Skocz do zawartości

ATF NAJ - wyniki


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Nie wiem, po prostu w uczciwym głosowaniu Kot by nie mógł przegrać 1 miejsca. No ewentualnie drugie po Manulu

Masz spore problemy. Głębsze niż myślałem. Serio. Dlaczego kot? Olewa człowieka kiedy chce. Sika gdzie chce. Nie jest towarzyski jak pies. Łazi swoimi ścieżkami i wyciera dupe w kołdrę. To ze czasem pomruczał to nic nie zmienia. Jakoś nie widzę OCZYWISTYCH przewag i #1 cokolwiek ktoś inny napisze. 

W pulp fiction mieli racje ;) 

Można forsować MJ lub lbj na goata. Ale kota i mieć o to pretensje ze nie #1. Litości 

A kot to przepiękne zwierze. Nie przeczę. Ale nie oczywiste #1 chyba ze kot Jarka 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał(a):

Masz spore problemy. Głębsze niż myślałem. Serio. Dlaczego kot? Olewa człowieka kiedy chce. Sika gdzie chce. Nie jest towarzyski jak pies. Łazi swoimi ścieżkami i wyciera dupe w kołdrę. To ze czasem pomruczał to nic nie zmienia. Jakoś nie widzę OCZYWISTYCH przewag i #1 cokolwiek ktoś inny napisze. 

 

Mój akurat jest mega towarzyski i mega przylep, generalnie jak jestem w domu to cały czas przy mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał(a):

Masz spore problemy. Głębsze niż myślałem. Serio. Dlaczego kot? Olewa człowieka kiedy chce. Sika gdzie chce. Nie jest towarzyski jak pies. Łazi swoimi ścieżkami i wyciera dupe w kołdrę. To ze czasem pomruczał to nic nie zmienia.

Opisales totalnie stereotypowo kota.

I totalne przeciwienstwo mojej kotki.

Zawsze nad wami, pierdolonymi psiarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał(a):

Opisales totalnie stereotypowo kota.

I totalne przeciwienstwo mojej kotki.

Zawsze nad wami, pierdolonymi psiarzami.

Jeszcze się nie zdarzyło żebym miał po drodze w życiu z tak zagorzalymi koto-levelasami. Twoje i Rappara tworczosci na forum w sumie potwierdzają ze to może być bardzo miarodajny wyznacznik xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot jak kot, ale że są osoby, które dały Kashmir Zeppelinów na ostatnim miejscu spośród wybranych utworów to XD
Przypomnę tu wybrana została Jolka Jolka Budki Suflera :D :D :D

Troszkę też zdziwiony jestem, że dunk Kobego nie został należycie doceniony, reszta raczej zgodnie z oczekiwaniami, chociaż Pablo liczyłem, że teledysk Toola ocenisz lepiej po tym co pisałeś ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał(a):

Kot jak kot, ale że są osoby, które dały Kashmir Zeppelinów na ostatnim miejscu spośród wybranych utworów to XD
Przypomnę tu wybrana została Jolka Jolka Budki Suflera :D :D :D

Troszkę też zdziwiony jestem, że dunk Kobego nie został należycie doceniony, reszta raczej zgodnie z oczekiwaniami, chociaż Pablo liczyłem, że teledysk Toola ocenisz lepiej po tym co pisałeś ;) 

 

Zapamiętałem go jako fajny, ale widocznie zdziadzialem, bo już ta stylistyka nie jara mnie jak wcześniej :)

Ale Tool topka, a głos i ściana gitar Keenana swietna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, P_M napisał(a):

Kot jak kot, ale że są osoby, które dały Kashmir Zeppelinów na ostatnim miejscu spośród wybranych utworów to XD
Przypomnę tu wybrana została Jolka Jolka Budki Suflera :D :D :D

Troszkę też zdziwiony jestem, że dunk Kobego nie został należycie doceniony, reszta raczej zgodnie z oczekiwaniami, chociaż Pablo liczyłem, że teledysk Toola ocenisz lepiej po tym co pisałeś ;) 

 

Jolką wygrywa się ATFy a nie tygrysami szablozębnymi 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał(a):

Kot jak kot, ale że są osoby, które dały Kashmir Zeppelinów na ostatnim miejscu spośród wybranych utworów to XD
Przypomnę tu wybrana została Jolka Jolka Budki Suflera :D :D :D

Troszkę też zdziwiony jestem, że dunk Kobego nie został należycie doceniony, reszta raczej zgodnie z oczekiwaniami, chociaż Pablo liczyłem, że teledysk Toola ocenisz lepiej po tym co pisałeś ;) 

Jolka jak Jolka

Kashmir przegrał nawet z c***owym coverem xDDD

 

edit -> w sumie widzę że dałeś ten c***owy cover 10 pozycji wyżej niż najlepszy christmas song....więc nawet mi Cię nie żal!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał(a):

Kot jak kot, ale że są osoby, które dały Kashmir Zeppelinów na ostatnim miejscu spośród wybranych utworów to XD
Przypomnę tu wybrana została Jolka Jolka Budki Suflera :D :D :D

Troszkę też zdziwiony jestem, że dunk Kobego nie został należycie doceniony, reszta raczej zgodnie z oczekiwaniami, chociaż Pablo liczyłem, że teledysk Toola ocenisz lepiej po tym co pisałeś ;) 

 

Ten dunk jest trochę niedoceniany bo brakuje tam explosiveness, ale generalnie gość mając obok obrońcę przełożył sobie piłkę za plecami, a później zrobił 360 jedną ręką -> skillowo zdecydowanie najmocniejszy dunk, ale jednak surowy atletyzm wygrywa i też nie ma się co dziwić, bo na pierwszy rzut oka podczas oglądania meczu to ten surowy atletyzm często robi większe wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, julekstep napisał(a):

-> w sumie widzę że dałeś ten c***owy cover 10 pozycji wyżej niż najlepszy christmas song....więc nawet mi Cię nie żal!

Konkurencja była słaba, więc nawet cover wysoko się załapał:)

24 minuty temu, SlaKB napisał(a):

Ten dunk jest trochę niedoceniany bo brakuje tam explosiveness, ale generalnie gość mając obok obrońcę przełożył sobie piłkę za plecami, a później zrobił 360 jedną ręką -> skillowo zdecydowanie najmocniejszy dunk, ale jednak surowy atletyzm wygrywa i też nie ma się co dziwić, bo na pierwszy rzut oka podczas oglądania meczu to ten surowy atletyzm często robi większe wow

Myślę, że jest sporo atletyzmu w tym dunku, bardziej kwestia słabej reakcji komentatora i c***owej jakości video. Dla mnie to zawsze będzie najlepszy meczowy dunk ever :) to wygląda jak odegrany układ choreograficzny aniżeli prawdziwe zagranie z meczu. Natomiast fakt faktem proste power dunki bez skilla zyskały tu najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2024 o 14:15, agresywnychomik napisał(a):

Jeszcze się nie zdarzyło żebym miał po drodze w życiu z tak zagorzalymi koto-levelasami.

Ja jestem mocno zaskoczony hatem, ktory tu sie pojawia wobec kotow, ktorzy zazwyczaj zyja swoim zyciem, wiec nie wiem jak moga az tak mocno denerwowac innych. Wystatczy ich nie miec. z psem mozna miec wiele interrakcji wbrew wlasnej woli idac sobie na dworze.

Dodatkowo

https://wykop.pl/link/7322063/dramat-w-zgorzelcu-pies-zagryzl-2-miesieczna-dziewczynke

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden kot nie tknąłby śmierdzących pieniędzy.

Na szczęście właściciele odzyskali część gotówki 🤣

Edit.

Ta powyższa akcja już obiegła całą planetę. U nas już też o tym piszą:

https://wydarzenia.interia.pl/ciekawostki/news-najdrozszy-posilek-pies-zjadl-cztery-tysiace-dolarow-w-gotow,nId,7249300

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.