Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Wolves:

Do oddania Steven Adams, wciąż młody center. Solidny w obronie, dobra zbiórka i spod obręczy trafi. Głodowy kontrakt jak to ze stajni Wolves. Może być dla kogoś brakującym- nomen omen- klockiem. Mnie się w timeline przestał wpisywać. Najchętniej coś na rookie kontrakcie w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings poszukuje defensywnego kloca pod kosz. Więcej niż solidne block i postD to podstawa. Do oddania mam kilku zawodników, prawie wszyscy są na spadających kontraktach po sezonie: Tyson Chandler, Al Horford, Miles Bridges, Jeff Teague, Chris Paul. Przy ciekawym zawodników mogę dorzucić swój 1st rd pick, ale nie najbliższy, jakiś future.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors gotowi oddać dwa defensywne klocki na niewielkich kontraktach z prawami birda:

Dewayne Dedmon - postD 77, drived 75, oreb 78, dreb 99

Jordan Hill - postd 76, oreb 78, dreb 86

Szukam startera na PF do którego mogę dopłacić pickiem w drafcie lub oddam ich za pick w najbliższym drafcie. 

Przy bardzo dobrej ofercie rozważę oddanie Jru Holidaya. Elitarny Pg na płaskim kontrakcie. Kogo bym wtedy szukał? Młodszego PG lub PF plus picki w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic poszukują defensywnego centra (może być na dłuższym kontrakcie - kwestia dogadania i sprawdzenia)

do oddania:

Paul Millsap -> ciągle fajny PF/SF tweener z prawami MLE* na kolejnym FA. Spokojnie poradzi sobie w s5 (raczej na SF) albo będzie doskonałym backupem na pozycje SF/PF - SPADAJĄCY
CJ Miles -> fajny SG/SF backup z 232 scoringu (i to fajnie rozłożonym - 60/72/100) - SPADAJĄCY
Amare Stoudemire -> zaklepany HoF u zmierzchu swojej kariery, idealny tank commander dla co bardziej sentymentalnych GMów - SPADAJĄCY
pierwszorundowy pick Magic 2048
paczka picków drugorundowych
-> znajdz swojego Bazleya!

przy lepszych ofertach:

Thaddeus Young -> 11ty najlepszy SG ligi łączący solidny scoring (64/76/98) z elitarną obroną (95 perD i steal) który z powodzeniem może grać również na pozycji SF (postD - 73, zbiórka - 45/49, blok - 48), gdzie wypada lepiej niż przykładowy Durant. Przyjemny czteroletni kontrakt przy 49 potencjału

przy ofercie gdzie 'siurek stanie dla jego':

Brandon Ingram -> topowa wschodząca gwiazda ligi, ale tutaj mogę go oddać tylko za gracza na tym samym poziomie/etapie (żeby pasował do Tatuma) tylko o bardziej podkoszowym profilu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings odda Kevina Love'a, top ofensywa ligi. Tylko oferty 1 za 1, plus ew. jakies spady do wyrownania salary. Bez oferowania jakies zbieraniny kilku niepotrzebych zawodnikow. Kelly Oubre Jr. rowniez caly czas do oddania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.