Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA - GRUPA B


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

@Braveheart22

  • Miroslav Radović 
  • Marcelo
  • Filip Mladenović
  • Paweł Brożek
  • Prejuce Nakoulma
  • Tomasz Jodłowiec
  • Josip Juranović
  • Marian Kelemen (GK) 
  • Kasper Hamalainen 
  • Jacek Zieliński 
  • Pedro Tiba
  • Grzegorz Piechna
  • Filip Starzyński 
  • Igor Lewczuk

@jack

  • Kamil Kosowski
  • Flávio Paixão
  • Sebastian Mila
  • Dusan Kuciak (GK) 
  • Paweł Wszołek
  • Krzysztof Mączyński
  • Jakub Wawrzyniak
  • Bartosz Salamon
  • Łukasz Surma
  • Jakub Rzeźniczak
  • Lukas Podolski
  • Ariel Borysiuk
  • Artur Sobiech
  • Ryszard Czerwiec

@Qcin_69

  • Maor Melikson
  • Manuel Arboleda
  • Artur Boruc (GK) 
  • Danijel Ljuboja
  • Marcin Wasilewski
  • Adrian Mierzejewski
  • Przemysław Kaźmierczak
  • Waldemar Sobota
  • Marcin Mięciel
  • Radosław Kałużny
  • Daniel Bogusz
  • Łukasz Garguła
  • Tomasz Dawidowski
  • Tomasz Jarzębowski

...

Tematy grupowe służą do wrzucania opisów, dyskusji, przerzucania się argumentami i oczywiście na koniec do głosowania. Przypominam jednak, że rozbudowane opisy nie są wymagane. Najważniejsza jest grafika z taktyką, która pozwoli najlepiej zobrazować sobie Wasz zespół, ewentualnie do tego jakieś podstawowe informacje, które Waszym zdaniem warto przedstawić. Oczywiście, kto chce, może napisać więcej, nie jest to zabronione:)

Przechodząc do formatu. W grupie B mamy trzy zespoły. Zatem głosowanie odbędzie się w formie power rankingu na miejsca 1-3. Dwa najlepsze zespoły awansują bezpośrednio do 1/4.

Czas trwania fazy grupowej: do końca roku? (proszę o informację zwrotną czy odpowiada Wam tydzień czasu na przeprowadzenie fazy grupowej)

Zapraszam wszystkich do dyskusji, również osoby, które nie są uczestnikami zabawy (również do głosowania, jeśli czują się na siłach). 

Na koniec, życzę wszystkim zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt. A uczestnikom zabawy powodzenia! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

Haha, kolego, Ty wziąłeś Wasyla w 5 rundzie za "nazwisko" :P

Na oko to ciężka przeprawa Cię czeka w tej grupie :)

Wasyla za nazwisko? czy ja wiem :P za nazwisko to poszedł Radovic :P 

O Hamalainienie, Brożku i wisience na torcie- Zielińskim- nie wspominając :D 

Fajny składzik masz, ale imo za wolny i za słaby fizycznie by rywalizować na poziomie ATF - no ale niech ludzie osadza, oby sprawiedliwie a nie po kolesiostwu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

Wasyla za nazwisko? czy ja wiem :P za nazwisko to poszedł Radovic :P 

O Hamalainienie, Brożku i wisience na torcie- Zielińskim- nie wspominając :D 

Fajny składzik masz, ale imo za wolny i za słaby fizycznie by rywalizować na poziomie ATF - no ale niech ludzie osadza, oby sprawiedliwie a nie po kolesiostwu!

Pytanie, gdzie ta Twoja szybkość? Bo tak btw to zdecydowanie najszybszego zawodnika z tych dwóch składów to mam ja, no i mam kim robić wiatr na bokach w przeciwieństwie do Ciebie :)

Powodzenia oczywiście! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Pytanie, gdzie ta Twoja szybkość? Bo tak btw to zdecydowanie najszybszego zawodnika z tych dwóch składów to mam ja, no i mam kim robić wiatr na bokach w przeciwieństwie do Ciebie :)

Powodzenia oczywiście! 

ja od razu byłem nastawiony na kombinacyjny futbol w oparciu o Meliksona, Mierzejewskiego, Mieciela i oczywiście z ofensywnym hubem Ljuboja :P Ciężko w sumie byłoby o lepszy fit dla Maora i Ljuboji tbh 😜

a jak będę chciał robić wiatr to po to mam Dawidowskiego na ławce, może przez te kontuzje łatwo zapomnieć, ale w swoim peaku był to lepszy gracz od Niedzielana i pewnie niewolniejszy, jako człowiek starej daty chyba pamiętasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lineup.png.e9f8b1ddd86d19ae8942228d3b8382a7.png

Gramy asymetrycznie z jednym, prawym wahadłem.

Na bramce Kuciak gwarantuje solidność a w razie potrzeby cuda o czym świadczą osiągnięcia mocno średniej Lechii w postaci walki o medale i zdobycie Pucharu Polski.

W obronie, idąc od lewej strony klasyczny, lewy obrońca Wawrzyniak. Obok niego Salamon a następnie Jakub Rzeźniczak. Po prawej stronie bloku obronnego Wszołek, który ma za zadanie ganiać na prawej stronie od linii do linii. W czasie jego nieobecności w formacji obronnej jego miejsce zajmuje Rzeźniczak, ciągnąc za sobą Salomona na środek obrony. W razie potrzeby dodatkowego wzmocnienia obrony na wypadek jakiejś chwilowej obrony Częstochowy miedzy dwóch środkowych obrońców schodzi Surma.

Mączyński z Surma trzymają środek boiska, asekurują Milę by ten mógł sobie do woli hasać jak wolny elektron w ofensywie.

Na lewym skrzydle Kosowski dzięki temu, że ma za plecami defensywnie usposobionego Warzyniaka i Mączyńskiego, może realizować się w pełni w ofensywie wbijając się w pole karne, dośrodkowując na Flavio Paixao i zamykającego Podolskiego lub wycofując na wbiegającego Milę.

Mila ma wolną rękę by móc uwolnić moce Rogera. Ma dla siebie całą przestrzeń przed polem karnym plus może wspomagać Kosowskiego po lewej stronie.

W ataku Flavio ma robić to co potrafi najlepiej – strzelać bramki. Ustawiony jako typowa 9 dostaje piłki zewsząd, z obu skrzydeł, od Mili i lekko cofniętego i operującego bliżej prawej strony Podolskiego. Podolski ze względu na wiek stracił już sporo na szybkości ale dzięki temu, że gramy bez klasycznego prawego skrzydłowego ma więcej miejsca i czasu na dogranie do Flavio, wchodzącego z pomocy Milę czy obiegającego Wszołka. Schodzący na prawą stronę Podolski rozciąga obronę przeciwnika tworząc autostradę do bramki dla Mili i Flavio.

Podstawą jest elastyczność i asekuracja, która pozwala na wyciągnięcia najlepszych cech z takich zawodników jak Kosowski, Mila czy Podolski. Z jednej strony w ataku można rzucić 5ciu ofensywnych zawodników (Kosowski, Mila, Flavio, Podolski, Wszołek) z drugiej bronić 5cioma obrońcami (Wawrzyniak, Salomon, Surma, Wawrzyniak, Wszołek) i topowym bramkarzem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

received_331334176422821.png.9a2aea0caf6a5c6b3cc817e3e428a4dd.png

Jak widać na grafice, podstawowe ustawienie zespołu to 1-4-2-3-1, jednak Hamalainen to tak naprawdę fałszywy skrzydłowy w tej taktyce. Przechodząc już bardziej na poszczególne sektory boiska. Jest moc na bokach (Mladenović, Juranović, Nakoulma), jest silny fizycznie (Jodłowiec) i kreatywny (Tiba, Hamalainen, Radović) środek. Jest bdb egzekutor (Brożek) z przodu oraz stabilny, pewny tył (Marcelo, Zieliński), a za nimi jeszcze ostoja w bramce (Kelemen). 

Podstawowym założeniem w drafcie było to, żeby oprócz znalezienia liderów poszczególnych formacji, szybko rozwiązać kwestię boków obrony, gdyż dysproporcja jakości zawodników na tych pozycjach jest imho całkiem spora. Dlatego zacznę od nich. 

Mladenović to raczej bezsprzecznie najlepszy LO w tym drafcie. Kapitalny w grze do przodu, świetne dośrodkowanie, a w dodatku nie jest przecież dziurą w defensywie, jak kilku graczy, którzy poszli w drafcie. Z drugiej mańki Juranović. Super motoryka, też fajny do przodu, jednocześnie dobry z tyłu. Nie ma przypadku, że to było tylko "one and done" w Legii, bo zagrał świetny sezon w Warszawie (btw, pamiętacie jak się pożegnał z Legią w meczu ze Slavią?). Obaj reprezentanci całkiem dobrych reprezentacji (Serbia, Chorwacja) w trakcie kariery w ekstraklasie. Czy można powiedzieć, że to najlepsze boki obrony w zabawie? Całkiem możliwe. 

Marcelo - perełka sprowadzona do Krakowa. Szybki, silny, dobry z piłką stoper. Mocny w powietrzu, sporo bramek jak na obrońcę. Czego chcieć więcej? Być może najlepszy dostępny stoper w drafcie, a na pewno wąski top tier. Obok Jacek Zieliński. Gdybyśmy grali od lat 90., jak niektórzy chcieli to z pewnością, by nie dotrwał do końcówki draftu, ale na początku XXI to był dalej calkiem dobry gracz i reprezentant Polski. Mistrz z Legią 2002, gdzie na wiosnę udało się wyprzedzić dominującą przecież Wisłę. Oaza spokoju, doświadczenie, no i ktoś musiał w tym towarzystwie ubrać opaskę kapitana. 

O Kelemenie za dużo pisać nie trzeba. Bronił u nas długo i przez większość czasu na bardzo wysokim poziomie. Legenda Śląska i Jagi. 

Jodła to maszyna w naszych realiach. Bardzo silny, całkiem szybki, nie do zabiegania, świetny w powietrzu. W dodatku nie jest to też typowy DM, który poda do najbliższego i stoi, skupiając się dopiero na tym, żeby odebrać piłkę. On lubi wziąć piłkę i przeprowadzić ją wyżej, ma ciąg do przodu, a jednocześnie nie brakuje mu zdrowia, żeby wrócić. W prime grajek stworzony pod jakiś solidny zespół Bundesligi, a jakby tam odpalił to może i, by o Anglię zahaczył przy takich parametrach fizyczno-motorycznych, dlatego szkoda, że nie wyjechał. Kolejny reprezentant swojego kraju w moim składzie. I przyznam szczerze, że grajek, którego bardzo lubiłem. 

Pedro Tiba da mi rozegranie w środkowej strefie, dobry technicznie, charakterny, przy tym nie jest zły w odbiorze. Niższy, więc pasuje mi obok Jodły. 

Wyżej Rado, który będzie nakręcał ofensywę. Formalnie ustawiony jako ofensywny pomocnik, gdzie czuł się chyba lepiej, ale tak naprawdę wolny elektron w tym składzie. Lubi zejść na boki, wejść w linię ataku, czasem cofnąć się po piłkę. Zabójczy zamach, ten zwód pod siebie. Można lubić, nie lubić, ale legenda Legii i top grajek naszej ligi. 

Hamalainen jak już wspomniałem wcześniej, fałszywy skrzydłowy. Liczę na kombinacyjną grę w tym trojkącie Hamalainen-Rado-Tiba (również na naturalną wymienność pozycji między pierwszą dwojką), a na boku warto robić sporo miejsca dla Mladena. Kasper będzie schodził do środka czy też wchodził w linię ataku, co lubi i tworzył tam przewagi (pamiętajmy też o bdb warunkach fizycznych i dobrej grze głową, co nie często jest przecież czymś naturalnym dla ofensywnego pomocnika). Może w Legii już był jednym z wielu, notował gorsze i lepsze momenty (chociaż miał jakąś smykałkę do ważnych bramek), to w Lechu był po prostu kozakiem, jak na naszą ligę. Etatowy reprezentant Finlandii oczywiście. 

Nakoulma, jeden z szybszych grajków w tym drafcie. Ma robić wiatr na skrzydle i kręcić tych baranków:). Poza tym, świetny atmosferić w szatni. Wicemistrz Afryki z Burkina Faso, z czasów gry dla Górnika. 

Paweł Brożek - w prime kompletny napastnik w naszej lidze (dobra technika, wykończenie noga, głowa, utrzymanie się przy piłce, wyjście na piłkę prostopadłą). Do tego systemu z jednym napastnikiem z przodu, chyba idealny. Również sporo występów w reprezentacji Polski. 

Co mi daje ławka rezerwowych? 

Piechna - świetny joker z ławki, ligi duma hej! 

Starzyński - rozegranie w środku, kreowanie kolegów i wybitna egzekucja sfg. 

Lewczuk - zabezpieczenie każdej pozycji w obronie. Szybki, bardzo dobre warunki fizyczne. Daje też możliwość przejścia na trójkę z tyłu bez cofania niżej Jodły czy zabierania Juranovicia z wahadła. Rzadko się zdarza, by zawodnik po 30 r.ż. wyjechał z Polski do top5 ligi w Europie, a Igorowi się to po tym mocnym okresie w Legii udało. 

Chyba starczy. Pozdrawiam, a my idziemy po swoje! ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai przypiął/eła ten temat

Bramkarz - Artur Boruc 

Bramkarze w XXI wieku to nasz najlepszy. towar eksportowy z Ekstraklasy. Ciężko wskazać najlepszego za ten okres, bo poziom byłby pewnie zbliżony w czolowce pod względem skillsetu- najbardziej wyróżniający się nie pograli natomiast za długo w ekstraklasie,  bo szybko zaginały na nich parol drużyny z Zachodu, to co odróżniło tych najlepszych od tych wyróżniających się na polskich boiskach było to jak sobie poradzili za granicą, a tutaj żaden z bramkarzy nie miał nigdy takiego statusu jak Artur Boruc. Król Artur legenda i Legii i Celticu- nim jako kontrargument podacie Fabianskiego, to przypomnijcie sobie ile lat minęło nim Fabian zaistniał w europejskiej piłce od opuszczenia Ekstraklasy. Boruc z miejsca stał się najlepszym bramkarzem w Szkocji i szybko zameldował się w szerokiej czołówce najlepszych bramkarzy Europy- ale to nie za grę w Celticu znalazł się w mojej jedenastce marzeń, ale za solidność z nutą szaleństwa, pajacyki na bramce i charyzmę, którą sam mógłby obdarować pozostałych 12 bramkarzy wybranych w tym ATF a i tak zostałoby mu wystarczająco by mieć jej najwięcej w tym gronie. Charyzma Krola Artura jest mi niezbędna bo dowodzić będzie linia defensywy w której występują nietuzinkowe postacie, a mianowicie..

 

Obrona:

Manuel Arboleda, Marcin Wasilewski, Daniel Bogusz 

To jest Ekstraklasa, tutaj bez fizyczności nie zajedziesz za daleko i w perspektywie sezonu skończysz jak klasyczna Amica- możesz grać ładnie cały sezon, ale to właśnie tężyzna, siła i defensywa stanowi to co odróżnia dobre zespoły od mistrzowskich.

Żadnego z trójki wybranych przeze mnie zawodników raczej nie muszę przedstawiać, każdy w swoim czasie gra na europejskim poziomie, a nawet najmniej znany z tej trójki- Bogusz, za czasów gry w Widzewie ocierał się o reprezentacje. 

Wszystkie wybory były zdeterminowane połączeniem fizyczności i solidności- a jednocześnie zależało mi żeby moi obrońcy byli skuteczni pod bramką rywala, bo stałe fragmenty gry mają być moim xfactorem w rywalizacji w tym ATF- a tutaj, mam absolutną czołówkę graczy potrafiących się odnaleźć w polu karnym przeciwnika, zarówno Arboleda jak i Wasilewski są gwarancją na kilka bramek na sezon po rzutach rożnych. Dodatkowy atut tej dwójki, że obaj potrafią się podłączyć do akcji ofensywnych z piłką przy nodze, a mając ten komfort mogę zaskoczyć drugą linię rywala jakimś rajdem w stylu Marcelo czy Beckenbauera w wykonaniu Arboledy, a żeby zachowac balans w grze defensywnej mam do tego..

Defenswni Pomocnicy:

Radoslaw Kaluzny i Przemysław Kaźmierczak. 

Podobnie jak w poprzedniej formacji istotnym czynnikiem dla mnie była fizyczność i siła. Kaluzny, zahartowany wieloma wpierdolami od Ojca, jest tu w mojej opinii najmocniejszym fizycznie graczem ATFa a wspomniany wcześniej Jodlowiec w czasach primu Taty mógłby nosić mu batony proteinowe na siłownię. Kazmierczak przy swoim wzroście i sile to również gagatek, który nie da soba pomiatać na boisku i wytrzyma każdego rywala w środku pola, a do tego jest pierwszym z graczy w mojej drużynie, który ma odpowiadać za rozegranie z tyłu, bo poza tężyzną fizyczna wyróżniał się też świetną jak na polskie realia technika, długimi przerzutami, uderzeniem z dystansu i gra głowo. 

W mojej opinii duet Kaluzny, Kazmierczak są w stanie zdominować każdy ofensywny środek pola w tym ATF, neutralizując ataki w tej strefie boiska, a jednocześnie tworząc ogromne zagrożenie pod bramką rywali przybstalych fragmentach gry, bo najprawdopodobniej jest to najlepiej grający głową duet pomocników w naszej zabawie. 

Jednocześnie jeden i drugi gwarantują wysoki poziom gry w destrukcji i potrafią wycofać się do linii obrony gdy Arboleda lub Wasilewski zapędza się pod pole karne rywali. 

Kazmierczak jest też tym cofniętym rozgrywającym, który ma uruchamiać kontry długimi przerzutami, z nakierowaniem piłki na:

Skrzydlowi:

Waldemar Sobota, Adrian Mierzejewski.

Sobota nie miał unikalnego wachlarza umiejętności jak na polską ligę i mieć nie musi w mojej drużynie- ma być jednak dobrym graczem w destrukcji ze swojej pozycji (co pokazywał za Lenczyka, który często ustawiał go wycofanego) i ma robić wiatr na prawym skrzydle - szybkość, drybling i zgranie piłki do środka, łamanie lini obrony- takie są jego zadania i niczego więcej nie oczekuję. Tak jak każdy wielki team potrzebuje zadaniowca, tak u mnie kimś takim jest Waldek. 

Co innego Adrian Mierzejewski- tutaj wymagam zupełnie innej roli. Możecie mnie wyśmiać, ale Mierzejewski zawsze był bardziej kompletnym graczem od przysłowiowego Peszki - pamiętam że trafiłem na studia w okolicy odejścia Sławomira do Lecha gdy w Płocku w jego buty wskakiwał Mierzejewski- wówczas jednym z moich ziomeczków był ultras Wisły Płock (tak, tacy ludzie naprawdę istnieją) który twierdził, ze szkoda Peszki ale w Płocku nikt płakać nie miał zamiaru bo Mierzejewski już wtedy miał u kibiców wyższe notowania. 

Mierzejewski jak na warunki ekstraklasowe miał unikalny skillset - niby skrzydłowy, ale świetnie odnajdywał się w środku pola, jeden z lepszych dryblerow i zapewne ścisła czołówka pod względem techniki, bardzo dobry passing i topowa inteligencja boiskowa- to że nie został mistrzem Polski z Polonią to w głównej mierze zasługa Prezesa, ale na przełomie dekad XXI wieku to właśnie Mierzejewski był najlepszym polskim graczem ligi i to jak potoczyła się jego dalsza kariera niejako potwierdza że przed wyjazdem z Ekstraklasy przerastał resztę ligowców o głowę. U mnie pełni bardzo ważną rolę w ofensywie, a najbardziej doceniam jego zmysł do gry kombinacyjnej, co jest niezbędne ze względu na:

Ofensywny pomocnik/ Wolny Elektron 

Maor Melikson i Daniel Ljuboja

Tak jak w defensywie najważniejsza była dla mnie solidność, siła i bezpardnowosc- tak ofensywa miała się składać z zawodników potrafiących dać ten pierwiastek magii. Jak nie kochać graczy, którzy techniką i finezja wyprzedzali resztę ligowców o lata świetlne? W Krakowie dla Maora, w Legii dla Daniela przychodziło się na Stadiony- jeden i drugi potrafili zrobić coś z niczego, minąć rywala jednym zwodem, posłać piłką na milimetr, czy też zobaczyć podanie, którego nikt w lidze nie widział. Jeden i drugi to absolutny gamechanger, gracz który jednym dotknięciem futbolówki potrafi odmienić losy meczu. Jeden i drugi to liderzy boiskowi i gracze którzy koncentrują na sobie najwięcej uwagi rywali, tworząc przestrzeń dla pozostałych graczy - w mojej drużynie mają też tworzyć te korytarze dla Radosława Kałużnego, na którego wejścia w pole karne liczę, w pole karne gdzie ma też czekać moja tajna broń:

Napastnik- Marcin Mięciel

Nie mogło zabraknąć Miętowego w moim zespole. Był to zawodnik przez którego zacząłem interesować się futbolem i przez którego pokochałem Legię mając 7 czy tam 8 lat. Swego czasu całe kieszonkowe wydałem na Bravo Sport (z 5 egzemplarzy miałem) by biegać w plasterku na nosie-  nie zaskoczę was chyba, że na meczu ulicowym nie byłem wówczas jedynym z takim plastrem? A łatwiej było policzyć osoby, które wówczas takiego plastra nie miały?

No ale to nie za marketing i sentyment Mieciel trafił do mojej drużyny, ale za umiejętności piłkarskie. 

Miętowy jest uzupełnieniem mojego kwartetu techników, ale dokłada do tego siłę fizyczną + solidne (bo jednak niestety nie elitarne) wykończenie. Do tego jest bardzo groźny przy stałych fragmentach gry, no i nikt mu nie podskoczy gdy składa się do przewrotki.

 

Lawka Rezerwowych;

Tomasz Dawidowski- odsyłam do opisu Cambyego o Niedzielanie- dodajcie do Andrzeja uderzenie i drybling i wyjdzie wam Tomasz Dawidowski. Gracz który na początku XXI wieku był w mojej opinii najbardziej elektryzującym graczem ligi z tych którzy nie grali w Wiśle/Legii. Ta jego kontuzja to jedna z największych krzywd jakie się wydarzyły w polskiej kopanej  początku wieku.

Lukas Garguła- jego brak w s11 którejkolwiek z drużyn uważam za potwarz dla Łukasza. Kompletny pomocnik, świetny playnaker, nieoceniony kreator- Szkoda że swój prime spędził w Bełchatowie, jeden z najbardziej kompletnych środkowych pomocników jacy biegali po polskich boiskach.

Tomasz Jarzębowski- uniwersalny żołnierz , gdzie się go nie rzuciło to gwarantował solidny poziom- środek pomocy - proszę bardzo, defensywny pomocnik- czemu nie? boki obrony- prosimy! Zawsze solidny i umożliwiający wiele wariantów taktycznych. Gracz który poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodził (o ile był zdrowy) 

 

Mocne strony;

- Elastyczność taktyczna 

-Najsilniejsza formacja defensywna w ATF
- State fragmenty gry 

-Fizyczność i dominacja graczy  środka pola

-Technika graczy ofensywnych, zwłaszcza kwartetu - Melikson, Mierzejewski, Ljubija, Mieciel 

-Pierwiastek szaleństwa i nutka magii u graczy 

Uważam, ze w tej grupie powinienem zająć pierwsze miejsce.

(nie mam jak wrzucić takiej ładnej taktycznej rozpiski formacji, postaram się jutro w pracy to ogarnąć) 

/

@agresywnychomik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Gargule lekarz zjebal kariere jakies igly w kolanie i 3 lata operacji z tego co kojarze, a miał być wiodącą postacią kadry Benhakera i Wisły.

si :P ja mam trzech połamańców na ławce :P Najbardziej żal Dawidowskiego :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2023 o 13:16, agresywnychomik napisał(a):

1 @Braveheart22

2 @jack

3 @Qcin_69

Zaznaczam ze jakby pojawil sie opis qcina to rozwaze zmiany.

1 Braveheart - top 5 skład w zabawie.

I tu mam problem...

@Braveheart22 akceptujesz ex aequo?

Druzyny Qcin i jack sa dla mnie mega wyrownane i im wiecej patrze tym ciezej mi wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

1 Braveheart - top 5 skład w zabawie.

I tu mam problem...

@Braveheart22 akceptujesz ex aequo?

Druzyny Qcin i jack sa dla mnie mega wyrownane i im wiecej patrze tym ciezej mi wybrać...

Myślę, że jednak trzeba się zdecydować. Wiem, że nie jest łatwo, też tak mam w jednej grupie ;)

Mógłby powstać niebezpieczny precedens, gdzie za dużo osób wybrałoby bezpieczną opcję - ex aequo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Myślę, że jednak trzeba się zdecydować. Wiem, że nie jest łatwo, też tak mam w jednej grupie ;)

Mógłby powstać niebezpieczny precedens, gdzie za dużo osób wybrałoby bezpieczną opcję - ex aequo. 

Spróbuje ogarnąć ale nie dziś, moze jakieś głosy inne wpłyną moglbym sie zasugerować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

1 Braveheart - top 5 skład w zabawie.

I tu mam problem...

@Braveheart22 akceptujesz ex aequo?

Druzyny Qcin i jack sa dla mnie mega wyrownane i im wiecej patrze tym ciezej mi wybrać...

nie bądź pizda xD to że Brava dałeś tu przede mną i tak wiele mówi o rzetelności głosowania! 

A tak zupełnie serio, uważam że jest to najsilniejsza z grup i każde rozwiązanie jest możliwe :P Więc głosuj zgodnie z sumieniem a nie tam patrzysz na politykę czy to jak odbiorą Twój głos pozostali :P 

To jest ATF piłkarski a nie walka o złote kalesony :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

nie bądź pizda xD to że Brava dałeś tu przede mną i tak wiele mówi o rzetelności głosowania! 

A tak zupełnie serio, uważam że jest to najsilniejsza z grup i każde rozwiązanie jest możliwe :P Więc głosuj zgodnie z sumieniem a nie tam patrzysz na politykę czy to jak odbiorą Twój głos pozostali :P 

To jest ATF piłkarski a nie walka o złote kalesony :P 

 

Wasze druzyny sa dla mnie mega rowne.

- Wypalony zagraniczniak ktory robi roznice check.

- top GK check

- top kreator check

- środek pola, rodzime przecinaki check

- lawki nawet podobnie zestawione

Mam w glowie graj na Wawrzyniaka on jest cienki ale przemysle jeszcze xD

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.