Skocz do zawartości

Igrzyska: Paryż 2024


Wyparlo

Czy USA wygrają IO 2024?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy USA wygrają IO 2024?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 25.07.2024 o 14:45

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, mayor napisał(a):

Obraził się ,bo go nie pokazali w reklamie olimpijskiej Nike "Winning isn't for everyone ". Uznał to za potwarz

 

Twarzami nike są ciągle 40 letni Lebron, CR7 który gra w lidze arabskich ogórków, Serena ktora nie gra w tenisa od 5 lat i Kobe który nie żyje? Nieźle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero obejrzałem mecz z Niemczurami i szczególnie śledziłem rozgrywanie piłki przez USA. Tam piłkę wyprowadza wielu zawodników i nie ma żadnego nominalnego PG czy gościa od ciągle wyprowadzania piłki. Biorą się za to Holiday, LeBron, Edwards (wtedy często idzie już jego izolacja i rzut jego) i Curry. Koniec końców kończy się to wieloma stratami w meczu i chaosem.

Dla mnie czerwony alarm pali się nad Currym, który śmierdzi mi Lillardem z IO 2021 i Brunsonem z MŚ 2023. Początkowo kreowani na 1-2 opcje ekipy, ale z upływem czasu jednak tracący swoje role i minuty. Curry u bukmacherów jest faworytem, że rzuci dla USA najwięcej punktów w turnieju, ale stawiam, że będzie nim ktoś inny. Tutaj Kerr pewnie i tak będzie grał wiele Currym, ale z Niemczurami wyglądało to słabo i przy słabszym graniu w ataku będzie zapewne jeszcze punktem ataków w obronie, gdzie może oddawać punkty. 

Teraz czas na start IO. Chociaż od zmiany w 2021 praktycznie każdym meczem trzeba się delektować, bo na turnieju jest tylko 26 meczów i do wygrania złota potrzebne jest 6 meczów. Wcześniej do 2016 było 38 meczów i 8 meczów do wygrania złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wyparlo napisał(a):

jest tylko 26 meczów i do wygrania złota potrzebne jest 6 meczów.

Tutaj są najlepsi z najlepszych i prawie każdy mecz to hit, wolę to niż "milion meczów" na mistrzostwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2024 o 11:15, Zimny napisał(a):

Twarzami nike są ciągle 40 letni Lebron, CR7 który gra w lidze arabskich ogórków, Serena ktora nie gra w tenisa od 5 lat i Kobe który nie żyje? Nieźle 

i jeszcze Kylian Mbappe czyli jeden z najgorszych piłkarzy ostatnich mistrzostw europy.

Idealny przykład "stuck culture" tej reklamy nike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, steve napisał(a):

Giddey jak cisnie z Hiszpania, 15-3-3 w 1.  połowie. Jak tak dalej pojdzie to jeszcze się okaże, że Bulls wygrali trade.

21 lat, na pewno ma pole do rozwoju, a I zmiana srodowiska mu pomoze po tej gownoaferze. 

Ale jak Bulls maja grac jednoczesnie Whitem Lavinem Giddeyem Williamsem I Buzelisem, to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny meczyk na początek. Giddey przestal trafiac, ale fajnier rozgrywał w 2 half, a pod koniec daggera za 3 dal jak to często w FIBA Patty Mills, jak było 86:80 dla Australii i Hiszpania miala jeszcze mała szanse. Zasłużony win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej polowie oceniajac Hiszpania nie miala nic spod obreczy pomimo nedzy aussie w srodku. Hernangomez bros to nie polka braci Gasol daleko im nawet do Ibaki. Aldama gosciu ktory w nba gra sporo po kozle i dobrze konczy robi za to za spejsera (sporo trafia to fakt). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecy waleczni, overallowo są daleko za Kanadyjczykami, ale jak śpiewała Anita Lipnicka "wszystko się może zdarzyć". Po SGA widać różnicę między topowym zawodnikami w Europie/ wyrobnikami w NBA a gwiazdorami z topu. Brał piłkę grał swoje isolation i zamknął mecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.