Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie

 

mam koszulke Lebrona kupiona w uk, jest zrobiona ze tak powiem c***owo, napisy jakby naklejone itd

 

i mam koszulke z addidas pl kobasa kupiona po przecenie jest powyszywana ladnie itd

 

http://www.adidas.pl/replika-koszulki-gracza-thunder/L71439.html

 

jak kupie ta koszulke to bedzie ona powyszywana czy tak c***owa jak ta lebrona?

Koszulkę Kobe masz pewnie swingman ,albo wyżej więc jest wyszywana i wykonana z lepszych materiałów, repliki mają gumowe numery, nadruki i jakoś tak dziwnie leżą, koszulka Lebrona to replika i ta koszulka w linku też ,więc nie ma sensu jej kupować. Czasami na adidas pl idzie złapać swingmana dużo taniej(wyprzedaż+jakiś kod) niż taką replikę. 229 za replikę to jakiś absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za odpowiedz, wlasnie tak jak mowisz lebron jest wyklejany i w ogole c***owo zrobiony

 

a swingmana kobasa po przecenie za 2 stowki kupilem na adidas pl, steal w c***

 

Czy ja wiem czy taki steal? Ja swojego swingmana Kobasa od Fullmoona granatowego, rozmiar L z metkami sprzedaję już dłuuugo i tylko obniżam cenę :) obecnie bym sprzedał już za 190 z wysyłką... tylko nikt stealować nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taki steal? Ja swojego swingmana Kobasa od Fullmoona granatowego, rozmiar L z metkami sprzedaję już dłuuugo i tylko obniżam cenę :smile: obecnie bym sprzedał już za 190 z wysyłką... tylko nikt stealować nie chce :smile:

no ale nie ma co porownywac nowki ze sklepu z uzywanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

championy og

lowry tez chyba ok

zobacz czy numery sa naklejane czy wyszywane

i popros o metke z wnetrza koszulki, z czycia po boku, nie z karku

 

Pewni jesteście co do tego Shaqa? Na zdjęciu metki pisze "It takes a little more to make a Chamrion". Mi się to nie podoba, a szkoda, bo fajna koszulka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.