Skocz do zawartości

East Semis (2)Knicks vs (6)Pacers


vero1897

Knicks - Pacers  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Knicks w 4
      0
    • Knicks w 5
    • Knicks w 6
    • Knicks w 7
      0
    • Pacers w 7
    • Pacers w 6
    • Pacers w 5
      0
    • Pacers w 4
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 06.05.2024 o 23:30

Rekomendowane odpowiedzi

świetny point odnośnie niekonsekwencji w gwizdaniu tych ruchomych zasłon. Turnerowi oberwało się za coś takiego, a dosłownie chwilę wcześniej Donte przy tym "kopnięciu" postawił dużo agresywniejszego screena i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vero1897 napisał(a):

To tutaj miało być to o gwiazdce.

Ja taki ewentualny tytuł Cavs wciąż zaakceptuje. Juz trudno.

Poprawilem.

Ja tez, bo Pacers udalo sie ubic Bucks zanim sie wielki Jannis wyleczyl, a ogranie niesprawiedliwie przepchnietych Knicks do ECF to nie moj problem! Final bedzie i tak formalnoscia, ktorakolwiek sensacyjna druzyna z zachodu wejdzie bo kolektywnie, nba-finalowe doswiadczenie moich Cavs > cokolwiek ciapciakow z zachodniej.

nie musisz przepraszac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża zasługa "złotego dziecka ligi" tego z brzydkim ryjem wykrzywionym porażeniem Bella.,Szacun dla Mitcha za ambicje i za to że wrócił z niedoleczonym urazem.,Dobra wiadomość jest taka, że uraz nie wymaga żadnych inwazyjnych zabiegów tylko dokończenia rehabilitacji.,Jeżeli chodzi o Knicks to ważne jest że dobrze weszli w serię, rośnie team spirit i są jakieś rezerwy-Pecious ,Sims, żeby pomóc Hartensteinowi pod tablicą ., A sędziowanie zawsze będzie krytykowane z każdym meczem bardziej. Tak jak mówił Jan Nowicki -Eryk do Synka -"No wiesz, po paru dniach ciśnienie wzrasta , coraz więcej wyjebanych chodzi po mieście "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mayor napisał(a):

Duża zasługa "złotego dziecka ligi" tego z brzydkim ryjem wykrzywionym porażeniem Bella.,Szacun dla Mitcha za ambicje i za to że wrócił z niedoleczonym urazem.,Dobra wiadomość jest taka, że uraz nie wymaga żadnych inwazyjnych zabiegów tylko dokończenia rehabilitacji.,Jeżeli chodzi o Knicks to ważne jest że dobrze weszli w serię, rośnie team spirit i są jakieś rezerwy-Pecious ,Sims, żeby pomóc Hartensteinowi pod tablicą ., A sędziowanie zawsze będzie krytykowane z każdym meczem bardziej. Tak jak mówił Jan Nowicki -Eryk do Synka -"No wiesz, po paru dniach ciśnienie wzrasta , coraz więcej wyjebanych chodzi po mieście "

Jakby takie bledy na korzyść lakers by padły to bys napisal rozprawke o tym jak liga pcha lebrona i oszukuje xd

 

podoba mi się podejscie pacers ze nie prują się nie protestują i sam coach powiedział ze nie oczekiwali gwizdków na ich korzyść na wyjezdzie. Oni wiedza ze knicks są w zasięgu i do zrobienia i nie ma co płakać tylko trzeba grac dalej. Mam tylko nadzieje ze w Indianie  te 50/50 gwizdki się odwrócą lekko do nas i się to wyrówna. 
 

Pacers jak oglądałem już na spokojnie to pomimo kupy w majtach u lidera ewidentnie poczuli krew w tym game1, wiec liczę ze w game2 dopną swego i wyrównają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, ciekawe czy w 6 da radę wygrać.

og strata boli, niemniej jedynie brunson tak naprawdę jest nie do zastąpienia w tej drużynie

a że zagraliśmy sikalafą, 2 mecze przewagi, to mimo wszystko optymizm jest.

 

pacers są za mało agresywni. to są łatwiejsze zwycięstwa od tych z 76ers

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał(a):

pacers są sami sobie winni, tzn. Carlisle, bo zamiast grać w 4th mającymi dziś mega formę Toppinem oraz TJ, to ich posadził na większość kwarty.

Topin w ktoryms momencie podkrecil kostke

a CJ nie trzyma spacingu bo nie rzuca za 3

ciezka decyzja ale wg mnie dobra, atak wygladal w porzadku w koncowce, obrona tez byli troche unlucky

ale jak jestem Carlise to dalej sobie pluje w brode ze nas tak wyruchali w g1 i z tym chyba byla zwiazana frustracja na koniec meczu

fajny mecz, caly czas cios za cios nikt nie wymiekal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał(a):

Topin w ktoryms momencie podkrecil kostke

a CJ nie trzyma spacingu bo nie rzuca za 3

ciezka decyzja ale wg mnie dobra, atak wygladal w porzadku w koncowce, obrona tez byli troche unlucky

ale jak jestem Carlise to dalej sobie pluje w brode ze nas tak wyruchali w g1 i z tym chyba byla zwiazana frustracja na koniec meczu

fajny mecz, caly czas cios za cios nikt nie wymiekal

Trudno mówić o unlucky, gdy nembhard non stop jest weryfikowany przez brunsona. Ani nie ma w sobie buldoga ani rozmiarów - jego contest nie stanowi żadnego problemu. 

Imo pacers sami się prosili o to żeby brunson zakończył ten mecz i tak tez się stało 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.nba.com/stats/player/1626167/advanced?SeasonType=Playoffs&LastNGames=2

śmierć, podatki i obsrany Myles Turner

może się odbije w Indianie, ale póki co Hartenstein pokazuje mu miejsce w szeregu, ciekawe będzie te lato, czy Knicks będzie stać na zatrzymanie dwóch centrów zarabiających +15M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lorak napisał(a):

pacers są sami sobie winni, tzn. Carlisle, bo zamiast grać w 4th mającymi dziś mega formę Toppinem oraz TJ, to ich posadził na większość kwarty.

ogolnie to jak nie wykorzystywamy jest TJ to az dziwne, bo kolo jak tylko dostaje minuty to wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, tbh ja się spodziewałem 2:0 w garden dla Knicks. Game3 bedzie decydujący czy bedzie seria czy nie bedzie serii.Jak Zrobią 2:2 to ja serio nie wiem czy Knicks wytrzymają cała serie zdrowi. Granie w szesciu prędzej czy później może się zemścić. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.