Skocz do zawartości

[2043] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

Mam #22, #24, #25, # 27, #28, # 31 i ograniczoną liczbę slotów (biorąc pod uwagę również przyszły draft), więc chętnie zrobiłbym trade-up lub skonsolidował jakoś te wybory w jakimś graczu.

Definicja jak przespać temat i zostać z ponadliczbowa ilością wyborów. Zachęcam partnerów biznesowych do pewnego eksperymentu z obserwowaniem jak takie assety zamieniają się wartość bliska minusowej ;) tak dla żartu i ożywienia gry jako takiej. 

Co zrobić? Wystarczy nie odbierać Pm do czasu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Definicja jak przespać temat i zostać z ponadliczbowa ilością wyborów. Zachęcam partnerów biznesowych do pewnego eksperymentu z obserwowaniem jak takie assety zamieniają się wartość bliska minusowej ;) tak dla żartu i ożywienia gry jako takiej. 

Co zrobić? Wystarczy nie odbierać Pm do czasu ;) 

Nie wiem, czy udało się przeczytać ze zrozumieniem? Mam jednak pewne wątpliwości, ponieważ w nawiasie wyraźnie jest napisane, że slotów może zabraknąć dopiero po następnym drafcie. A sezon dla operatywnego GM to aż nadto. W mojej opinii ciężko jest tu mówić o "przespaniu tematu", a post ten mógłbym przy odrobinie złej woli uznać za drobną złośliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potężna złośliwość. Nic drobnego nie miałem na myśli. I wiesz ze nie weźmiesz 6 ekstra rookasow do gry. Następny sezon nie ma nic do rzeczy. Nie gram wiec moja krytyka może być odebrana jako obiektywna bo nic nie zyskuje na tym. 

Ot taka oczywista myśl w eter. Bym jakiegos leszcze wymian nie podgryzał ale Ciebie chętnie ruszę bo taktycznie słabo to rozegrałes. 

Sam wiesz ze czekanie aż do teraz z takim nietypowym towarem nie jest dobrym planem gm. Sam byś krytykował jakby to ktoś inny zrobił. I byłbyś pierwszy aby skorzystać. 

Tekst o tym drafcie za rok to tylko zasłona dymna bo byś musiał kogos wywalić aby zrobić miejsce. Sam sobie robisz przecenę. Zamiast mieć w sklepie wódkę piwo i ketchup masz tylko musztardę ;) 

W zakresie wymian widzisz sporo wiec nie wierze ze sam tego nie widzisz 

Jezeli nie można skrytykować Az tak skrajnej niedogodności to co tu można krytykować?

I nie jest tak ze zdradzam jakieś tajemnice. Widza to wszyscy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Potężna złośliwość. Nic drobnego nie miałem na myśli. I wiesz ze nie weźmiesz 6 ekstra rookasow do gry. Następny sezon nie ma nic do rzeczy. Nie gram wiec moja krytyka może być odebrana jako obiektywna bo nic nie zyskuje na tym. 

No ja wezmę 9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.