Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA - GRUPA D


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

@LeweBiodroSmoka

  • Maciej Żurawski
  • Ivica Krizanač
  • Radosław Sobolewski
  • Igor Angulo
  • Abdou Razack Traore 
  • Tomasz Brzyski
  • Paweł Golański
  • Zoran Arsenić
  • Aleksandar Tonev
  • Bartosz Karwan
  • Mariusz Liberda (GK) 
  • Kacper Kozłowski
  • Piotr Rocki
  • Jakub Czerwiński  

@ernie9005

  • Ivi Lopez
  • Carlitos
  • Arkadiusz Głowacki 
  • Jakub Błaszczykowski 
  • Edson
  • Aleksandar Vuković
  • Ireneusz Jeleń
  • Vanja Milinković-Savić (GK) 
  • Jorge Felix
  • Grzegorz Bronowicki
  • Jarosław Bieniuk
  • Jakub Moder
  • Arkadiusz Milik
  • Michał Żewłakow  

@agresywnychomik

  • Kalu Uche
  • Kamil Grosicki
  • Roger Guerreiro
  • Tomas Pekhart
  • Artur Jędrzejczyk 
  • Tomasz Kłos
  • Tomasz Wieszczycki 
  • Junior Diaz
  • Janusz Gol
  • Sergei Pareiko (GK) 
  • Antonio Milić
  • Piotr Reiss
  • Rafał Wolski
  • Jacek Góralski 

...

Tematy grupowe służą do wrzucania opisów, dyskusji, przerzucania się argumentami i oczywiście na koniec do głosowania. Przypominam jednak, że rozbudowane opisy nie są wymagane. Najważniejsza jest grafika z taktyką, która pozwoli najlepiej zobrazować sobie Wasz zespół, ewentualnie do tego jakieś podstawowe informacje, które Waszym zdaniem warto przedstawić. Oczywiście, kto chce, może napisać więcej, nie jest to zabronione:)

Przechodząc do formatu. W grupie D mamy trzy zespoły. Zatem głosowanie odbędzie się w formie power rankingu na miejsca 1-3. Dwa najlepsze zespoły awansują bezpośrednio do 1/4.

Czas trwania fazy grupowej: do końca roku? (proszę o informację zwrotną czy odpowiada Wam tydzień czasu na przeprowadzenie fazy grupowej)

Zapraszam wszystkich do dyskusji, również osoby, które nie są uczestnikami zabawy (również do głosowania, jeśli czują się na siłach). 

Na koniec, życzę wszystkim zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt. A uczestnikom zabawy powodzenia! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota Panowie i Panie (jak jakaś jest) gratulacje !

Opis pozwolę sobie zacząć od ławki rezerwowych. Każdy z moich zawodników poza oczywiście dużymi umiejętnościami piłkarskimi jest pewnym symbolem.

Piotr “cała Polska będzie oglądać plecy Lecha” Reisspamiętne zdjęcie piłkarza który jest wprowadzany do budynku prokuratury xDDDDD

Ten wybór symbolizuje korupcję, kolesiostwo i układ który trawił polską piłke latami i niestety ciągle jest obecny w PZPN.

Rafał Wolski, magik, symbol wielkiego talentu którego zatrzymały kontuzje… Odbił się od poważniejszej piłki ale w eklapie po niezliczonych urazach ciągle jest above average zawodnikiem.

Jacek “Premia” Góralski jak ktoś nie widział

https://wykop.pl/wpis/69457695/daj-ktos-linka-jak-wszyscy-w-szatni-krzycza-premia

Dla mnie właśnie ten grajek jest symbolem “premii”, czyli bagna jakim ciągle niestety jest nasza skopana (być może wszędzie jest podobnie). Jeszcze nie weszli pod prysznic a już liczą kasę, gdzie szacunek, kibic etc - liczy się tylko kasa. 

Mierzi mnie takie podejście, zawsze uważam że jak ktoś jest dobry w tym co robi to pieniądz wcześniej czy później się pojawi…


Przejdźmy do przedstawienia najlepszej drużyny w tej zabawie xD

FC Mercury Theater 

Skąd nazwa? Nie wątpię że moja drużyna będzie siać panikę w sercach i umysłach przeciwników jak swojego czasu Mercury Theater puszczając w eter Wojnę Światów….

Jedziemy:

Sergei Pareiko (GK)

64 mecze w lidze, 25 czystych kont (88 występów w sumie dla Wisły), etatowy reprezentant swojego kraju (65).

1x mistrz kraju z Wisłą.

Najlepszy bramkarz czasów Telefoniki.

Świetny na linii i przedpolu, dobre czucie karnych. jeżeli jakikolwiek z moich meczy ma się rozstrzygnąć w konkursie 11 to jestem spokojny.

Czy z nim. Wisła przeszłaby Lazio ? Nie wiem ale szanse na to byłby zdecydowanie większe.

Linia defensywna

Junior Diaz (LB)

86 meczów w lidze (126 w sumie dla Wisły).

W Wiśle 10 bramek / 6 asyst.

Etatowy reprezentant swojego kraju (80).

3x mistrz kraju z Wisłą.

Koleś był przesłaby na samym początku ale z każdym meczem rósł i moim zdaniem to top5 lewych obrońców w tym stuleciu u nas, tu nad Wisłą.

Dynamika, gra do przodu ale również uniwersalność, może grać na stoperze.

Artur Jędrzejczyk (RB)

277 meczów w lidze 9 bramek / 11 asyst.

41 meczów w reprezentacji gdzie jego czas przypadał na rywalizację z Łukaszem Piszczkiem…

6x mistrz kraju z Legią.

Baszczyńskiego to się naoglądałem w moim życiu i z całą sympatią uważam że gracz Legii jest lepszy, a to by oznaczało top1 na tej pozycji w naszej grze. Oczywiście może grać też na środku.

P.s. Jak czytałem że Legia płaci prawemu obrońcy 800 tyś euro rocznie to nie mogłem w to uwierzyć…

Antonio Milić (CD) - lewonożny

75 meczów w lidze 6 bramek / 3 asysty

3 mecze w reprezentacji, bądźmy tutaj uczciwi, podstawowy stoper Chorwacji nie będzie grał w ekstraklasie.

1x mistrz kraju z Lechem.

W obronie solidny+ potrafi wyprowadzić piłke, świetna gra głową szczególnie pod bramką przeciwnika, w sezonie mistrzowskim Lecha zdecydowanie najjaśniejszy punkt obrony. 2 ostatnie sezony 2x jedenastka sezonu.

Tomasz Kłos (CD) - prawonożny, drugi kapitan.

106 meczów w lidze w XXI wieku 7 bramek / 4 asysty.

Wybitny reprezentant.

2x mistrz kraju z Wisłą.

Tomasz Kłos po Francji i Bundeslidze ląduje w Krakowie, skała, doświadczenie. U mnie stoper ale może grać na prawej obronie. Na warunki ekstraklasy TOP.

Od lewej wzrost.

1.85 / 1.90 / 1.86 / 1.89.

Siłą mojej linii defensywnej jest doświadczenie, uniwersalność - każdy zawodnik może grać wymiennie na 2 pozycjach (Jędza może też na lewej obronie), dominacja w powietrzu oraz wysokie umiejętności techniczne poszczególnych graczy. 

Ofensywnie grający boczni obrońcy, potrafiący wymienić więcej niż jedno podanie to w ekstraklasie rzadkość ja wystawiam top1 (AJ) i top5 (JD) na swoich pozycjach.

Środek pomocy

Janusz Gol (DM)

208 meczów w lidze 12 bramek / 20 asyst.

1x mistrz kraju z Legią.

8 meczów w kadrze.

Już po powrocie z Rosji wybrany najlepszym defensywnym pomocnikiem ligi przez weszło. Zbieranie piłek, celne i rozsądne zagrania do przodu a w Legii było przecież lepiej. Ktoś kto powoduje że zawodnicy przed nim a przede wszystkim za nim stają się lepsi.

Tomasz Wieszczycki © (CM)

69 meczów w XXI wieku 15 bramek / 6 asyst

Legenda, symbol (pozytywny), związany z nią po zakończeniu kariery piłkarskiej dla mnie Mr Ekstraklasa. Ustawiony troche wyzej od Gola, operuje w środkowej strefie, przytrzyma rozegra, poda. Mózg i serce drużyny. Oczywiście jak trzeba to pomoże z tyłu. Doświadczeniem i umiejętnością ustawienia nadrabia braki fizyczne. Świetna gra głową.

Atak

Roger Gureirro (ACM)

101 meczów w lidze 19 bramek / 15 asyst (125 występów łącznie dla Legii)

25 występów w reprezentacji / 4 bramki.

1x mistrz Legią.

Motorek w dupie, zapierdalacz numero uno w mojej drużynie, szybkość, drybling, minięcie, stwarzanie przewag ze środka pola, uderzenie ze stojącej piłki, zabójcza lewa noga.

Tak dobry że Janas załatwił mu obywatelstwo.

Kalu Uche (RW)

54 mecze w lidze 10 bramek / 16 asyst

(W sumie w Wiśle 70 występów 18 bramek / 18 asyst)

37 występów w reprezentacji / 6 bramek.

3x mistrz z Wisłą

Najlepszy obcokrajowiec w historii ekstraklasy. 

Zapierdalacz numero duo w mojej drużynie. Poruszę tylko jeden aspekt jego gry w którym może być niedoceniony w naszej zabawie, otóż

Może grać w ataku, a to dlatego że jest tutaj top3 w grze głową, dosiężny większy od Spuda Weeb'a.

Kamil Grosicki (LW)

171 meczów 47 bramek / 39 asyst

93 mecze w reprezentacji / 17 bramek

W zeszłym sezonie najlepszy zawodnik ekstraklasy w wieku 35 lat xD. Po powrocie dominuje na naszych boiskach.

Zapierdalacz numer trzy w mojej drużynie. Szybkość, minięcie, ostatnie podanie, wykończenie. Przewagi ze skrzydła. Tak po ludzku to żal mi tego prawego obrońcy który gra na “Grosika”.

Tomas Pekhart (CF)

95 razy w ekstraklasie 47 bramek / 5 asyst

(W sumie dla Legii 133 mecze)

26 meczów w reprezentacji / 2 bramki

2x Mistrz z Legią

Elitarny dobijacz, dynia, lewa, prawa noga, piłka zawsze go znajdzie w polu karnym. Kogoś takiego potrzebowałem z moimi zawodnikami on jest gwarancją bramek, wielu bramek.

Zmiany (tak w skrócie):

Góralski za Wieszcza będzie przecinakiem, wtedy Gol idzie grać wyżej.

Wolski może wejść za któregokolwiek z ofensywnej trójki.

Reiss jako drugi napastnik koło Pekharta i przejście na 4-4-2

Moja gra opiera się na stwarzaniu przewag w każdym sektorze boiska. Kalu, Grosik, Perrejro gwarantują kreatywność oraz multum sytuacji które Pekhart kończy.

Stałe fragmenty to również jest mój atut, uderzenie ma Roger, Kalu, Kłos, Reiss, Wolski. Głową bramki gwarantują Kalu, Pekhart, Milić, Wieszczu.

Ja nawet po wrzutce z autu wam wcisne xD

Tak po ekstraklasowemu dam im piłke a chłopaki coś zrobią :) - jeśli stracimy 4 bramki to strzelimy 6.

Oczywiscie 4-2-3-1 jedyna taktyka którą w tym stuleciu miejscowi wuefisci ogarniają, wybranie innej taktyki to obraza eklapy xD 

Poniżej grafika informacyjna

Jk6YxInTCEUOdOMe8gameSfcFzI016KWyVix78A3hXEQMFLcVERoX8pLrqHZOeVlReO-pFM65tvRXmXGSoVQL_gjlWzjs8cdO40xPqeef1y2rEtaQlXt3KWVSFwVhn5qjXgcC-vMJl3QFaYgX4BKKvidtBI1Mm4lzt-nLnPSX8qs-jDsHz6vvCLDxuO2JA


Wesołych Świąt.
 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gwiazdy Ekstraklapy F.C.

Podstawowym motywem wyboru zawodników była oczywiście ich jakość oraz fit zarówno w defensywie jak i w ofensywie.

Mam solidnego bramkarza, dobrą linię obrony pod dyrygenturą Arka Głowackiego oraz z ofensywnie usposobionymi bocznymi obrońcami Edsonem i Bronowickim, a także robiących różnicę skrzydłowych oraz bramkostrzelnych napastników.

Podstawą mojej siły jest jednak środek pola, z niestrudzonym i nieodstawiającym nogi Vukoviciem oraz Ivi Lopezem, który reguluje tempo gry niczym metronom, zagrywając prostopadłe piłki do Carlitosa i Jelenia niemalże z zamkniętymi oczami. Ivi Lopez i Carlitos, jako najlepiej wyszkoleni technicznie zawodnicy w tym atf :P, powinni rozwiązywać wszelkie problemy boiskowe niekonwencjonalnymi zagraniami :P

Podstawową jedenastkę uzupełniają solidni rezerwowi, tj. Michał  Żewłakow, Jakub Moder i Arek Milik.

 

image.png.20282091637c77a95a22868af7c2ae85.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai przypiął/eła ten temat

siemanko, spóźniony jak zwykle, ale jestem

Ustawienie

lineup-2.png

 

Gram na wskroś ofensywnie mam ku temu wybornych wykonawców (o czym poniżej). Przy otwartym wyniku Brzyski z Golańskim atakują tylko wtedy gdy nadarzą się do tego wyjątkowo dobra okazja, gdy trzeba gonić wynik grają wysuniętych wahadłowych a Sobol cofa się głębiej by asekurować stoperów. Karwan z Traore nie mają przypisanej pozycji, jeden i drugi swobodnie operuje po tej części boiska.  Żuraw pełni też role rozgrywającego po tej stronie boiska. Tonev to tutaj truskawka na torcie, świetna lewa, prawa noga, strzały z dystansu na pełnej kurtyzanie. Angulo gra tutaj typowego "Franka", niemniej w szybki kontrataku ma więcej zalet niż Tomek. Cały przód mam świetnie wyszkolony technicznie, ale też ponadprzeciętny szybkościowo co pozwala grać swobodnie z kontry jak i w ataku pozycyjnym, każdy jeden gracz potrafi zrobić różnicę indywidualną akcją.

Pierwszy do zmiany jest Rocki, wchodzi w miejsce słabiej grającego gracza z przodu, przy wyższym prowadzeniu wpuszczam Koziołka, Czerwiński jedynie w razie problemów z urazami lub kartkami dwójki stoperów

rzuty karne - Żuraw, Angulo

rożne - (prawe)Brzyski (lewe)Golański

wolne - Żurawski, Tonew

 

Chciałbym napisać kilka słów o niektórych graczach by uzasadnić wybór

Liberda - generalne cały okres świetności Groclinu powinien być też kojarzony z tym gościem, wielki chłop z kapitalnymi warunkami do gry, nigdy wybitny, ale do bólu solidny, to dzięki jego świetnej grze Dyskobolia tak dobrze radziła sobie w pucharach, natomiast w lidze miał kilka sezonów na grubych liczbach:

https://www.transfermarkt.pl/mariusz-liberda/leistungsdatendetails/spieler/24559/wettbewerb/PL1

Brzyski - trochę żałuję tego picku, miałem wcześniej w głowie Diaza, ale przeglądając transfermarkt rzuciły mi się w oczy jego sezony z dwucyfrowymi wskaźnikami asyst, świetnie ułożona noga, znakomity do stałych fragmentów, nie jest to obrońca z moich snów, ale na pewno w top10 lewych defensorów się powinien znaleźć

Kriżanac - bardzo mnie zdziwiły głosy o tym, że został za szybko wybrany. Jestem na tyle stary, że dokładnie pamiętam tamte sezony i to jak zewsząd dało się słyszeć jak to od dawna przerasta naszą ligę, co w 100% potwierdził potem w Rosji. Chyba najbardziej utytułowany obcakrajowiec, który wyjechał z naszej ligi, grając w niej więcej niż jeden sezon. Dla mnie to jest spokojnie pick pokroju Marcelo, tamten po prostu z racji gry w bardziej medialnej lidze, bardziej zapadł w świadomości, ale różnicy w umiejętnościach nie widzę tutaj większych

Arsenić - jego przedstawiać nie trzeba, uważam go za spory steal z tak wysokim pickiem, jeśli Tudor to serce Rakowa, to Zoran jest jego płucami, absolutnie niezbędny dla tej ekipy co dobitnie pokazał ten sezon. Zdrowy i w forme praktycznie nie do przejścia.

Golański - maszyna do biegania w te i we wte, znakomity po obu stronach boiska, dobry strzał jeszcze lepsze dośrodkowania, trochę zmarnowany talent, mógł na pewno więcej osągnąć niż podbijanie krajów w typie Rumunii

Karwan - ja wiem, że gość miał prime 20 lat temu, ale chyba niektórzy zapominają jakim wielkim talentem był Bartek, kluczowa rola w kadrze Engela, niestety głowa tutaj mocno nie dojeżdżała, Tomek Hajto opowiadał jak załatwił mu kontrakt w Schalke, ale Karwan zachował się jak ostatni debil i podziękowano mu choć miał kontrakt pod nosem, na sczęście tutaj wybieram go z czasów gry w rodzimej lidze, gdzie wyrobił sobie nazwisko.

 

Tonew - kolejny sleeper w mojej opinii, prawa, lewa noga petarda, świetny drybler, Villa wyłożyła za nie 3.2M euro w 10 lat temu nie bez powodu, jeśli chodzi o efektowność zagrań można go porównać ze Stiliciem, szkoda, że grał u nas tak krótko, zresztą sami zobaczcie

 

Angulo - 16, 24, 23 - to liczba goli Igora podczas trzech lat gry w ekstraklasie, nie mam pojęcia jak można deprecjonować taki rezultat w lidze, w której król strzelców kończy sezon z 20+ bramkami raz na pół dekady, a niekiedy dłużej, dodatkowo dokonał tego nie w topowej drużynie, ale w Górniku, którego najpierw przeprowadził do Ekstraklasy. W kwestii fitu z Żurawskim już się wypowiadałem, przy takiej ilości talentu nie ma to większego znaczenia, Angulo jest nawet wyższy od Franka, to wcale nie musiał być ktoś pokroju Hatrsona. Solidna prawa noga, kaptalna lewa, a do tego bardzo dobry strzał głową co widać na poniższym filmie.

 

Kozłowski - wybrany bardziej z sentymentu, ale też ja na 18latka potrafiący już bardzo dużo i już wtedy był topowym graczem drużyny walczącej o puchary.

Rocki - popularny Rocky, autor słynnych cieszynek Odry Wodzisław był graczem bardzo uniwersalnym, niezwykle dynamicznym, mogącym grać na wszystkich pozycjach z przodu, co daje mi spore pole manewru.

Czerwiński - kluczowa postać mistrzowskiego Piasta, taki Kazek Węgrzyn naszych czasów, w mojej Pogoni razem z Fojutem tworzący słynną "Bandę Łysego" solidny aż do bólu.

Podsumowanie.

Jak na moje to macie po prostu przesraniutkie, jedynym graczem, do którego sam ma zastrzeżenia jest tutaj Brzyski, ale absolutnie nie jest to żaden bust, po prostu można było wybrać lepiej w tej rundzie. Natomiast co do reszty, to jest to po prostu maszyna do mielenia same trio Razak-Żuraw-Angulo robiłoby już straszny dym, a tutaj są wspierani Tonevem i Karwanem. Sobol jako dyrygent środka pola jest wspierany przez dwóch twardych bałkańskich chamów, a uzupełnia to świetny Golański, którego nie da się po prostu nie cenić.

Przepraszam Was za tą obsuwę, mam nadzieję, że się nie gniewacie. Sam draft to była kapitalna zabawa, świetna rzecz to sobie wszystko powspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna, solidna i wyrównana grupa, możliwe, że najtrudniejsza do oceny, bo wszystkie zespoły są dobrze zbalansowane i nie mają w składzie czarnych dziur w ilości większej niż 1. 

LBS- wybrał z 4 gracza, który powinien pójść z jedynką, a także Traore, który spokojnie mógłby być pickiem 2rundowym. Te ofensywne core z miejsca tworzy z niego bardzo silny zespół, zwłaszcza, że ten duet wspierany jest solidnymi Tonevem i Karwanem, w ataku mamy solidnego Angulo, a w środku pola topowego walczaka z ekstraklasy czyli Sobolewskiego. Największą wadą zespołu jest ławka rezerwowych, bo tę ma chyba LBS najsłabszą z całego ATFa. Siła 8,5/10

Ernie- nikt w tym drafcie nie podpierdolił mi tylu graczy co Earnie więc niech już samo to będzie reklamą dla usera. Jednak Earnie zrobił jeden potężny fuckup i ma chyba najsłabszego bramkarza tego ATF bo jakim cudem Milinkovic-Savic załapał się do tego ATFa to nie wiedzą najstarsi Górale. Niemniej, top picki z Edsonem, Głowackim, Ivim, Błaszczykowskim i Carlitosem jakoś to chyba wyrównują, bo poza bramkarzem to jedynie Bieniuk budzi wątpliwości w byciu starterem na poziomie ATF. Siła- 8/10

Chomik - Najmocniejsze skrzydła w ATF i k**** Tomasz Kłos na środku obrony. Tomasz Kłos z czasów ekstraklasy w XXI wieku to wybór na poziomie Majkela Jordana z Wizards. Fanem Pekharta nigdy nie byłem, ale tutaj myślę, że pod względem fitu jest to wybór, który się broni- chociaż jakby Chomik poczekał na Rasiaka a w to miejsce wzmocnił linię obrony to myślę, że mogłoby to być z korzyścią dla zespołu. Wątpliwości budzi też Jędrzejczyk na prawej obronie, bo jednak Jędza na środku to był czołowy obrońca w skali ekstraklasy, za to jako prawy obrońca był co najwyżej dobry, ale Jędza to Jędza, lepiej go mieć w zespole niż grać na niego. Siła zespołu -8/10

To jest naprawdę ciężki wybór, bardzo dobry draft każdego z trójki i szkoda, że ktoś musi tutaj odpaść.

1.LBS

2.Chomik

3.Earnie

Ale chętnie poczytam jeszcze jakieś dyskusje jak ktoś ma ochotę, bo to trochę rzut monetą, a Earnie i Chomik za LBSem tylko dlatego, że Kłos i Milinkovic to dwa najsłabsze picki szanownych Userów (pisząc szanowny nie mam na myśli LBS!), natomiast Chomik przed Earnim tylko dlatego, że ma lepszą ławkę.

ALe dam się przekonać do zmiany decyzji! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja sie spierał nie będe wyjscie z grupy najważniejsze. 

@Qcin_69 co do Jedrzejczyka na prawej:

https://weszlo.com/2019/11/15/moja-strona-przejscia-najlepsi-prawi-obroncy-xxi-wieku/

 

w tym rankingu znalazł się Wojciech Szala xD Nie no błagam :D Największy kasztan jaki nosił opaskę kapitańska w Legii za mojego życia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. LBS

2. AgresywnyChomik

3. Ernie9005

Króciutkie uzasadnienie

Grupa B była już trudna do oceny, ale to chyba w grupie D będzie otwarta sprawa awansu do ostatniego głosującego. Wybrałem LBS na 1. miejsce, bo ma napastników , którzy odrobią wszystko co ewentualnie zawali obrona. Dużo tego nie będzie bo Arsenić i Kriżanac też na pewno wartość dodatnia w tej zabawie. Chomik ma Kalu Uche, którego pewnie brałbym jako jedynkę tego draftu+ gra moim ulubionym ustawieniem+ dał  propagandowy opis😉  ile to tych mistrzostw jego skład nazdobywał, że w ostateczności daję go na 2miejscu. Erniego niesprawiedliwie trafia u mnie na 3 miejsce choć pewnie ma jedną z najlepszych linii pomocy, o ile nie najlepszą. Tylko bramkarze w tej grupie tacy nie najmocniejsi.

Tak patrzę, że po oddanych głosach tu będzie na razie idealny remisik, tak, że nie zazdroszczę temu kto tu będzie ostatni decydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Mściwuj jego imię ale @julekstep wie to od dłuższego czasu xD.

Nie podoba mi się stary Wieszczu obok Rogera w środku pola. Dublują się i jest zbyt statycznie . Do tego nie ma balansu off/def. Kiedy twoi są przy piłce jest spoko, ale kiedy ją tracą jest dramat. Pekharta niespecjalnie cenię, ale w obronie to typ, który się kompletnie wyłącza. Grosik i Uche - w ich przypadku nie chodzi o to, że słabo bronią, ale o to, że w ogóle nie bronią. Defensywa dla nich nie istnieje. Jeszcze do tego Diaz , który broni przeciętnie i często ma olbrzymie problemy z koncentracją. Tak więc Pekharta, Uche, Grosik, Roger, Diaz i stary Wieszczu, to trochę zbyt jednostronne i słabe w obronie. O Pareice pisałem wcześniej, że go nie cenię.

Ogólnie LBS pierwszy, a Ty i Ernie blisko. Jak można, to mogę przyznać dwa drugie miejsc.

Reasumując - nie chowaj urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało, ale się jakoś zajebałem w akcji i widzę, że nie ma moich głosów w tej grupie... 

1. LBS

2. agresywnychomik

3. Ernie

Najbardziej wyrównana grupa. Mam wrażenie, że każdy wygrałby tu po jednym meczu i o awansie decydowałby bilans bramkowy albo i klasyfikacja fair play, czy ostatecznie pieprzony rzut monetą. Szkoda, że ktoś z tej trójki się pożegna już po fazie grupowej 😕

Więcej postaram się napisać już przy następnej okazji. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.