Skocz do zawartości

Igrzyska: Paryż 2024


Wyparlo

Czy USA wygrają IO 2024?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy USA wygrają IO 2024?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 25.07.2024 o 14:45

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Winchester napisał(a):

Gładka wygrana Kanady. 

Ten mecz pokazał ze USA ma przewagę. FRA gra na wysokich nie mając żadnych rozgrywających którzy mieliby rownoczesnie i atletzm i doświadczenie CAN ma fantastyczne doły i skrzydła ale wysokich gdy przestanie wpadać Olijnikowi to takich sobie  a USA delektuje z każdej pozycji. 

Trzeba połączyć. Obie ekipy i to byłby mecz z USA. Cześć Kanady była FRA wiec mogli tego nie oddawać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ignazz napisał(a):

Ten mecz pokazał ze USA ma przewagę. FRA gra na wysokich nie mając żadnych rozgrywających którzy mieliby rownoczesnie i atletzm i doświadczenie CAN ma fantastyczne doły i skrzydła ale wysokich gdy przestanie wpadać Olijnikowi to takich sobie  a USA delektuje z każdej pozycji. 

Trzeba połączyć. Obie ekipy i to byłby mecz z USA. Cześć Kanady była FRA wiec mogli tego nie oddawać ;)

 Ciekawa pake ma Kanada. Francja nie ma wlasnie tych rozgrywajacych tylko dwoch klockow ktorzy bez elity (yabusele kek) wokol to so meh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duch

 

Actually, LeBron, Steph, and other NBA stars do get paid for playing in the Olympics. The International Olympic Committee doesn't pay them, but Nike, Adidas, Gatorade, Under Armour, or other sponsors do. Participating in the Olympics gives players international exposure and increases their market value for endorsements. Shoe companies are the driving force behind the off-court incomes for NBA stars. These deals typically start at $5 million and can climb as high as $15 million with royalty payments in a good year for elite guys like LeBron James. This bumps up royalty payments, which end up in the pockets of the players. More than half of Nike's revenue comes from outside North America. Nike often sends their best players to Asia and Europe for store openings or basketball clinics in the NBA off-season. It's all about making Nike bigger. The Olympics are like another version of that. The Olympics can directly stimulate new endorsement deals.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczek na wszelki wypadek już przed rozpoczęciem turnieju znalazł winnego, na wypadek jakby US Dream Team nie zdobył złota w Paryżu  :"You look at the talent that the U.S. has, but there’s equal talent on other teams. And the talent that’s on the U.S. team, you also got to understand most of those guys are older," Embiid told The New York Times's David Marchese. "The LeBron now is not the LeBron that was a couple of years ago. So it’s a big difference. Everybody would also tell you, and you can see for yourself, the athletic LeBron, dominant that he was a couple of years ago, is not the same that he is now. I think people get fooled by the names on paper. But those names have been built throughout their career, and now they’re older. They’re not what they used to be."  Prostytutka to zawód, a k**** to cecha charakteru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mayor napisał(a):

Płaczek na wszelki wypadek już przed rozpoczęciem turnieju znalazł winnego, na wypadek jakby US Dream Team nie zdobył złota w Paryżu  :"You look at the talent that the U.S. has, but there’s equal talent on other teams. And the talent that’s on the U.S. team, you also got to understand most of those guys are older," Embiid told The New York Times's David Marchese. "The LeBron now is not the LeBron that was a couple of years ago. So it’s a big difference. Everybody would also tell you, and you can see for yourself, the athletic LeBron, dominant that he was a couple of years ago, is not the same that he is now. I think people get fooled by the names on paper. But those names have been built throughout their career, and now they’re older. They’re not what they used to be."  Prostytutka to zawód, a k**** to cecha charakteru 

to jeszcze lepsze

Cytat

- Czułem się przesadnie ponaglany w tej sprawie. Potrzebowałem więcej czasu na podjęcie decyzji. Na pewno nie nie pomogło mi ultimatum przedstawione przez Francuzów. Gdy zobaczyłem tę informację na Twitterze, od razu pomyślałem: „skąd to się wzięło?”. Nie wiedziałem nic o tym. Jedno, co wiedziałem od zawsze, to że moim pierwszym wyborem był Kamerun. Gdyby awansowali na Igrzyska, grałbym dla nich, bo od zawsze marzyłem o występie na igrzyskach. Najbardziej jednak byłem zaniepokojony relacjami pomiędzy Francją, Kamerunem i innymi krajami afrykańskimi. Nawet teraz dzieje się tam wiele złych rzeczy, jest dużo sprzeciwu wobec wyrzucania Francuzów z powodu wielu lat ucisku. Mam w Kamerunie rodzinę i nie chcę ich narażać na takie rzeczy. Chciałbym żeby byli bezpieczni - przyznał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on sam nie wie kim jest w koncu, chcialem byc Francuzem, ale go naciskali to zostal Amerykancem, ale tak w ogole jakby Kamerun awansowal na IO to bylby Kameruncem (smiech Waldka)

a pomyslec, ze jakies 5-6 lat temu sie bylo jego fanem. mial conajmniej 1 czy 2 rozjebac lige ala Giannis 2021 na tym pozal sie Boze wschodzie, z takim liderem to sie nigdy nie uda, niewazne z kim bedzie grac.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, steve napisał(a):

on sam nie wie kim jest w koncu, chcialem byc Francuzem, ale go naciskali to zostal Amerykancem, ale tak w ogole jakby Kamerun awansowal na IO to bylby Kameruncem (smiech Waldka)

a pomyslec, ze jakies 5-6 lat temu sie bylo jego fanem. mial conajmniej 1 czy 2 rozjebac lige ala Giannis 2021 na tym pozal sie Boze wschodzie, z takim liderem to sie nigdy nie uda, niewazne z kim bedzie grac.

Kłopot w tym że pod czaszka to on zawsze mial bliżej do howarda niż do jakiegokolwiek klasowego gracza 

Koleś się kompromituje nie tylko grą 

 

Aż mi trochę żal Paula w maju przyszłego roku jak będzie obwiniamy przez całe Philly z Debiidem na czele 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli Joel chciał aby jego rodacy z Kamerunu awansowali na IO bez jego pomocy a on później łaskawie przyszedłby na gotowe? Może jeszcze z Siakamem na dodatek? To nawet Gortat taki śmieszny nie był jeśli chodzi o granie w kadrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.