się ruszali w poszczególnych meczach, myślałem, że Jamal już będzie teraz tylko lepszy, ale to chyba może się nie stać za szybko

Brunson za to wyglądał dziś już normalnie, choć już sam nie wiem co o tym myśleć 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no przecież nie był, odpoczywał w pojedynczych meczach, miał kapitalny rs i naprawdę dobre PO, a wszystko zaczęło się od tego, że nie mógł na ASG zapakować i, że zaraz odpadnie mu pewnie ta kostka, to napisałem, że średnio w to wierzę, wiedząc jak istotne są nogi/stopy przy rzucie, wjazdach etc.(tak, grałem kiedyś w kosza jak coś) 

jestem zbyt twardogłowy by wierzyć w zdrowych Murraya i Brunsona patrząc jak się ruszali w poszczególnych meczach, myślałem, że Jamal już będzie teraz tylko lepszy, ale to chyba może się nie stać za szybko

Brunson za to wyglądał dziś już normalnie, choć już sam nie wiem co o tym myśleć 

 

Lebron od poczatku sezonu byl na injury reporcie z ta kostka.

Czyli Ty ogladajac Murraya wiedzac jak sie rusza nie wierzysz w zdrowie, pomimo napierdalania jak glupi dwoch game winnerow z Lakers ale np. ja ogladajacy Lebrona w jakims okresie o ktorym byla mowa widzac, ze roznica w tym jak sie rusza jest ogromna juz nie mam prawa uwazac, ze miewal tez gorsze momenty, tylko od razu jest to overreaction i pewnie mu kostka urwala sie juz?

Meh, nevermind.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Czyli Ty ogladajac Murraya wiedzac jak sie rusza nie wierzysz w zdrowie, pomimo napierdalania jak glupi dwoch game winnerow z Lakers ale np. ja ogladajacy Lebrona w jakims okresie o ktorym byla mowa widzac, ze roznica w tym jak sie rusza jest ogromna juz nie mam prawa uwazac, ze miewal tez gorsze momenty, tylko od razu jest to overreaction i pewnie mu kostka urwala sie juz?

to nie chodziło o jakiś konkretny, krótki okres tylko o to, że to jakaś poważna kontuzja, a punktem wyjścia było to, że  w ASG wyglądał słabo a potem opuścił jeden mecz po asg 

ostatecznie LeBron zagrał chyba efektywnie lepszy sezon od Joka, pozwól, że mogę nie wierzyć w coś takiego, że jest to możliwe grając w 70 grach z dokuczliwym urazem albo na blokadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"żołnierze Thibsa" mówiono o tym zawsze, ale chyba nigdy nie było to aż tak widoczne. Jestem pod wrażeniem, pamiętam Starksa/Ewinga/Oakleya/Masona/LJ ( "lebrona jamesa" seniora), jak młodzi nie wiedzą, to ojciec lebrona grał w Nyk w latach 80-90 o też był zwierzakiem 🤯), jak zacięcie walczyli, gryźli parkiet, bronili twardo i nikt nie chciał z nimi walczyć ( brylantowy Pat był mega !!!! Thibs podobny, tylko brzydszy 🫣 no i z tym zarządzaniem czasem na boisku wciąż krucho ( nie czepiam się teraz bo wyjścia brak ))...... Reasumując: nie liczyłem że po latach wiernego kibicowania dożyje jakiś ekscytacji poza nie gasnąca nadzieją, a tu proszę !!!!!! Jestem ujarany i aż żal, że nie grają w pełnym składzie !!! Nadzieja odżyła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości to LJ to już czasy JvG na ławce + Spree i Allan Houston :) a z Patem Rileyem i Miami to mieli rivalry i ZO, Hardawayem Sr i Mashburnem. Piękne mecze były, dużo się działo trzeba przyznać : )

W Bullsach po Thibsie z żołnierzy nie było co zbierać, Rose się posypał, Deng podobnie a i Noah się za długo nie nagrał. No i Jimmy Butler raczej pełnych sezonów też potem nie rozgrywał : ) Ciekawe jak to z NYK będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LJ w tej historii robi za King jamesa seniora ( zwyczajnie nie mogłem oprzeć się pokusie .... Wiem że nie był już częścią brylantowego Pata) tak jak teraz patrzę to NYK w tych latach byli skazani na brak sukcesu ...... Doc Rivers na ławce 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2024 o 01:42, memento1984 napisał(a):

Zaskakujaca deflacja Indiany

Mnie raczej nie zaskoczyło.,Pacers to team bez charakteru, Haliburton jako lider jest pizdowaty, kiedy mu idzie to kozaczy , a jeśli nie idzie to podkula ogon i znika .,Myles Turner jest mocno przereklamowany ,niby topowy Center ligi a dwóch konusów DDV i Hart miało ponad trzy razy więcej zbiórek , nie mówiąc o tym że  Hartenstein rządził w pomalowanym.,A najsłabszym ogniwem Indiany jest ten wiecznie zapłakany łysy cwel crybaby Rick , sam się zastanawiam jak znalazł w pierwszych dwóch meczach 78 sytuacji na korzyść Knicks., Jak takie bzdety wygaduje do swoich zawodników ,to nie może liczyć na to że wyjdą konkretnie zmotywowani na parkiet., Śmieszy mnie też jak łatwo po G4 niektórzy uwierzyli w sukces Pacers , ogłaszając koniec zajechanych na śmierć przez Thibsa Knicksów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Za łysego cwela jest z tobą jechane do spodu. Nie umiesz się zachować, nie kontrolujesz tego co piszesz, to będziesz ładowany przy każdej możliwej okazji.

I później się dziwić, że myślą o Polakach na emigracji to co myślą 

Kozak w necie 

Tymczasem kazdy ma wywalone jajca na twoje mokre sny o jechaniu z kimkolwiek  i gdziekolwiek 

 

Poza tym na Białołęce chodzą słuchy że o byciu cwelem wiesz dość sporo 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ty nie masz słowa wśród ludzi, więc nie wiem, do czego zmierzasz. Nawet tu na forum mają cię za zwierzątko, z którym mało kto gada i nikt nie bierze cię na poważnie. Zutylizowany nie jesteś tylko dlatego, że kilku chłopaków stąd, których lubię mnie o to poprosiło, nawet dałem ci szansę, żebyś się przypucował to i bym tę listwę odpuścił. Ale wolisz się dalej pruć, więc przy pierwszej okazji się doczekasz.

Co do tego drugiego... Powiem tak, jak jeździliśmy na wyjazdy z Młodą Elaną i któryś by tak się zachował w kierunku normalnych, charakternych chłopaków, to by już z nami z wyjazdu nie wrócił. Więc apeluję też do normalnych kibiców Knicks, jak np. @vero1897 albo @agresywnychomik by w klarowny sposób odcięli się od tego oszołoma, bo tylko przynosi wstyd waszej drużynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Przecież ty nie masz słowa wśród ludzi, więc nie wiem, do czego zmierzasz. Nawet tu na forum mają cię za zwierzątko, z którym mało kto gada i nikt nie bierze cię na poważnie. Zutylizowany nie jesteś tylko dlatego, że kilku chłopaków stąd, których lubię mnie o to poprosiło, nawet dałem ci szansę, żebyś się przypucował to i bym tę listwę odpuścił. Ale wolisz się dalej pruć, więc przy pierwszej okazji się doczekasz.

Co do tego drugiego... Powiem tak, jak jeździliśmy na wyjazdy z Młodą Elaną i któryś by tak się zachował w kierunku normalnych, charakternych chłopaków, to by już z nami z wyjazdu nie wrócił. Więc apeluję też do normalnych kibiców Knicks, jak np. @vero1897 albo @agresywnychomik by w klarowny sposób odcięli się od tego oszołoma, bo tylko przynosi wstyd waszej drużynie

Ty naprawdę nie rozumiesz 

Twoje słowa sa g. warte właśnie dlatego że spotkać mnie możesz co najwyżej tu na forum i tę "listwę" to możesz sobie w domu przybić najlepiej jebnij z główki  

 

Kilku chłopaków cię prosiło

Ja pierdolę co za dzban

 

Jak widać z szansy nie skorzystałem i co zrobisz? 

Popłaczesz się? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mayor napisał(a):

Mnie raczej nie zaskoczyło.,Pacers to team bez charakteru, Haliburton jako lider jest pizdowaty, kiedy mu idzie to kozaczy , a jeśli nie idzie to podkula ogon i znika .,Myles Turner jest mocno przereklamowany ,niby topowy Center ligi a dwóch konusów DDV i Hart miało ponad trzy razy więcej zbiórek , nie mówiąc o tym że  Hartenstein rządził w pomalowanym.,A najsłabszym ogniwem Indiany jest ten wiecznie zapłakany łysy cwel crybaby Rick , sam się zastanawiam jak znalazł w pierwszych dwóch meczach 78 sytuacji na korzyść Knicks., Jak takie bzdety wygaduje do swoich zawodników ,to nie może liczyć na to że wyjdą konkretnie zmotywowani na parkiet., Śmieszy mnie też jak łatwo po G4 niektórzy uwierzyli w sukces Pacers , ogłaszając koniec zajechanych na śmierć przez Thibsa Knicksów 

Charakter charakterem - w calej lidze jest moze teraz jedna/dwie druzyny ktore maja taki zestaw cos na ksztalt tego co ma NYK. Pacers nie sa chyba kompletnymi lapsami, ot dziwi zjazd jakosciowy. Ciekawa seria i fajne do ogladania style.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, memento1984 napisał(a):

Charakter charakterem - w calej lidze jest moze teraz jedna/dwie druzyny ktore maja taki zestaw cos na ksztalt tego co ma NYK. Pacers nie sa chyba kompletnymi lapsami, ot dziwi zjazd jakosciowy. Ciekawa seria i fajne do ogladania style.

Taki uberatak fajnie klika w RS, w PO potrzeba więcej koncentracji i obrony 

Pacers cierpią trochę z własnej winy w tej serii

Mają zespół w którym nie gra połowa rotacji a i tak są bliscy porażki 

Mam nadzieję że to im da trochę do myślenia w offseason 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.