Skocz do zawartości

Igrzyska: Paryż 2024


Wyparlo

Czy USA wygrają IO 2024?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy USA wygrają IO 2024?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 25.07.2024 o 14:45

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, DRK napisał(a):

Czyli tutaj po rozmowie ze sztabem Clippers zdecydowali, że jednak sobie odpuści wyjazd do Paryża. To jest dobra decyzja, lepiej żeby się przygotowywał do sezonu i był wypoczęty.

Dziwię się, że 76ers nie wybili Embiidowi z głowy IO, ale on ma pewnie parcie na złoty medal, natomiast Fila nie wyjdzie na tym najlepiej, tak coś mi się widzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dziuseppe napisał(a):

Czyli tutaj po rozmowie ze sztabem Clippers zdecydowali, że jednak sobie odpuści wyjazd do Paryża. To jest dobra decyzja, lepiej żeby się przygotowywał do sezonu i był wypoczęty.

Dziwię się, że 76ers nie wybili Embiidowi z głowy IO, ale on ma pewnie parcie na złoty medal, natomiast Fila nie wyjdzie na tym najlepiej, tak coś mi się widzi. 

z takim skladem to co on by sie zmeczyl, grajac 20 minut?

dziwne, pewnie znowu cos odjebal z kolanem i nic o tym nie mowia jak to Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kubbas napisał(a):

z takim skladem to co on by sie zmeczyl, grajac 20 minut?

dziwne, pewnie znowu cos odjebal z kolanem i nic o tym nie mowia jak to Clippers

Kawhi Leonard described his surgically repaired right knee and the inflammation that kept him out the last 3 games of the 1st round as being in a “neutral state” and he hoped it would stay that way. He said his knee begun to turn around 2 weeks ago, allowing him to come to camp.

Lol, jego agent powinien dostac podwyzke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna akcja w 1:51:45 pokazujaca IQ Jrue jak widzac ze Lebron ma pilke i szykuje sie wjazd przelokowal sie do dunker spota z czego mial easy layup

ogladalem na zywo 1 kwarte to Embiid tam sie wydawal zbyteczny i nie pasujacy w ogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał(a):

Przede wszystkim ci rozgrywający robiący straty przez ręce to kryminał. Gdzie jest Luke Koszarekę ja się pytam 

Totalnie i to jeden co był wysoko wybrany przez Knickerbockers 👆🏼 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem wczoraj Francja vs Serbia, początek 4q. No ciężko się to oglądało, jak była sytuacja gdzie któryś z Francuzów wyszedł w górę żeby oddać rzut, Wembayama odwrócił się do zbiórki, a wtedy ten rzucający rzucił mu piłkę w plecy to był mój koniec tego meczu. Jeśli cały mecz tak wyglądał to podziwiam tych, którzy oglądali dłużej niż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się teraz zdziwiłem patrząc na box score. 
W czasie meczu nie mogłem wyjść z podziwu nad różnorodnością strat francuskich grajków. Tych strat było zatrzęsienie i tak sobie pomyślałem kto pierwszy zrobi ich 10. Były momenty gdzie te straty były z rzędu często przeplatane stratami Serbów. Jakie jest moje zdziwienie gdy cały zespół w box score nie ma ich 12.  Stevie wonder liczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.