Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

jersey jasona jest oryginalny. to jest meczowka, czyli koszulka, w korej gral w meczu, badz zostala przyszykowana mu na mecz.

nie opisalem tematu koszulek meczowych w KT bo na to przyjdzie czas. generalnie meczowki maja rozmiarowke co 2 czyli sa tez i 46, 50, 54 oprocz tych standardowych 44,48,52 itd.

ten jersey jasona ma nawe certyfika autentycznosci, wiec jak najbardziej jest ok

 

answer

ten jersey ai'a z ASG to fake, podrobka

te jerseye sa swietnie wykonane, sam chcialem swego czasu kupic jersey kobego ale to fake

zdradza je rozmiar(50), ktorego nie ma w oficjalnej sprzedazy oraz... logo zespolu nad numerem z tylu. nie ma tego na fotkach ale te z podrobek sa slabsze jakosciowo. duzo slabsze.

zle wyszyte jest takze logo adidasa. ma ksztalt trojkata, nie widac stopniowania paskow w nim, zatem fake.

rozchodza sie tez ramiaczka do zew. na gorze.

 

cos mi sie wydaje, ze w nastepnej K podejme temat autentykow i meczowek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mnie 2 dni, wiec nadrabiam zaleglosci.

 

jersey cartera raczej og. przerabialismy ostatnio jeresye magic. szkoda, ze nie widac ych metek na dole koszulki ale ten wyglada bardzo dobrze. ma paski zakrzywione, srebrne nie jest wyszywane tylko jest maerialem, kroj tez ok.

 

jersey lbj'a fake powierdzam. strasznie wyszyty inny kolor trojkacika w serku, sprzedawca z chin. generalnie masakra.

 

jersey racy'ego ok, to swingman nike'a

 

Riche, powiedzialbym wiecej. wszystkie koszulki, gdzie na zdjeciach jest jakis chinski znaczek/logo to fake:)

 

btw. u macie oryginalnego cartera. mozecie porownac.

http://cgi.ebay.com/Vince-Carter-Orland ... 1c1071652a

w ogole koles ma sporo oryginalnych autenykow warto looknac, zeby cobaczyc jak powinny wygladac

http://shop.ebay.com/alsacstjude/m.html ... ksid=p4340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś znalazł autentyk McGrady'ego w miarę rozsądnej cenie to bym bardzo prosił o info, ze względu na to że teraz nie mam dużo czasu na przeglądanie ebaya, allegro. Widziałem nie dawno kilka fake'ów z Raptors, wysyłane z Hongkongu po 20 - 30$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał pozbyc sie jakiejkolwiek koszulki Allena Iversona Authentic to ja chetnie kupie bo ciężko bardzo dosta albo wymienie sie cokolwiek na ebayu po 800$ to przesada.

 

Mam chrapke na tą AI EAST ale z tego co czytałęm to pisałeś że za 150 zł to fake ale wyglada ladnie i solidnie co sadzisz http://allegro.pl/item937270973_allen_i ... zawie.html

http://www.allegro.pl/item945987264_all ... 25_xl.html

tu jest w sumie dosc droogo ale pisali ze ten sprzedawca ma przynajmniej oryginaly,wiec w sumie cena jeszcze nie az tak straszna, chociaz allen kariery zbyt zajebistej w pistons nie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniekot.

po raz pierwszy spotkalem sie z koszulka treningowa championa z naklejonym z tylu emblematem.

jezeli, rozmiar jest dosc duzy, w sensie koszulka jest przedluzana, to bardzo prawdopodobne, ze w najgorszym przypadku jest to treningowy pro cut przeznaczony dla paytona. byc moze w nim nigdy nie zagral ale zostal dla niego zrobiony.

 

wiem, ze sonics trenowali w takich strojach w latach 95-98. trzeba byloby znalezc jakas fotke z treningu.

 

choc rownie dobrze moze to byc koszulka, ktora byla dostepna w sklepie ale z tego co widzialem to wszystkie sklepowe mialy tylko 1 metke.

 

szkoda, ze sprzedawca nie podal rozmiarow i nie widac, tego co jest na tej zawinietej metce.

 

z reguly rzeczy treningowe zaznaczane sa markerami. na metce ktos wypisuje numer zawodnika i tyle. tuutaj jest to naklejone plus nazwisko. takie cos bylo praktykowane w treningowkach nike'a w latach na przelomie tysiacleci. jednak pokazaly sie takie takze w sprzedazy.

 

pistons sa jedna z niewielu ekip, ktora na wszystkich rzeczach zawodnikow, nawet rozgrzewkowych przed meczem, ma naklejone numery graczy, czasami nazwisko.

 

jersey allena oryginalny. ale na ebayu mozna je kupic po 20-30 $

 

edit:

ten sam sprzedawca od paytona ma rownie ciekawa koszulke drexlera z houston

http://www.allegro.pl/item944913142_hit ... didas.html

dosc tani fajny jersey. oryginalny.

 

edit:

wychodzi na to, ze moze to byc treningowka paytona

Dołączona grafika

tak wygladaly koszulki w tamtych czasach. zerknijcie na metki na koszulce kg. nie byly to tak dluugie treningowki jak w poznijeszych czasach, wiec nawet jezeli koszulka nie ma duzo wiecej niz 85cm to moze byc jersey paytona.

 

i nie dziwi mnie obecnosc czegos takiego na allegro, bo sam swego czasu znalazlem meczowke cebballosa...

 

dla porownania dlugost treningowki nike'a z roku 2003

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.