Skocz do zawartości

East Semis (2)Knicks vs (6)Pacers


vero1897

Knicks - Pacers  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Knicks w 4
      0
    • Knicks w 5
    • Knicks w 6
    • Knicks w 7
      0
    • Pacers w 7
    • Pacers w 6
    • Pacers w 5
      0
    • Pacers w 4
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 06.05.2024 o 23:30

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

bo jest c***owa. najgorsza druzyna drugiej rundy. nie ma psychy. inna półka druzyn.

drugi mecz bylby blowout bez kontuzji.

dzis brunson na jednej nodze

Tak se możesz pi*****ić, w RS było 3:1 dla pacers, teraz mogło być spokojnie 2:1 dla pacers. 
 

oprocz tego ze jest Brunson który jest top3 graczem Playoffs drugi rok z rzędu nie widzę żadnych przewag od początku serii. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Tak se możesz pi*****ić, w RS było 3:1 dla pacers, teraz mogło być spokojnie 2:1 dla pacers. 

Ty to nazywasz pi****leniem, a ja spojrzeniem holistycznym.

z 76ers bylo dużo ciężej. 

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to ten mecz tylko rozbudził nadzieję że moze da się wygrać tą serie.

Nadal wszystko wskazuje ze Indiana jednak wygra ale faktycznie nie są najmocniejsi, moze w ECF Boston/Cavs tez im się połamie.

Zdecydowanie najslabsza para 2 rundy.

“If I can walk, I can play” -Jalen Brunson

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Szczerze, to ten mecz tylko rozbudził nadzieję że moze da się wygrać tą serie.

Nadal wszystko wskazuje ze Indiana jednak wygra ale faktycznie nie są najmocniejsi, moze w ECF Boston/Cavs tez im się połamie.

Zdecydowanie najslabsza para 2 rundy.

“If I can walk, I can play” -Jalen Brunson

Imo to Bez sensu jest takie gadanie bez zweryfikowania, Cavs tez byli skazywani na pożarcie i że to najsłabsza para I rundy, a wygrali w Boston.

 

Zobaczymy w ECF, ja mysle ze obie drużyny mogą się postawić mocno Celtics. Narazie mamy serie gdzie mecze są na ostrzu noża, wiec się cieszmy zamiast siać negatywizm jak człowiek…pomyłka 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Imo to Bez sensu jest takie gadanie bez zweryfikowania, Cavs tez byli skazywani na pożarcie i że to najsłabsza para I rundy, a wygrali w Boston.

 

Zobaczymy w ECF, ja mysle ze obie drużyny mogą się postawić mocno Celtics. Narazie mamy serie gdzie mecze są na ostrzu noża, wiec się cieszmy zamiast siać negatywizm jak człowiek…pomyłka 

Boston obecnie to kalka druzyny z RS, nie ma znaczenia kto wyjdzie ze wschodu finaly będą nudne.

To ze mecze są na ostrzu noża to fakt, to że z 76ers bylo ciężej tez fakt.

Knicks sie rozsypują na naszych oczach w PO - Thibs Basketball 😕

A tam negatywizm, nie każdy musi się przeciez kochać jak Spike i Reggie xD

https://www.espn.co.uk/nba/story/_/id/40109132/spike-lee-reggie-miller-madison-square-garden-pacers-knicks

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze NY mają jakiś dodatkowy układ oddechowy, samymi płucami nie da się dotlenić mięśni do takiego zapierdolu. Jestem pod wrażeniem. Indiana na farcie, ta ostatnia trójka nie miała prawa wpaść. Ostatnia akcja NY powinna być na DiV'a. Szkoda, tyle cennej energii się zmarnowało. GO NEW YORK! GO NEW YORK! GO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Tak se możesz pi*****ić, w RS było 3:1 dla pacers, teraz mogło być spokojnie 2:1 dla pacers. 

Lub 3:0 dla Knicks jakby nie ta fartowna trojka z 20 metrow :P

szkoda tych polamanych Knicks, OG pewnie juz nie zagra w tej serii, coraz krotsza kordle maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał(a):

Lub 3:0 dla Knicks jakby nie ta fartowna trojka z 20 metrow :P

szkoda tych polamanych Knicks, OG pewnie juz nie zagra w tej serii, coraz krotsza kordle maja.

No nie przeczę, Pacers wyglądali na nieco obsranych w końcówce tego meczu. Siakam np fatalnie spudłował layupa, ale divicenzo ten rzut, który nie miał prawa wpaść  ściągnął i na szczescie dostaliśmy goaltending za free. Ale faktem jest po prostu, że w każdym spotkaniu prowadzili po halftime, w każdym spotkaniu jest crunchtime, w każdym spotkaniu walczyli jak równy z równym. pacers nie są słabi, ale maja słabego psychicznie lidera, co się boi rzucać w końcówce. Hali a Brunson to ziemia a niebo jesli chodzi o branie na siebie punktów w końcówce. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

No nie przeczę, Pacers wyglądali na nieco obsranych w końcówce tego meczu. Siakam np fatalnie spudłował layupa, ale divicenzo ten rzut, który nie miał prawa wpaść  ściągnął i na szczescie dostaliśmy goaltending za free. Ale faktem jest po prostu, że w każdym spotkaniu prowadzili po halftime, w każdym spotkaniu jest crunchtime, w każdym spotkaniu walczyli jak równy z równym. 

Lakers vs Nuggets bis :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

No nie przeczę, Pacers wyglądali na nieco obsranych w końcówce tego meczu. Siakam np fatalnie spudłował layupa, ale divicenzo ten rzut, który nie miał prawa wpaść  ściągnął i na szczescie dostaliśmy goaltending za free. Ale faktem jest po prostu, że w każdym spotkaniu prowadzili po halftime, w każdym spotkaniu jest crunchtime, w każdym spotkaniu walczyli jak równy z równym. pacers nie są słabi, ale maja słabego psychicznie lidera, co się boi rzucać w końcówce. Hali a Brunson to ziemia a niebo jesli chodzi o branie na siebie punktów w końcówce. 

nie bardzo jak rowny z rownym , polowa nixow jest kontuzjowana  , z bucks wypadli liderzy .  gdyby nie kontuzje przeciwnikow,   pacers imo zakonczyliby po na pierwszej rundzie  . a wyniki z rs sa dla mnie malo wiarygodne wzgledem po. juz dawno nie bylo ekipy ktora mialaby tyle "szczescia" do kontuzji przeciwnikow . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał(a):

nie bardzo jak rowny z rownym , polowa nixow jest kontuzjowana  , z bucks wypadli liderzy .  gdyby nie kontuzje przeciwnikow,   pacers imo zakonczyliby po na pierwszej rundzie  . a wyniki z rs sa dla mnie malo wiarygodne wzgledem po. juz dawno nie bylo ekipy ktora mialaby tyle "szczescia" do kontuzji przeciwnikow . 

 

W pacers od paru miesięcy z kontuzjami gra haliburton i nie ma mathurina, który byłby dużo lepszym rozwiązaniem od nembharda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby się w końcu kiedyś Thibs nauczyć korzystać z ławki. Nagle okazuje się, że Burks i Achiuwa potrafią grać, nie można było wcześniej zacząć z nich korzystać? Kto wie, może wtedy hamstring Anunoby'ego by wytrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jendras napisał(a):

Mógłby się w końcu kiedyś Thibs nauczyć korzystać z ławki. Nagle okazuje się, że Burks i Achiuwa potrafią grać, nie można było wcześniej zacząć z nich korzystać? Kto wie, może wtedy hamstring Anunoby'ego by wytrzymał.

Typowy kibic Lakers ostatnich 3 sezonów: "Co by było gdyby..."

Jeśli ci rezerwowi będą w stanie faktycznie zagrać coś więcej w dłuższej perspektywie, to nie ma się teraz i tak co przesadnie martwić o tamtych.

Brunson wczoraj przeszarżował z tym ostatnim rzutem ale i tak wcześniej zrobił dużo by spróbować dać Nyk W, nie zawsze nam będzie jednak ratował wynik. DiVincenzo był za to piękny całe spotkanie, trafiał niczym Curry i szkoda, że to nie on dostał szansę na potencjalne wyrównanie i dogrywkę. 

Josh Hart wciąż jest na boisku tam gdzie trzeba wywalczyć o piłkę, grając przy tym grube minuty i wciąż wygląda na niezmordowanego, szkoda tego jego ofensa w kontrze, za bardzo poszedł centralnie na obrońcę. Ciekawy też jestem czy tam w jednej akcji nie było bloku na nim już po odbiciu piłki od tablicy, zobaczymy co napiszą w l2m. Tak czy inaczej trudna sytuacja do oceny, mogło pójść w dwie strony, ot jestem po prostu ciekawy czy wzrok mnie w nocy nie zmylił czy nie.

Dalej, Hartenstein jest o wiele lepszy niż ten drewniak Robinson, za którym przesadnie się płacze a przecież po ostatnim meczu i w obozie Pacers też nie wszystko jest przecież idealnie, więc zobaczymy jak będzie że zdrowiem obu ekip w G4.

Ja tam jestem jak najbardziej dobrej myśli i zdecydowanie nie podzielam pesymizmu u obecnych tu reszty fanów Nix, chyba tylko poza @człowiek...morza, który trzyma fason. Jak wygrywasz kilka spotkań w crunch to już nie jest przypadek. Będzie dobrze, Pacers to nie jest nie wiadomo jak mocna ekipa by się ich cykać, robią sporo błędów i byli już o krok od 0-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Typowy kibic Lakers ostatnich 3 sezonów: "Co by było gdyby..."

Dlaczego tylko trzech? Ja tam gdybam od trzydziestu. No i pewnie powinienem teraz napisać coś o "typowym kibicu Knicks", ale z jakiegoś tajemniczego powodu od czasów Ewinga nie widziałem ich zbyt wielu, więc oddam tę potyczkę walkowerem.

Cytat

Jeśli ci rezerwowi będą w stanie faktycznie zagrać coś więcej w dłuższej perspektywie, to nie ma się teraz i tak co przesadnie martwić o tamtych.

Nie, nie "jeśli będą", bo to nie są żadni debiutanci czy kolesie z G-league. Achiuwa miał już fajne momenty, a Burks od transferu grał wprawdzie słabo, ale to od kilkunastu lat rotacyjny zawodnik. Po to m.in. jest ławka, żeby nie zajeżdżać starterów. Nie wiem, czy granie nimi wcześniej coś by w zakresie kontuzji zmieniło, być może nie, ale problemy z hamstringami mogą wynikać z przeciążeń, a Anunoby jest zawodnikiem z historią kontuzji, który w tegorocznych playoff gra najwięcej minut w karierze, więc wątpliwości są uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.