Skocz do zawartości

Typowa cebula, czyli gdzie kupić tanio


cwikson

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wiem, że większość z was jest zakręcona na punkcie og koszulek, ale szukam namiaru na dobre jakościowo podróbki. Chodzi mi o duży wybór i dobrą jakość bo absolutnie nie zależy mi na tym by była "oryginalna", bo do grania w ogrodzie z dzieciakami nie potrzebuję koszulki za kilka stówek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze wśród nas pasjonatów nba ( nie posądzaj nas ze mamy kij w pupie) jest niewiele osób co pomyślą ze jest fair polecać jakieś kanały dystrybucyjne pirackie z podróbkami. Z jednej strony to takie nie w porządku co do produktu oryginalnego a z drugiej wielu mogło się naciąć i zapłaciło za dużo za trefny towar i z takim doświadczeniem trudniej pomoc aby ten nieuczciwy zarobił raz jeszcze;) 

jeżeli w sposób świadomy wybierasz produkt zastępczy to może chłopaki tutaj coś sprzedadzą bezpośrednio za adekwatne pieniądze bez nacinania i nic mi do tego. 
 

Ja polecam takie kompromisowe rozwiązanie i sprawdzenie jak masz opcje sieci TK Max CJ czy Halfprice gdzie widziałem często jakieś koszulki koszykarskie na wieszaku w dobrej cenie. 
 

nie wiem czy kochasz koszykówkę ale ze mamy czas świat to może dasz się namówić aby jednak kupić oryginał do gry z dzieciakami? Nie moja sprawa wchodzić w twoje kwestie wychowawcze ale fajnie jakby i dzieciakom pokazać ze czasem warto doceniać produkty i rzadziej bo rzadziej sięgnąć po oryginalny produkt. 
 

z reszta nie wiem czy widziałeś w dobrej cenie takie koszulki rozgrzewkowe np z rękawami które sa tańsze i nie wyglądają jak meczowe bo to inne modele ale maja swój urok licencje i bardzo dobrej jakości materiał. 

No i poluj na vintage. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś, kiedyś "Starksa"u chińczyka za jakieś grosze i możesz mi wierzyć lub nie, to jest to koszulka o wiele lepszej jakości od oryginalnego Curryego którego kupiłem synowi za chyba cztery stówy ze sklepu Nike. Dlatego pytam, bo dawno nie zamawiałem nic, a kupno koszulki za trzy i więcej stów, tylko dlatego, że jest OG uważam za stratę kasy. Ale to tylko moje zdanie. A co do koszykówki to jestem fanem NBA i Knicks od 94' więc trochę już w życiu widziałem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzi o zachowanie pozorów. Nie promujemy pirackich strimów bo uważamy, że uczciwej jest kupić LP (nawet jeżeli kupujesz na oszukanym VPN za mniejsze pieniądze) nie będziemy polecać podrób bo to forma kradzieży (400 za oryginalną koszulkę też) ale nie potępiam Twojego podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cwikson napisał(a):

Dzięki za odpowiedzi, może ta fiksacja na punkcie oryginałów to nie moja bajka, ale szanuję podejście innych. Postanowiłem, że kupię oryginalnego Brunsona jak Knicks zdobędą mistrzostwo i jestem dziwnie spokojny o swoje pieniądze 😁

Zapłacę za te koszulkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.