Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

A które XII z ostatnio wydanych i jeszcze dostępnych są warte kupienia ze względu na jakość wykonania ? Pytam bo komuś obiecałem a niestety te Taxi co teraz wyszły jak przed świętami oglądałem to w porównaniu z tymi co miałem 17 lat temu to więcej niż przepaść a niestety muszę ten model kupić :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które XII z ostatnio wydanych i jeszcze dostępnych są warte kupienia ze względu na jakość wykonania ? Pytam bo komuś obiecałem a niestety te Taxi co teraz wyszły jak przed świętami oglądałem to w porównaniu z tymi co miałem 17 lat temu to więcej niż przepaść a niestety muszę ten model kupić :((

 

Poza ebayem to za wiele XII  nie znajdziesz, w sklepach zostały już tylko resztki kolorystyk Obsidian, Cool Grey lub Play Off. Najlepiej z nich wypadają  XII PO o jakości OG zapomnij  ale też nie ma dramatu jak z Taxi, według mnie to też najlepsza kolorystyka z tych trzech. Tutaj http://sklepkoszykarza.pl/?md=products&id_p=14841&name=buty-nike-air-jordan-12-retro-playoffs& maja jeszcze końcówkę rozmiaru może akurat ci się poszczęści jeśli nie to zostaje ebay bądź obuwnicze  giełdy na niketalk czy sole collector.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :D

Wcześniej założyłem temat o Jordanach ale nie pojawiła się żadna odpowiedz więc zakładam nowy z inną treścią i innymi oczekiwaniami, więc do rzeczy.

 

Potrzebuję jakiś bucików na parkiecik do 350 zł brand nie jest istotny, ważne żeby but trzymał kostkę i się nie ślizgał. 

 

Z góry dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adidasy w starszej niz 3.0 Rose sa juz na tyle tańsze ze sie łapią cenowo i na tyle dobre ze to dobry wybór

dodatkowo sa na tle konkurencji jakosciowo dosc dobre allthetime

 

D Rosev773 z superframe ver.1 sa okej ale ale

goraco polecam dolozyc 40PLN i wyrwac Rose 773 ver II bo to jedne z najlepszych butow w jakich gralem ( i gram nadal)

399PLN i masz maksa IMHO z nowym systemem podeszwy plus pianka ...

 

zaleta MEGA LEKKIE bo ponizej 250g!!!

 

zobacz na basketmania.com.pl

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D Rosev773 z superframe ver.1 sa okej ale ale

goraco polecam dolozyc 40PLN i wyrwac Rose 773 ver II bo to jedne z najlepszych butow w jakich gralem ( i gram nadal)

399PLN i masz maksa IMHO z nowym systemem podeszwy plus pianka ...

 

zaleta MEGA LEKKIE bo ponizej 250g!!!

 

zobacz na basketmania.com.pl

 

Wyglądają świetnie, sam się przymierzałem, ale są strasznie wąskie. Bez przymierzania bym nie ryzykował.

 

Teraz jest promocja na KD VI i można kupić za ok 300zł co jest fajną ceną, gdzie bazowo było 130$. Była/jest też promocja na CP3.VI i VI AE. Bardzo fajne buty, szczególnie wersja na playoffy (sam w nich gram).

 

Sklepy to oczywiście sklepkoszykarza.pl . Oprócz tego wspomniane basketmania i pro-baller. Na sklepkoszykarza na starcie dostajesz 10% rabatu - poszukaj w google jak to zrobić gdybyś chciał tam kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu potwierdzam jak ktos ma szeroka stope (szczegolnie podbicie) to mu jezor i sznurowadla moga sie w modelu wspomnianym 773 II sie rozlazic a brakuje tam usztywnienia jak w butach w ktorych gra/gral Duncan chociazby...

 

taka zauważalna wada...

 

reszta to parametry niesamowite w tym trzymanie parkietu, wybicie i ochrona kostki....

osiagi niesamowite w swojej klasie cenowej

 

a ta podeszwa jak zeby rekina fajnie wygladaja a podeszwa mega elastyczna...czegos takiego nie mialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.