Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie zapytanie do was zwłaszcza do tych którzy mieli kontakt z taka koszulką. Mianowicie interesuje mnie to czy te repliki championa z lat 90 to jak wygląda nadruk na nich? to jest jakaś prasowanka czy co? Opłaca się to kupować w ogóle? Kiedyś sobie kupiłem replike jeffersona z new jersey koszulka ta była z reeboka i szybko się nadruk rozlatywał więc tutaj będzie podobnie? co o tym sądzicie. Przykładowe zdjęcie takiej koszulki o jaką mi chodzi jest tu http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/961/86/72/961867248

dzięki z góry za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ta hornets i magic to repliki, ich się raczej nie podrabia a jak już, to ślepy by poznał. czy się rozpadnie? jeśli są naklejane, to jak się postarasz, to odpadną (wysoka temperatura etc.) co do jerseya eddie'go housa sam szukam, niestety ciężko. co prawda widziałem game worn z clippers bodaj, ale kosztuje kilkaset $ ;)http://www.gamewornuniforms.com/catalog ... p-4450.php

http://www.gamewornuniforms.com/catalog ... p-4449.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ta hornets i magic to repliki, ich się raczej nie podrabia a jak już, to ślepy by poznał. czy się rozpadnie? jeśli są naklejane, to jak się postarasz, to odpadną (wysoka temperatura etc.)

a mogą być inaczej zrobione repliki żeby nadruki nie były naklejane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jersey hardawaya ok, ale to jest replika amerykanska. jak ktos zacytowal... gniot i to bez paskow:)

 

en jersey mourninga to rowniez replika ale europejska. wszystkie numery i paski sa... farbowane. material jest zafarbowany i tego nie da sie sprac. minus jest taki, ze en maerial moze sie zmechacic ale generalnie jersey przynjamniej z daleka dobrze wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

en jersey mourninga to rowniez replika ale europejska. wszystkie numery i paski sa... farbowane. material jest zafarbowany i tego nie da sie sprac. minus jest taki, ze en maerial moze sie zmechacic ale generalnie jersey przynjamniej z daleka dobrze wyglada.

wiec warto było na niego dać aż 25 zł:D?

chyba lepsze te farbowane niż prasowanki swoją drogą co nie;)?

i co mam rozumieć przez słowo "zmechacic" :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał na liczbach i napisach nie różni się od materiału z którego zrobiona jest koszulka, tyle. może się tam zmechacić jak wszędzie indziej, ja swoją drogą, mam jakiś sentyment do replik championa :)

w takim razie wnioskuje ze te repliki championa ale europejskie to nie są takie znowu najgorsze;) jeśli chodzi o stare koszulki to chyba najlepsza opcja bo jak patrzyłem na swingmany choćby na ebayu to ceny kosmos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item961940000_champion_nba_washington_wizards_23_michael_jordan.html

 

a co sądzicie o tej koszulce? jakieś opinie, bitte. :) cena by mi pasowała teraz, ale czy to oryginalny jersey Jordana :?: :?:

no kilka postów wyżej napisano ze repliki są raczej niepodrabiane a to jest replika właśnie championa ale według mnie cena to przesada troche;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item961940000_champion_nba_washington_wizards_23_michael_jordan.html

 

a co sądzicie o tej koszulce? jakieś opinie, bitte. :) cena by mi pasowała teraz, ale czy to oryginalny jersey Jordana :?: :?:

no kilka postów wyżej napisano ze repliki są raczej niepodrabiane a to jest replika właśnie championa ale według mnie cena to przesada troche;p
no raczej...zdecydowanie za dużo, choć MJa z Wizz czasami dziwne ceny osiągają...ogólnie na allegro jest jakiś dziwny popyt na repliki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie popyt tez dziwi ale wynika on glownie z niewiedzy.

 

co do wspomnianego mechacenia sie.

na bialej koszulce nie bedzie tego bardzo widac. mechaci sie (zaciaga?) material na calej koszulce, wlacznie z numerami ale widac to glownie na ciemnych koszulkach.

 

generalnie koszulki sa spoko i faktycznie niektore duzo lepsze/lepiej zrobione/ lepiej odzwierciedlajace koszulku niz te amerykanskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadła mi w oko pewnie wam też koszulka Paul-a http://allegro.pl/item972522229_chris_paul_new_orleans_jersey_rozm_52_nba.html

 

troche nie są pokazane metki to pewnie ciężko coś powiedzie ale może jakieś sugestie??

Widziałem tę aukcję

Howard od tego gościa jest trefny, obawiam się, że ten też może nie być w porządku. No i nie ma zdjęć metek dolnych. Ja się generalnie nie znam na NOH ale nie ryzykowałbym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adidas i amerykańska liga koszykówki NBA poszerzają globalną współpracę o możliwość korzystania przez marketera z logo ligi na rynkach europejskich. Umowa zacznie obowiązywać od kolejnego sezonu NBA 2010/2011, który rozpocznie się prawdopodobnie w październiku br.

Adidas jest obecnie oficjalnym dostawcą sprzętu i odzieży sportowej dla NBA oraz WNBA i NBA D-League. Wraz z władzami ligi marketer chce realizować wspólne projekty marketingowe i mediowe, które obejmą niemal 215 krajów na świecie. ("BrandRepublic")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.