Skocz do zawartości

[2043] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

patrząc na skład spurs to Ingram jest tam najlepszym C PF SF SG

Pewnie tak, tylko mi to podpada pod out of position, mimo wszystko. Proszę o wykładnie od mądrzejszych ode mnie. Jak tak można, to też tak zacznę robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

W Denver Nuggets to już chyba zmęczenie materiału po tych mistrzostwach.

Leje ich każdy. 

Ano.

Ale spokojnie, były pewne eksperymenty w taktyce, poszły teraz korekty i będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, totalnie out of pisdodyszon, to zaczęło sie od starcia z Pacers, wnosze o reasumpcje😋 

 

plus Cichy za co ty tak tej swojej kobity nie lubisz ... choc w sumie jak jestescie razem juz jakis czas to nie było pytania😄😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ice23 napisał(a):

Pewnie tak, tylko mi to podpada pod out of position, mimo wszystko. Proszę o wykładnie od mądrzejszych ode mnie. Jak tak można, to też tak zacznę robić.

A gdzie byłeś jak AD grał nie na swojej ? 
 

Każdy gra jak chce. Jakby wystawił Brada na C to wiadomo , ale tutaj wszystko w granicach tolerancji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

A gdzie byłeś jak AD grał nie na swojej ? 
 

Każdy gra jak chce. Jakby wystawił Brada na C to wiadomo , ale tutaj wszystko w granicach tolerancji 

Spoko, ja tez w granicach tolerancji bede do tanku odpowiednio dobieral zawodnikom nie ich pozycje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LAF napisał(a):

A gdzie byłeś jak AD grał nie na swojej ? 

A jak pozycja AD jest nie jego? 

Ogólnie to co teraz jest w SAS może stworzyć pewien precedens jeśli chodzi o przyszłe lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzuLcU napisał(a):

A jak pozycja AD jest nie jego? 

AD ma 6”10 wzrostu a mimo to gra na SG. 
 

Przecież to jest pójście w przewagę wzrostu, okey spoko. Taka jest taka @Krzemo i musimy znaleść na nią sposób. 
 

Znajdź mi takiego wysokiego SG. 
 

To zamach na wolność simki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To raz. A dwa Davis grał na SG jeszce przed campami i raczej nie wyglądał jak SG. Kiedyś też grałem Love SG/SF to były płacze.

I tak samo przez cały czas jest/był płacz na to jak Krzemu grał swoim mutantami na różnych pozycjach.
 

 

8 minut temu, LAF napisał(a):

AD ma 6”10 wzrostu a mimo to gra na SG. 
Znajdź mi takiego wysokiego SG. 

A znajdź mi takiego wysokiego, który skille defensywne ma na poziomie gaurdów?  Wystawianie AD pod koszem w tym czy poprzednim sezonie było by zamachem na własny wynik.  Za wcześniejsze sezonu się nie wypowiem po już chyba nawet nie ma tych plików. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzuLcU napisał(a):

znajdź mi takiego wysokiego, który skille defensywne ma na poziomie gaurdów?  Wystawianie AD pod koszem w tym czy poprzednim sezonie było by zamachem na własny wynik.  Za wcześniejsze sezonu się nie wypowiem po już chyba nawet nie ma tych plików. 

Tak patrzyłem to Ingram ma D Reb i Post D na poziomie Iljasowy , który gral na C

 

Ja tam nie będę strugał eksperta od tych cyferek , ale skoro GM chce przetestować grę undersize centrem to czemu ma ktoś mu tego zabronić 

 

To jest na granicy tolerancji i myślę , że zakaz będzie stanowił zamach wolności w simbaskecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do out of position - przypominam ze zmiana powstala kiedy na porzadku dziennym byly patologie w stylu dawania na PG grajkow z handling 15.i passing 20 a na C 5'7 orlow z 10 podtD i 5 bloka

Ingram jeszcze jak byl u mnie to juz widzialem ze on idzie w strone SF-PF tweenera a nie klasycznego SFa i nawet rozwazalem granie nim na PF (obok Tatuma na SF i Tadka na SG), wiec imho dawanie go na C jest nieco naciagane ale nie jest to jakas straszna aberracja (szczegolnie kiedy w ekipie jedynym nominalnym centrem jest slabiutki Kaman)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Ice i temat Ingrama zgłaszałem już wcześniej. Ingram jako C sporo traci na impakcie i już to powinno decydować o red alert, a nie zastanawiać się czy jest lepszy od Kamana na C.

Sam fakt, że porównujemy TOP5 SF z starym centrem, który nie dostał umowy podczas pięciu tur FA i balansuje na granicy utrzymania w lidze pokazuje jak zażynany jest impact Ingrama. 

Brakuje zdecydowanie konsekwencji w sprawie out of position. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.