Skocz do zawartości

Igrzyska: Paryż 2024


Wyparlo

Czy USA wygrają IO 2024?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy USA wygrają IO 2024?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 25.07.2024 o 14:45

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Szkoda tej wtopy z Finami bo ze skrótu meczu to ta Hiszpania wczoraj słaba była, Finowie prowadzili z nimi nawet w III i IV kwarcie przez większość czasu. Ostatecznie Willy Hernangomez wykorzystał swój cudowny matchup i doprowadził do finału. 
 

w każdym turnieju gospodarze w finale, chyba w każdym meczu będą faworytem, oprocz Puerto rico vs Litwa.!

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Oj Szkoda tej wtopy z Finami bo ze skrótu meczu to ta Hiszpania wczoraj słaba była, Finowie prowadzili z nimi nawet w III i IV kwarcie przez większość czasu. 

Hiszpania to byl bdb matchup dla nas. Boli ta porazka w c***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam bylismy słabi to odpadlismy, dwa mecze i dwie wtopy, ktos wierzy, ze moglismy teraz 2 razy z rzedu wygrac vs. Hiszpania i Bahamy? ogladalem wczoraj mecz Hiszpanow i sie czulo mimo zacietej 4 kwarty, ze to wezma jak sie zepna, choc stracha Finowie narobili. W nasza wygrana z Bahamami po tym pierwszym meczu nie wierze

ciekawe co bedzie z tego Muurinena z Finlandii, ma dobre warunki i juz jest 6'10, a ma dopiero 17 lat, dlugo nie gral, ale zapadl w mi w pamieci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Bałkany żyją koszem. Jestem teraz w Splicie, Chorwaci grają decydujący mecz, nie widzę by kogokolwiek to obchodziło. Gdy jednak wczoraj grała Anglia to jednak czuć było, że miasto żyje meczem na jego czas 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
13 godzin temu, RappaR napisał(a):

Myślałem, że Bałkany żyją koszem. Jestem teraz w Splicie, Chorwaci grają decydujący mecz, nie widzę by kogokolwiek to obchodziło. Gdy jednak wczoraj grała Anglia to jednak czuć było, że miasto żyje meczem na jego czas.

Polacy grali sparingi w Chorwacji przed barażami i było widać ich zainteresowanie kadrą. Sparingi rozgrywane były w jakiejś obskurnej sali, która wyglądała, jakby ostatni remont przechodziła 30-40 lat temu, a mimo 2 zawodników NBA - Saricia i Zubaca było wypełnione z połowę sali. Ten kraj nie interesuje się koszykówką i zdecydowanie bardziej koszem jara się Serbia, która ma Eurolige Partizan, Crvene Zvezde i silną reprezentację.

Po barażach można śmiało napisać, że to będą najmocniejsze IO w historii pod względem poziomu i mocy reprezentacji. Z tych, które awansowały najmocniejsza powinna być Grecja, która zdecydowanie pokonała Słowenię i Chorwatów. To jest dla mnie zdecydowanie najmocniejsza Grecja z ostatnich lat i trener Spanoulis świetnie to ustawił, a Giannis na razie grał na zlimitowanych minutach. 

Dla mnie największym rozczarowaniem barażów były Bahamy. Na social media było o nich dużo newsów o mocnych zawodnikach, ale jednak końcowo wielu z nich nie dojechało i nie zagrało. Isaiah Mobley czy Kai Jones, którzy mogli grać dla kadry nie zjawili się na barażach. Warto też na przyszłość pamiętać, aby zabrać trenera, bo prowadził ich jakiś słup z GSW, który był parodystą podczas timeoutów i gadał tak miękko, że Buddy Hield musiał po nim poprawiać w mocniejszych słowach. Eric Gordon przez cały turniej wyglądał jak więzień, któremu na siłę każe się grać. Taktycznie był dramat, bo Hiszpania uwielbia błoto i męczenie buły z zabijaniem gry, a oni poszli z nimi w nie i nawet przez moment nie wyglądało, że mogą to wziąć i powolnym pykaniem totalnie zabijali swój potencjał ofensywny i wyszło totalnie nijako. Edgecombe fajnie zaczął turniej, ale z Hiszpanią odbił się od ściany i niby ma 196 cm, ale sprawia wrażenie drobnego, niskiego i dziwi mnie taka metryczka czy jest prawdziwa. Na pewno wielkie rozczarowanie, że mając Gordona i Hielda oni musieli klepać piłkę, a on nie bardzo potrafił kreować (3,8 asyst do 2,3 strat).

Grupy na IO mamy: A - Australia, Hiszpania, Kanada, Grecja. B - Francja, Niemcy, Japonia, Brazylia. C - USA, Sudan Południowy, Portoryko, Serbia.

Grupa A to każdy mecz o życie i napakowana strasznie. B to raczej luzy dla Francji i Niemczurów, a USA będzie miało spacer w grupie i tylko jeden poważny mecz z Serbią, a tak dwa mecze sparingowe.

 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Polacy grali sparingi w Chorwacji przed barażami i było widać ich zainteresowanie kadrą. Sparingi rozgrywane były w jakiejś obskurnej sali, która wyglądała, jakby ostatni remont przechodziła 30-40 lat temu, a mimo 2 zawodników NBA - Saricia i Zubaca było wypełnione z połowę sali. Ten kraj nie interesuje się koszykówką i

Dziwne, mają takie bogate tradycje. Kukoc, Petrovic, długo można wymieniać. Ja wiem, że mieli kilka lat reprezentacyjnej posuchy, ale że aż tak się odwrócili od kosza to zadziwiające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Na Igrzyskach w Paryżu wystąpią po raz pierwszy w historii ojciec i syn w jednej drużynie, w greckiej reprezentacji grają ze sobą Giannis i Papagiannis. 

Czyli jak zawsze. Jakby się LBJ spiął to najwyżej może być drugi. Jak zawsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Na Igrzyskach w Paryżu wystąpią po raz pierwszy w historii ojciec i syn w jednej drużynie, w greckiej reprezentacji grają ze sobą Giannis i Papagiannis. 

Niech się postarają o całą piątkę i niech dołączą Babygiannis, Prapapagiannis i Mamagiannis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durant , james,   curry , davis  trzon tego  teamu maja tworzyc typy ktore odwiedzily  albo nie  ledwie pierwsza runde haha.   edwards i tatum powinni wskazac przegrywom  miejsce w szeregu  . ant lubi szczekac do mikrofonu , ma szanse pokazac ile mu wyroslo wlosow na jajach a drugi  moze przestanie byc good boyem . dont think so XD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.