Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

F F F F F F F F F FFFFFFAKE!

pudelko, jakosc wykonania. fake.

Właśnie na temat tego pudełka mam zawsze wątpliwości. Z jednej strony najczęstsze pudełko do podrabianych butów, ale z drugiej strony wiem, że w takim wychodziły wersje retro wielu J'sów. Jak z nim jest bb2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebay prawde ci powie:)

http://cgi.ebay.com/Nike-Air-Jordan-XIV ... 45f12958e0

te sa og. w porownaniu z tymi ze zdjec, jest kilka roznic, m.in. inna guma z tylu. na podrobkach jest bialy jumpman i 23 a na oryginalnych bialy na czarnym tle. do tego sa inne dziurki, z tylu sa krzywe a gdyby rozpruc bu, badz wyciagnac wkladke zobaczylibysmy wiecej roznic:) no i sam kszalt buta nie jest taki jak powinien byc.

 

polecam strone air-jordans.com

nie ma tu wszystkich oryginalnych wersji a jak sa o czeso brakuje fotek ale jest wiekszosc i czasami mozna dojsc jak powinny wygladac oryginalne. to budelko wrzucane jest do wszystkich fake'ow, a prawda jest taka, ze oryginalne buty w tych pudelkach wychodzily bardzo dawno temu i wyszlo ich dosc malo. dlatego jak widze tamto pudelko to wiem na 99%, ze sa to prawdopodobnie fake i odpuszczam na dzien dobry.

 

kolega pyta w sasiednim temacie o lebrony vii.

nie znam sie na tym:)

ale proponuje zajrzec tu http://nikelebron.net/

swietna strona o lebronach. nie wiem czy podrabiaja lebrony vii. pewnie podrabiaja skoro podrabiali i inne modele.

nie podoba mi sie pudelko, jest za bardzo poobijane. dobrze byloby tez gdyby gosc ci wyslal naklejke z pudelka z numerem serii, moglibysmy wtedy zweryfikowac.

nie podoba mi sie rozmiar, bo jak widze tylko pelne rozmiary to juz mi zaroweczka swita w glowie. z 2 strony chlop ma duranty, o ktorych chinczycy chyba jeszcze nie wiedza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż chcę kupić jakieś fajne bucisze. Zobaczyłem takie coś i pytanie tylko czy są one oryginalne ?

 

Link do butów z allegro:

http://www.allegro.pl/show_item.php?ite ... 17#gallery

 

Tutaj widać wkładkę tych butów, którą dostałem na e-mail od sprzedawcy.( moze po niej można poznać coś)

https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=2 ... =inline&zw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/Hawks-Mitchell-Ness ... 2c52f7cdff

 

k****, ja bym to brał. Robimy forumowe zamówienie od tego Pana ?;] Masakryczne ma te bluzy, ma fajną Celtics ale wielka będzie czuje, chociaż i tak nie znam tych rozmiarów. Jaka będzie dobra na 190/80kg ? ;] Koszulka jak mi przyszła L long sleeve Cavs, na długość idealna, rękawy itd git, ale szeroka kurewsko, pal licho że ja jestem szczupły ,na była po prostu wielka ! Zwykle takie L jest na mnie troszke za szerokie ale mało zauważalnie. Za 10 zł mi krawcowa przeszyła ale takiej bluzy nie da rady ;] Zna ktoś lepiej te rozmiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede robił zamówienia z typami co mają cztery posty, no k**** ;] Nawet po postach nie można Wam zaufać.

sorry, ale co ty jesteś - stara gwardia pacjent ?? myślisz że możesz wszystko bo jesteś tu dłużej ?? Koszem się interesuję ponad 20 lat i ciebie jeszcze na świecie nie było i nie będzie mnie żaden młokos pouczał co mogę a czego nie mogę robić, a tym bardziej na forum...Mam swoje kontakty odnośnie sprowadzania rzeczy, chciałem kolejne źródło sprawdzić czy warto, ale widać że mija się to z celem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem po co chcecie sie bawic w jakies wspolne zamawianie.

to sie oplaca, gdy od 1 sprzedwcy bierze sie 10-15 rzeczy tak jak zrobilismy z chlopakami gdy zamawialismy tshirty lakersow mistrzowskie, dostalismy do tego znizke.

 

tu jest jednak kilka problemow. bluzy i inne zajmuja wiecej miejsca, pojdzie duza paczka, to podniesie kosztyw wysylki, urzad celny na 50% dorzuci clo, pozniej koszty rozsylania tego wszystkiego po polsce.

 

to juz lepiej samemu u goscia zamowic 2-3 rzeczy, zaplacic te 25$ za wysylke i miec to za 10 dni u siebie w domu.

 

sa firmy wysylkowe w usa, ktore specjalizuja sie w omijaniu cla, ale amerykanie tym na pewno nie przesla niczego. trzeba miec kumpla w usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede robił zamówienia z typami co mają cztery posty, no k**** ;] Nawet po postach nie można Wam zaufać.

sorry, ale co ty jesteś - stara gwardia pacjent ?? myślisz że możesz wszystko bo jesteś tu dłużej ?? Koszem się interesuję ponad 20 lat i ciebie jeszcze na świecie nie było i nie będzie mnie żaden młokos pouczał co mogę a czego nie mogę robić, a tym bardziej na forum...Mam swoje kontakty odnośnie sprowadzania rzeczy, chciałem kolejne źródło sprawdzić czy warto, ale widać że mija się to z celem...
Możesz być ode mnie i o 50 lat starszy tylko to nie zmienia faktu że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ... i w ogóle mi na sfrustrowanego debila wyglądasz ale dobrze, wytłumaczę Ci to, czego ewidentnie nie rozumiesz.

 

Z ilością postów chodzi o to, że ludzie którzy mają ich sporo są już na forum znani, przez część ludzi nawet osobiście i można im z dużym prawdopodobieństwem "zaufać", komuś kto sie dopiero zjawił na forum nie bardzi. Nigdzie nie napisałem, co możesz a czego nie możesz robić - napisałem że ja nie będę zamawiał. I co to znaczy mogę wszystko bo jestem dużej ? :) Ufam że faktycznie jesteś ode mnie starszy , ale to zmienia zupełnie mój światopogląd, nie wiedziałem że "dziecko neostrady" to termin nie zarezerwowany tylko dla najmłodszych pokoleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dziecko neostrady"

To takie określenie dalej istnieje w języku potocznym Kielczan ?? Tak to jest jak się mieszka na wypizdowie świętokrzyskim i udziela się na forach nie znając ogłady, widocznie ktoś cię musiał ostro wydymać nie raz jak do nowych użytkowników się tak zwracasz od razu na wstępie gdy o coś zapytają...

 

Nie po to się tu rejestrowałem aby się z kimś kłócić o głupoty, po prostu odpowiadam na na zaczepkę z twojej strony odnośnie nowych użytkowników.Sprawę uważam za niebyłą...Zacznijmy sobie pomagać i normalnie użytkować to forum jak należy :)

 

MAKE PEACE NOT BEEF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.