Skocz do zawartości

Brogdon i Grant a kwestia Playoffs - ankieta


LeweBiodroSmoka

Jerami Grant może zagrać w Nuggets od pierwszej rundy?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jerami Grant może zagrać w Nuggets od pierwszej rundy?

  2. 2. Czy Malcolm Brogdon może zagrać w Nuggets od ewentualnej drugiej rundy?



Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zapewne większość GMów wie, w opisie za T3 i w temacie Random Shit poruszyłem sprawę Granta i Brogdona. Sytuacja w przypadku tego pierwszego powtarza się już od kilku sezonów. Nie będę już tutaj w żaden sposób agitował, każdy doskonale sobie zdaje sprawę o co chodzi i dlaczego ta sprawa dla mnie jest taki istotna.

Tylko dla przypomnienia:

Grant nie gra w Blazers od meczu #65 (3.III.24) kontuzja uda

Bragdon nie gra od meczu #50 (4.II.24) kontuzja łokcia

ankieta ta powstaje po konsultacji z @Reikai, sprawa jest Radzie znana i była poruszana na jej forum

uczciwe chyba będzie postawienie sprawy tak, że gracz zagra jeśli na Tak zagłosuje 50% uprawnionych, nie jest to 15GMów z racji tego, że mamy wakaty i kilku GMów prowadzi dwa kluby, ale to będzie łatwo policzyć

proszę się nie bać i głosować i komentować, zaakceptuje każdy wyniki, ważne, żebym wiedział na czym stoję

jeśli ktoś szuka mojej szerszej argumentacji, znajdzie ją na ostatnich stronach temat Random Shit

link:

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że społeczność jest podzielona w sprawie Brogdona 

 

Skoro szanowny GM Denver dał mi trzy W to chyba impact Brogdona jest ujemny skoro Scoot zagrał według niego słaby trymestr a PTB raczej nie chciało przegrywać celowo 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezsensowne głosowanie, out to out powinno być zasadą nadrzędną :) dla mnie impact i Brogdona i Granta będzie liczony jako zerowy w tych PO już od pierwszej rundy, pozwalanie na takie akcje graczom, którzy opuścili 1/4(Grant) i niemal 1/2 (Brogdon) sezonu, nie mając żadnych dowodów na to, że są zdrowi to jest case Klaya Thompsona :) 

Jesli oni będą dopuszczeni to będę z kolei liczył każdego innego gracza (w Mavs zarówno Younga jak i Ziona) jako zdrowych graczy, tak samo Butlera w Clippers itd. i generalnie będę bazował na pełnych tosterach bez uwzględniania kontuzji - bo uważam że to dokładnie to samo co tutaj naciąganie regulaminu bez żadnych dowodów opartych na raportach medycznych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

możesz to rozwinąć, bo nie bardzo rozumiem

To Ty mógłbyś rozwinąć dlaczego dostałem 3W gdzie Scoot wyglądał jak ROTM , Zu grał najlepszy basket w swojej karierze a Coby White aż tak bardzo nie zjechał produkcji. A Reikai z zespołem z G-League dostaje 7 ….

 

Sygnalizowałem to już wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

bezsensowne głosowanie, out to out powinno być zasadą nadrzędną :) dla mnie impact i Brogdona i Granta będzie liczony jako zerowy w tych PO już od pierwszej rundy

szkoda, że taki zaangażowany nie byłeś jak zostawiłeś LAFa na pożarcie, no ale to wiadomo, wtedy to miałeś grę akurat w dupie, a nie... przecież teraz też masz, bo pisałeś o tym w temacie serii Cs - Heat, słabiutki jesteś w te prowokacje, miałem Ciebie jednak za bardziej ogarniętego w te klocki 

10 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Jesli oni będą dopuszczeni to będę z kolei liczył każdego innego gracza (w Mavs zarówno Younga jak i Ziona) jako zdrowych graczy, tak samo Butlera w Clippers itd

zupełnie nie ten sam case, pomijając fakt, że Young przecież gra, a Zion może chyba wrócić na drugą rundę, przynajmniej takie były doniesienia

Brogdona ma podobną kontuzje co OG, pomimo tego, że tam były problemy z całkowitym doleczeniem, po 3/4 trymestru wrócił normalnie do gry, ode mnie Brogdon dostał dodatkowe kilkanaście dni, ma ponad 3 miesiące żeby wyleczyć kontuzje łokcia, łokcia, nie ACLa

ktoś z głosujących przeciw, może to wyjaśnić, czemu gra Grant a Brogdon łokcia już nie doleczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

szkoda, że taki zaangażowany nie byłeś jak zostawiłeś LAFa na pożarcie, no ale to wiadomo, wtedy to miałeś grę akurat w dupie, a nie... przecież teraz też masz, bo pisałeś o tym w temacie serii Cs - Heat, słabiutki jesteś w te prowokacje, miałem Ciebie jednak za bardziej ogarniętego w te klocki 

zupełnie nie ten sam case, pomijając fakt, że Young przecież gra, a Zion może chyba wrócić na drugą rundę, przynajmniej takie były doniesienia

Brogdona ma podobną kontuzje co OG, pomimo tego, że tam były problemy z całkowitym doleczeniem, po 3/4 trymestru wrócił normalnie do gry, ode mnie Brogdon dostał dodatkowe kilkanaście dni, ma ponad 3 miesiące żeby wyleczyć kontuzje łokcia, łokcia, nie ACLa

ktoś z głosujących przeciw, może to wyjaśnić, czemu gra Grant a Brogdon łokcia już nie doleczy?

jak ja nigdzie nie prowokuje xD Pisze co myślę :) 

Dla mnie ta ankieta jest trochę na inteligencję jednak, jak oni będą zdrowi bo tak, to dla mnie zwyczajnie wszyscy są zdrowi przez całe playoffy, po co zachowywać realizm, skoro lepiej skutkuje płacz? 

Czekam na końcowe wyniki i mam wszystkich zdrowych pod głosowanie :) 

I pokaż mi gdzie pisałem, że mi latają w tym roku PO i ich nie oglądam, bo odczuwam pewne podejrzenie, graniczące z pewnością, że ponownie zaszwankowało czytanie ze zrozumieniem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

To Ty mógłbyś rozwinąć dlaczego dostałem 3W gdzie Scoot wyglądał jak ROTM , Zu grał najlepszy basket w swojej karierze a Coby White aż tak bardzo nie zjechał produkcji. A Reikai z zespołem z G-League dostaje 7 ….

 

Sygnalizowałem to już wcześniej. 

Ten ROTM Scoot opuścił 7 gier miał 16/7ast/4.5 TOV na 50TS - poważnie?

początkowo dałem Tobie 4W ale zmieniłem po korekcie, przepraszam najmocniej 

co do GSW to nie dostałem sygnału, że coś jest nie tak dlatego nic nie zmieniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Mavs zarówno Younga

Uraz na treningu czy co ? 
 

Young finished Wednesday's 131-116 Play-In Game loss to Chicago with 22 points (4-12 FG, 3-8 3Pt, 11-13 FT), two rebounds and 10 assists over 43 minutes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

I pokaż mi gdzie pisałem, że mi latają w tym roku PO

 

22 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

w dupie mam tę gierkę byku, nie mierz ludzi jaśka miarą :P

jakbym miał pisać pod tezy z begm to bym nie wspomniał słowem o Tatumie :) A on też c***a zagrał w 2 połowie :P 

idąc Twoją logiką - w dupie to w dupie, proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Ten ROTM Scoot opuścił 7 gier miał 16/7ast/4.5 TOV na 50TS - poważnie?

W Kwietniu był 5 podającym ligi notując 9.7 APG mając pod koszem Zu pewnie by u mnie więcej wykręcił. Coby jako gracz bez piłki więcej by dawał na boisku. Było minęło , ale te 3 W to słabo wygląda. A mam dwóch graczy PTB to jak mamy ocenić Twoje spojrzenie na Granta i Brogdona skoro źle oceniłeś Scoota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

idąc Twoją logiką - w dupie to w dupie, proste

o boże, jak nie widzisz że odnosi się to do opinii na temat spotkania po tym jak zostało zasugerowane jakoby propsy na temat gry były wynikiem posiadania Bama w zespole, to cóż, nie dziwne że i kontuzji Brogdona i Granta dostrzec nie potrafisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LAF napisał(a):

W Kwietniu był 5 podającym ligi notując 9.7 APG mając pod koszem Zu pewnie by u mnie więcej wykręcił. Coby jako gracz bez piłki więcej by dawał na boisku. Było minęło , ale te 3 W to słabo wygląda. A mam dwóch graczy PTB to jak mamy ocenić Twoje spojrzenie na Granta i Brogdona skoro źle oceniłeś Scoota. 

ogólnie, to core Scoot-White-Zubac nie jest w moich oczach czymś co póki co mogłoby wykręcić o wiele lepszy bilans, ogólnie trochę szkoda, że nie napisałeś od razu tylko dopiero po ogłoszeniu bilansów, przyjrzałbym się sprawie i mógł spokojnie podnieść, ale też nie jakoś diametralnie

a Brogdon z Grantem gdy grali to jednak prezentowali solidny poziom, Grant pewnie granice top150, ale już Brogdon do czasu wypadnięcia miał naprawdę dobry sezon i dawał duży impact na grę całych Blazers, nie wiem jak mam tych dwóch przyrównać do Scoota, bo młody pomimo lepszego trymestru, to wciąż strasznie surowy projekt, ale przynajmniej możesz się cieszyć, że coś zaczął się odbijać, pamiętaj też, że T3 w real tankerach, to zwykle bardzo wesoła koszykówka bez większego parcia, drużyny przeciwne też ich inaczej traktują, więc te statystyki nie są zwykle aż tak miarodajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Mnie to nie ziębi ani nie parzy te 3 W , po prostu mega byłem zszokowany skąd tyle, że aż postanowiłem napisać. 
 

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ogólnie, to core Scoot-White-Zubac nie jest w moich oczach czymś co póki co mogłoby wykręcić o wiele lepszy bilans

No wiadomo raczej .500 bym nie zrobił , ale prawdę mówiąc to te 7W powinien zrobić i to byłby sprawiedliwy wynik ( pewnie by psuł tank) , ale jednak w Real Portland na pierwszym miejscu było wygrywanie spotkań skąd kilka fajnych W na koniec RS. 
 

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Brogdon do czasu wypadnięcia miał naprawdę dobry sezon i dawał duży impact na grę całych Blazers, nie wiem jak mam tych dwóch przyrównać do Scoota

Tak , ale zauważ, że Brogdon wypadł a później Scoot się rozkręcił. Porównując końcówkę Scoota do Brogdona gdy grał to Ja nie wiem czy Scoot by nie wygryzł Brogdona. O ile HC słusznie usadził Scoota na ławce po początku RS tak pod koniec gdy ten był w gazie to nie wiem czy by nie wolał Brogdona z ławki. I nie pisze tutaj kwestii ogrywania Scoota , ale ogólnie. Chociaż może Scoot grałby obok Brogdona. Nie wiadomo rzecz jasna. 
 

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to zwykle bardzo wesoła koszykówka bez większego parcia, drużyny przeciwne też ich inaczej traktują, więc te statystyki nie są zwykle aż tak miarodajne

Inaczej traktujesz gościa , który jest rookie a inaczej stat paddera co największym osiągnięciem jest podpisanie Maxa. Myślę , że Scoot chciał pokazać środkowy palec hejterem i cisnął na maxa. Raczej też nie odpuszczali jego na maxa biorąc pod uwagę , że taki Ayton zamiast siedzieć pod koszem to sobie spacerował po obwodzie. Murray też trochę oddawał tymi niecelnymi trójkami. Scoot trzymał te drużynę przez całą końcówkę RS , gdyby nie on to była by tam katastrofa. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF

ogólnie to nie chcę Tobie psuć tego obrazu nakurwiającego na maxa Scoota, to tylko napiszę, że w istocie Blazers było na rękę aby grał spore minuty i się po prostu mocniej otrzaskał, a czy będzie kiedyś przed Malcolmem w rotacji, to się może kiedyś przekonamy, ale może nie za szybko przy tym jak dysfunkcyjna ostatnimi laty jest to franczyza

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał(a):

A mnie zastanawia nawet gdyby dopuścić Malcolma do gry w II rundzie to jaki impact miałby gracz , który nie grał od Lutego i z marszu wchodzi na II rundę ? I gra przeciw Paul George najprawdopodobniej 

to już musicie sami ocenić, ja żeby być jak najbardziej fair wpuszczam ich dopiero w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam, ale czy jest sens "zmuszania" każdego głosującego do uwzględniania czy też nie jakiegoś gracza?

Chodzi mi o sytuację gdy przegłosujemy, że ktoś gra lub nie gra a ktoś zagłosuje tak czy siak. I jak zweryfikujemy czy uwzględnił te zalecenia czy też nie? A jeżeli myśli odwrotnie niż wynik głosowania to czy ktoś go naprawdę zmusi by głosował inaczej niż po swojemu? 

W słynnym już casie o Klayu, nikogo do niczego nie zmuszałem, przedstawiłem swoje racje, niektórzy wzięli to pod uwagę, inni nie a jeszcze inni na 50%. To, że później Klay zerwał w drugiej nodze to już inna sprawa.

Nie chodzi mi o to czy mają grać czy też nie, ale że ustalenie tego niewiele tak naprawdę da. Część to uwzględni, część nie. Wg mnie powinieneś ich uwzględnić, przedstawić argumenty, że grają a każdy zagłosuje jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał(a):

Nie chodzi mi o to czy mają grać czy też nie, ale że ustalenie tego niewiele tak naprawdę da. Część to uwzględni, część nie. Wg mnie powinieneś ich uwzględnić, przedstawić argumenty, że grają a każdy zagłosuje jak chce.

Być może masz rację, tylko zauważ, że u mnie to już "recydywa" zwłaszcza z tym Grantem, ja wolałem wiedzieć i być fair, z drugiej strony inni też mają ten problem (Smart) ale się w temacie udzielają dopiero teraz i ciężko cokolwiek wyważyć

i teraz dochodzi do sytuacji, że głosujący zgadzają się tylko na Granta, choć pauzuje o wiele krócej niż Brogdon, który 3 miesiące nie byłby wstanie łokcia wyleczyć (pierwsze raporty mówiły o 2 tygodniach przerwy)

nie wiem czy da się to uczciwie rozwiązać, ale samowolka w moim przypadku byłaby nieelegancka, stąd ta ankieta, choć już wiadomo, że namnożyło to tylko więcej wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.