Skocz do zawartości

beGM FA 2024 - argumenty bez komentarzy


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

New York Knicks:

- odnośnie kontraktu Patricka Williamsa szukałem jakiś obiektywnych odniesień.

W realu Avidja dostał umowe na poziomie 56/4, a wydaje mi sie to dość podobny lvl. Dlatego żeby być pewnym podpisu zaproponowałem wyższą umowę (o średnio 1 mln rocznie) i do tego co istotne z PO w ostatnim roku (Avidja takiej nie dostał). W sumie 19 mln więcej (pokaźna suma).

Herb Jones dostał 60/3+PO, 15 mln śr. rocznie

Także wydaje mi się, że 75/4 + PO, czyli 15 mln śr. rocznie to więcej, niż dobry i uczciwy kontrakt dla zawodnika który średnio notuje 10 pkt i 4 zb i na przestrzeni swojej kariery te notowania jakoś nie szybowały w górę.

Oddałem za niego mocny pick, daje pewną rolę i 30 minut gry, w drużynie grającej o wynik i z przyszłością (miła odmiana względem corocznego tankowania blazers).

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ofercie dla Grimesa kierowałem się własnym wyczuciem rynku oraz ofertami które w rl NBA przyjęli gracze na podobnym poziomie jak Ayo Dosunmu i Payton Pritchard. Pytałem też kilku GMów przed ofertą, czy jest ona realna do przyjęcia dla zawodnika i nikt nie stwierdził, że jest znacznie zaniżona czy coś w tym stylu. Jeśli oczywiście ta propozycja może się ostać i nie ma żadnych przeszkód w CBA.

Jeśli chodzi o Orlando Robinsona to w rl Miami ma zagwarantowane minimum na ten sezon a na następny jego kontrakt nie jest gwarantowany, gra trochę w NBA a trochę w G league, natomiast ja oferuję mu pewną przyszłość w NBA na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers

Wypada jednak coś napisać a nie tak na sucho 😉

 

Jared Butler

Mimo pięknych trymestrów Joela i Tyrese, wg wielu miałem ujemny bilans, czyli jest miejsce do grania w mojej drużynie i potrzeba do tego grajków. To w połączeniu z grą jednak w contenderze + magia przyciągania magnetycznego Joela i cudownego uśmiechu Maxeya oraz fakt, że u mnie to jest pierwszy wybór daje mi szansę podpisu. Niewielkie, ale jednak 😉

Gdyby ten drugi rok był PO lub nawet bez tego roku to oferta Cavs byłaby dobra a tak trochę to TO psuje mu ofertę, ale to wciąż w tym roku lepsze pieniądze i pytanie czy wierzy w siebie by powalczyć o lepszy kontrakt niż minimum w przyszłym roku. Uczciwie trzeba przyznać, że oferta Cavs daje mu jakieś szanse na pokazanie się w PO jeżeli zagwarantują mu kontrakt.

 

Jontay Porter

Uwielbiam Jontaya, z uśmiechem wspominam oglądane mecze Missouri, śledzenie jego prób powrotu, summer league itd, wykorzystany wysoki pick w drugiej rundzie draftu, ryzykowałem wtedy dużo przy jego kontuzji i niestety wtedy nie wyszło.

Tak po ludzku, cieszę się, że wreszcie jest zdrowy i wreszcie znalazł miejsce w realu NBA.

Kasę dostaje w innych miejscach lepszą, pewnie trafi do Phoenix, ale i tak gratulujemy i powodzenia.

 

Duane Washington

Witamy?

Jamaree Bouyea

Powodzenia i do następnego spotkania.

Tosan Evboumwan

Witamy?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jared Butler w spurs 

proste ma największa szanse na pokazanie się bo będę go traktować tak samo jak innych zawodników bez preferencji i przymykania oka na zastój konkurentów. U mnie ma spora szanse na konwersje kontraktu na stały. Obserwuje go od draftu. I lubię. 
 

Co ważne nie zrobiłem pokaźnej listy graczy którymi chce załatać skład tylko wybrałem 1 wyjątkowe nazwisko. U mnie nie na obawy ze tych nazwisk mam tyle wskazanych ze nie trafi do mnie nawet jak wygram głosowanie. Jeden wybrany bo cenie. 

Co ważne. Gra na pozycji której bardzo potrzebuje. 

U mnie on ma mniejsza konkurencje w zespole do minut niż u niektórych wśród ludzi z dzisiejszej listy FA :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odnośnie głosowania po 2T na graczy chciałem krótko o Ashtonie Hagansie:

Hagansa scoutowałem w NCAA oglądając mecze jego, Maxeya i Quickleya - w sumie dzięki temu scoutingowi dla właśnie Hagansa zwróciłem uwagę na Quickleya - tak, to było w tej kolejności. :)

Później wybrałem obu w drafcie i obu podpisałem na 2way. Hagans nie utrzymał się wtedy w lidze i dlatego po sezonie zrezygnowałem z niego. Teraz wrócił i fajnie jakbym miał obu moich Kentucky Boys znów razem. Bardziej niż podpisania go, życzę mu żeby utrzymał się w lidze na dłużej - kreator z bardzo dobrą obroną, ale słabym rzutem.

Pod nieobecność Mitchella z pewnością w 3T dostawałby u mnie minuty backup pg - wchodząc za Quickleya, ale też grając coś razem z nim. Nie duże - ale w tych meczach pewnie coś koło 8-12. Nie będę ściemniał, że będzie grał przez cały trymestr, bo tak nie będzie.

Oczywiście nie musze mówić, że gdyby utrzymał się w Lidze, to naturalnie Magic chcieliby go zapewne na dłużej pewnie też na 2way, a przyszłościowo na kontrakcie. Wszystko jednak zależeć będzie od tego, czy zakotwiczy w lidze na dłużej - na co mam szczerą nadzieję. 

Szczerze, to myślę, że Hagans jak miałby do wyboru Bulls i Magic, to wróciłby do organizacji, która dała mu szansę + do Quickleya, z którym razem grali w Kentucky, a później razem podpisali kontrakty 2way w Magic. 

Przeconvertowywanie i podpisywanie swoich 2way przez Magic, ma już sporą tradycję - Pelle, Silva, Quickley, Highsmith, Champagnie. Fajnie, jakby w kolejnym sezonie przeconvertowany został ktoś z grupy -  Swider, Mays lub właśnie Hagans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ashton Hagan

Najpierw odniosę się do opinii Alonzo, jak widzicie ciężko tutaj przebić się w rotacji a Donovan pauzuje jakieś 3 mecze. Później rotacja zespołu Alonzo

pg I. Quickley 32 (768)/ T. Mann 18,5  (501)

sg D. Mitchell 34 (748)/ T. Mann 7,5 (202)/ M. Branham 8 (176)/ Jaquez 7 (143)

 

I teraz ode mnie. Moim zdaniem biorąc pod uwagę , ze tu i tu dostał TW wybierze Chicago. U mnie jedynym true PG jest w tym momencie Derrick White , Saben pogrywa fajnie , ale raczej po powrocie Dej Bi spadnie z rowerka. Do tego Middleton nawet nie trenuje z drużyną więc kolejny guard może wypaść na długo ( a może i cały trymestr ). Myślę a raczej jestem tego pewien , że większe szanse ma się na pokazanie u mnie biorąc pod uwagę jak obecnie sytuacja kadrowa wygląda u mnie niż na Florydzie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.