Skocz do zawartości

Igrzyska: Paryż 2024


Wyparlo

Czy USA wygrają IO 2024?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy USA wygrają IO 2024?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 25.07.2024 o 14:45

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Że faceci są lepsi w kosza od kobiet, dla @Pablo81 to już mowa nienawiści

Pisałeś, że takie rzuty jak top 10 Clark nie robią na tobie wrażenia, bo lepsze na orliku widziałeś. Weź już bzdur nie pisz jak wyżej.

Wieczorem zrobię ankietę, jak twoja postawę odbierają inni. Jeżeli większość uważa, że się mylę, to cię przeproszę, jeżeli jednak okaże sie, że inni odbierają twoje wpisy podobnie, to pójdziesz na terapię, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Pisałeś, że takie rzuty jak top 10 Clark nie robią na tobie wrażenia, bo lepsze na orliku widziałeś. Weź już bzdur nie pisz jak wyżej.

Wieczorem zrobię ankietę, jak twoja postawę odbierają inni. Jeżeli większość uważa, że się mylę, to cię przeproszę, jeżeli jednak okaże sie, że inni odbierają twoje wpisy podobnie, to pójdziesz na terapię, ok?

Ale tylko głosy wśród osób, które mnie znają na żywo, okej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Ankieta dotyczy twojej aktywności na forum, bo w oparciu o tą uważasz, że jesteś niewłaściwe odbierany. Więc nie wiem, o czym piszesz?

W oparciu o to jak mnie odbierają osoby na forum nie będę decydował o swoim życiu i spędzaniu jego. Możesz zrobić mi terapię na forum, wszak jesteś przemądrzałym mędrkiem, co się na wszystkim zna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

W oparciu o to jak mnie odbierają osoby na forum nie będę decydował o swoim życiu i spędzaniu jego. Możesz zrobić mi terapię na forum, wszak jesteś przemądrzałym mędrkiem, co się na wszystkim zna :)

Człowieku, masz żal, że twoje posty są niewłaściwie odbierane. Więc tylko o to się rozchodzi.

Ja się znam tylko na wymianach w sumbaskecie. Nie uzurpuję sobie fachowości w większej ilości dziedzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Człowieku, masz żal, że twoje posty są niewłaściwie odbierane. Więc tylko o to się rozchodzi.

Ja się znam tylko na wymianach w sumbaskecie. Nie uzurpuję sobie fachowości w większej ilości dziedzin :)

Przeceniasz jak wiele znaczy dla mnie ten żal :) Na pewno nie dość, bym spędził choć godzinę na terapii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Jestem pod wrażeniem :)

Pierwszy przykład z Twojej strony konsekwencji i nie wypierania się własnych słów :)

No widzisz 

Jeszcze ty przestań kłamać i chwalić się siurkiem jak gimbus i będziesz mniej więcej tam gdzie dalej będę miał cię za to za co cię mam w tej chwili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

No widzisz 

Jeszcze ty przestań kłamać i chwalić się siurkiem jak gimbus i będziesz mniej więcej tam gdzie dalej będę miał cię za to za co cię mam w tej chwili 

Dokładnie, może dorosnę do takich akcji jak napierdalanie w 20 osób jednej jak Ty :) 

Ale wierzę, że masz dużo kolegów :) Jakby trzeba było znaleźć ekipę do skrojenia babci, prosiłbym Ciebie o kontakty! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Dokładnie, może dorosnę do takich akcji jak napierdalanie w 20 osób jednej jak Ty :) 

Ale wierzę, że masz dużo kolegów :) Jakby trzeba było znaleźć ekipę do skrojenia babci, prosiłbym Ciebie o kontakty! 

Pokaż jej czym się chwalisz wśród "kolegów" to jebnie ze śmiechu i sam ją skroisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Pokaż jej czym się chwalisz wśród "kolegów" to jebnie ze śmiechu i sam ją skroisz 

Szczerze to lepsze niż chwaleniem się biciem w 20 osób osoby niepełnoprawnej intelektualnie. Tak o 20 poziomów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą ktoś kto tak jak ty nienawidzi kobiet powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do którejkolwiek, bo od nienawiści do próby gwałtu bądź czegoś gorszego krótka droga 

Osoby niesprawnej intelektualnie? 

Kurde fajnie! 

Dawaj dalej, może wymyślisz coś lepszego niż to że chciałem pobic ignazza 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Zresztą ktoś kto tak jak ty nienawidzi kobiet powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do którejkolwiek, bo od nienawiści do próby gwałtu bądź czegoś gorszego krótka droga 

Czyli generalnie jak Ty znajdujesz się w pobliżu Rosjan, to tylko myślisz jak takiego zgwałcić?

 

Chyba właśnie odkryłem jak pomóc Ukrainie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Czyli generalnie jak Ty znajdujesz się w pobliżu Rosjan, to tylko myślisz jak takiego zgwałcić?

 

Chyba właśnie odkryłem jak pomóc Ukrainie :)

Mnie rosjanie nie bili więc moja niechęć ma inne podłoże 

 

Może poznaj mnie z ciocia która ich tak chwaliła to też ich polubie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.