Skocz do zawartości

PL podcasty o NBA


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule czego słuchacie? 
 

dla mnie mrap to top. Kwiatek i Znyk mają fajną chemię, dużą wiedzę i fajnie imo potrafią ją przekazać. 
 

Ale dalej są ciężary, kolejność przypadkowa. 
 

podcast specjalny - górnego ciężko mi się słucha. Niby wiedzę ma i siedzi w tym kupe czasu bo do dzisiaj pamiętam go z podcastu właśnie z kwiatkiem i Tomczakiem gdzie już wtedy jedyne co wnosił to głupie żarty na które za każdym razem łapie mnie cringe. Ma to do dzisiaj. Pozatym te jego zdrobnienia z dupy “piłeczka” “podanko” “plakacik” , po co to? Jak nagrywal z Karolem Śliwa to dla Karola zawsze się włączyło on jest też top jeśli chodzi o wiedzę i umiejętność dyskusji. Dało się wtedy tego słuchać bo górny robił bardziej za przesłuc***ącego, teraz nagrywa z jakimś typem gdzie robi też za eksperta. Ciężko się słucha 

 

profesjonalne studio NBA - słodko pierdzacy keepthebeat, nie przepadam za nim. Ale tego Bartka dobrze mi się słucha, ma dużą wiedzę i fajnie potrafi opowiadać imo

 

airball - wiadomo, chłopaki nagrają raz na 3 miesiące, do tego mylą nazwiska ale spoko, ale to nie ma być merytoryczne. Warstwa rozrywkowa też imo średnia 

post prime - wooden imo też top, ale Zarychta rzuca takimi oczywistościami że słucha się go jak wujka na weselu. Poza tym nagrywają już chyba 15 odcinek a dalej nie dorobili się porządnych mikrofonów. Wooden powinien zrobić colabo ze śliwą, wtedy mogliby rywalizować z mrap

 

Explain the nba - nie wiem jak wy ale ja akurat noculaka lubie posłuchać. Do obiadu jak znalazł 

 

do tego lubiłem jeszcze nawet posłuchać Eryka Chmielewskiego jak był program o koszu w kanale sportowym, dopóki go nie zdjęli. Ktoś te mógłby go przygarnąć do podcastu jakiegoś. 
 

a jakie są wasze opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airball jest zakazany na tym forum 

Serio 

Keebthebeat jest męczący na dłuższą metę. Lubiłem go na początku ale z czasem stał się nie do zniesienia, jeszcze jakąś rolkę czasami obejrzę ale szału nie robi 

Kwiatka nigdy nie lubiłem, dźwięk jego głosu rani moje uszy choć wiedzę ma 

Zarychta jest u mnie i podejrzewam że u wielu ludzi spalony i pomimo że lubiłem jego vibe to obiecałem sobie że nie dam mu zasięgów 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał(a):

Airball jest zakazany na tym forum 

Serio 

Keebthebeat jest męczący na dłuższą metę. Lubiłem go na początku ale z czasem stał się nie do zniesienia, jeszcze jakąś rolkę czasami obejrzę ale szału nie robi 

Kwiatka nigdy nie lubiłem, dźwięk jego głosu rani moje uszy choć wiedzę ma 

Zarychta jest u mnie i podejrzewam że u wielu ludzi spalony i pomimo że lubiłem jego vibe to obiecałem sobie że nie dam mu zasięgów 

Chodząca definicja empatii. 
A mógłbyś wymienić twoj top 450 nielubianych graczy NBA?

Ps. Explain top 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Chodząca definicja empatii. 
A mógłbyś wymienić twoj top 450 nielubianych graczy NBA?

Ps. Explain top 

LeBron Westbrook Harden embiid mi wystarczą za 450ciu 

 

I co ma się k**** empatia do tego czy jakiś podcast się lubi czy nie? Co ja im potknięcia życzę albo cieszę się kiedy cierpią? 

Znasz definicję słowa empatia? 

 

Generalnie to stycznia się mi zawsze świetnie słuchało 

Zarychty do czasu jak okradł ludzi też mogłem słuchać godzinami 

Airballa podobnie ale chłopaki zjebali sobie opinię, zwłaszcza tu na forum a ja gnid nie wspieram  

 

Byczy podcast był spoko, ale chłopaki są nieregularni i rzucają oczywistościami, zresztą nie wiem czy ten projekt jeszcze żyje bo nie było odcinka dobrze ponad rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumacze. Twoje ostatnie wpisy przez ostatnia dekadę maja raczej czarny humor. A wisienka na torcie jest ostatni wpis o podcastach z naszej przecież pasji. 
na pytanie czego słuchacie dałeś komentarz 

ZAKAZANY 

MĘCZĄCY 

SZALU NIE ROBI 

NIE LUBIŁEM 

RANI MOJE USZY 

SPALONY I NIE DAM ZASIĘGÓW 

fatalne tak czysto ludzko. 

Wiec empatia ma sporo gdy tylko jedziesz po wszystkim. Smutne. Serio. 

I to dosyć agresywnie patrząc na tematy obok. Ten bardzo neutralny mi się wydawał 

Twoj wpis nie polecił nic co Tobie się podoba o NBA. Smutne 

Tylko krytyka ramola ;) 

Ps. Możesz mieć słuszne przeświadczenie ze się doyebuje do twoich wpisów ale one są wyjątkowo agresywne i negatywne. Mocno dalekie odtakiej miłej ludzkiej pozytywnej postawie a to o NBA piszemy. Trudno mi sobie wyobrazić co odpierdalasz w sytuacjach życiowo gorszych niż pasja i przyjemnie.  

Jezeli tyle żółci wylewasz w temacie NBA pasja przyjemność i kibicowanie swoim to nie pytam o inne „trudne sprawy”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację 

Nie ma dobrych polskich podcastów 

Albo są skompromitowane/na czarnej liście, co czyni je jeszcze gorszymi niż te słabe 

 

Co ja poradzę że autorzy dwoch moich ulubionych okazali się c***ami? 

Czy ja im kazałem kraść albo oczerniać setki ludzi na tweeterze? 

Iggy ja zrzedze a ty jesteś jak to ładnie ujął autor słodkopierdzący, co jest chwilami bardo sztuczne i nienaturalne 

 

Mi szkoda czasu na pierdzenie różowymi bańkami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał(a):

Tak, masz rację 

Nie ma dobrych polskich podcastów 

Albo są skompromitowane/na czarnej liście, co czyni je jeszcze gorszymi niż te słabe 

 

Co ja poradzę że autorzy dwoch moich ulubionych okazali się c***ami? 

Czy ja im kazałem kraść albo oczerniać setki ludzi na tweeterze? 

Iggy ja zrzedze a ty jesteś jak to ładnie ujął autor słodkopierdzący, co jest chwilami bardo sztuczne i nienaturalne 

 

Mi szkoda czasu na pierdzenie różowymi bańkami 

To zrób własny. Dobry. Ciekawy. 

4 minuty temu, the_secret napisał(a):

Kto wchodzi w skład airball? Ku**o i PrzemekOrlinski?

Dwóch synów marnotrawnych forum ;) 

akurat do nich serca nigdy nie miałem a mój poziom bólu jest ustawiony wysoko bo Gortata spokojnie dam radę wysłuchać bez grymasu czaszki ;) mamy w Polsce niszowy sport. Nie dzielmy ludzi na frakcje jak każdy ma zasięg 150 osób. 

@josephnba a jest kolejny zlot bulls w lutym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie MRAP jest nie do słuchania, podobnie keepthebeat. 

Z polskich słucham w zasadzie tylko Postprime czasami, a głównie Roster. Młode chłopaki, ale fajny, bezpretensjonalny podcast. Dziś wieczorem jest live gdyby ktoś chciał sprawdzić.

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

Zarychty do czasu jak okradł ludzi też mogłem słuchać godzinami 

??? MVP nie zbankrutowało przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Behemot napisał(a):

Dla mnie MRAP jest nie do słuchania, podobnie keepthebeat. 

Z polskich słucham w zasadzie tylko Postprime czasami, a głównie Roster. Młode chłopaki, ale fajny, bezpretensjonalny podcast. Dziś wieczorem jest live gdyby ktoś chciał sprawdzić.

??? MVP nie zbankrutowało przypadkiem?

Nie znam, wrzucę sobie dziś 

 

Mvp nie oddało kasy ludziom za subskrypcje i zaruchta, również tutaj się pokątnie tłumaczył z tego całego gówna 

 

Kasa była mała. Nie zbiedniałem, ale to co i jak zrobił skreśliło go u mnie dożywotnio 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.