Skocz do zawartości

Lista życzeń do komiszów


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sprawę do komisarzy - wciąż ustawiając rezerwowego PFa na stronie widnieje napis BRAK. Da się coś z tym zrobić? Liczę przynajmniej, że chociaż w grze jest to uwzględnione :wink:

to raczej trzeba załatwiać ze mną, ale o ile pamiętam nie odpowiedziałeś jak prosiłem o więcej danych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę do komisarzy - wciąż ustawiając rezerwowego PFa na stronie widnieje napis BRAK. Da się coś z tym zrobić? Liczę przynajmniej, że chociaż w grze jest to uwzględnione :wink:

nie wiem ja inni, ale dla mnie to BRAK oznacza brak gracza na tej pozycji. czyli grasz we 4 na 5 zawodnikow przeciwnika ;)

 

a tak powazniej juz mowiac, to dla nas ten BRAK oznacza nazwisko O'Bryant po prostu. tak wiec, gdzie bys go nie wstawil, to tam pozniej pojawi sie BRAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszyscy podkoszowi są zdrowi to rzeczywiście O'Bryant jest rezerwowym PFem, natomiast to jest raczej problem natury ogólnej, bo dotyczy każdego zawodnika ustawianego jako backup PF.

 

Xamel - zapomniałem, przeoczyłem, nie wiem. Dane wyślę na PM.

chyba już wiem ocb ale muszę gameplan pisać, rozumiesz mam nadzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wymiana pomiedzy Blazers - Spurs

 

Spurs:

out: Ronny Turiaf, Gerald Henderson, Marcelo Huertas, 2017 1st Round pick Spurs (TOP11 protected)

in: Kendrick Perkins

 

Blazers:

out: Kendrick Perkins

in: Ronny Turiaf, Gerald Henderson, Marcelo Huertas, 2017 1st Round pick Spurs (TOP11 protected)

ten pick nie jest wpisany w temacie draft pick protections

proszę o dopisanie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymiana pomiedzy Blazers - Spurs

 

Spurs:

out: Ronny Turiaf, Gerald Henderson, Marcelo Huertas, 2017 1st Round pick Spurs (TOP11 protected)

in: Kendrick Perkins

 

Blazers:

out: Kendrick Perkins

in: Ronny Turiaf, Gerald Henderson, Marcelo Huertas, 2017 1st Round pick Spurs (TOP11 protected)

ten pick nie jest wpisany w temacie draft pick protections

proszę o dopisanie

pzdr

podbijam

proszę o jakaś odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.