Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Czy te answery są og? Dość tanie się wydają -60%. http://allegro.pl/obuwie-buty-answer-xi ... 89657.html Sprawdzą się do grania na zewnątrz (głównie tartan na orliku)?

og, nie mam ich ale wydaje mi sie za na zewnatrz powinny byc ok, jedynie bedzie sie stopa w nich mocno pocic bo wentylacja nie wyglada na najlepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wszystko ok (sam kiedyś rozważałem zakup czegoś do gry z adidasa od tego sprzedawcy) - jesli chodzi konkretnie o te AF1 - ich się pojawiło sporo na allegro, z początku sam miałem lekkie obawy o ich oryginalność, ale mały znaczek na przedzie przed sznurówkami informuje że jest to para na pewno sprzed 2007 roku (przy przy okazji 25lecia modelu przestali go tam umieszczać), a właśnie kilka lat temu nie zawsze w pełni zasznurowane buty były (teraz to raczej domena nieoryginalnych produktów), choć sprawdzenie metki nie zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra kolekcja. Ilościowo podobna do mojej, ale jakościowo jestem w tyle :D

no szkoda tylko, że to nie moje :mrgreen: znalazłem zdj na jednym z PL forum, ale i tak zazdroszczę wszystkich :twisted:

 

a odnośnie tego gościa - jajebie, ale bananowiec z niego :D przecież na te buty musiał ponad 15k wydać, jajebie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra kolekcja. Ilościowo podobna do mojej, ale jakościowo jestem w tyle :D

no szkoda tylko, że to nie moje :mrgreen: znalazłem zdj na jednym z PL forum, ale i tak zazdroszczę wszystkich :twisted:

 

a odnośnie tego gościa - jajebie, ale bananowiec z niego :D przecież na te buty musiał ponad 15k wydać, jajebie :o

Wiem, że to nie Twoja kolekcja, też widziałem ją wcześniej.

 

Co do Urwisa, wcale nie musiał wydać tyle pieniędzy ile mogłoby się wydawać. Z tego co się orientuję to on poluje na takie wintydżowe kicksy i nie płaci zazwyczaj dużo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to takie rzeczy mozna w outletach znalezc? Szczerze mowiac nigdy w takim sklepie nie bylem. W LBN rzadko, nawet w firmowych sklepach trafialy sie air maxy, cortezy czy air force'y. Dopiero 3 lata temu doswiadczylem widoku air forcow. Nadal jest bardzo ciezko wyrwac cokolwiek fajnego. Dlatego moim sposobem myslenia doszedlem do tego, ze w outletach jest najwiekszy 'syf', bo skad niby mialby sie tam znalezc kicksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

outlet jest miejscem gdzie trafia towar który nie sprzedał się na wyprzedażach i generalnie towar ze wcześniejszych kolekcji = tańszy. są sklepy dystrybutorskie (sklepy nike'a, adidasa nie są trzymane w rękach jednego właściciela, jest kilku, jak któremuś coś zostanie,a ma więcej sklepów to otwiera outlet w centrum pokroju fashion house i wyzbywa się pozostałości, bo po cholera ma mu to zalegać na magazynie?) są też outlety różnomarkowe - niejednokrotnie są to po prostu mniejsze sklepiki sportowe które nie mają najnowszych kolekcji ale nadrabiają oferując rzeczy ze starszych kolekcji w przystępniejszych cenach. sklep sklepowi nie równy, w jednym uświadczy się całej masy butów w dobrych cenach, w innym nie będzie na co spojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś w stanie ocenić czy te buty:

http://allegro.pl/200-oryg-buty-nike-va ... 15417.html

http://allegro.pl/nike-buty-dunk-high-4 ... 03362.html

http://allegro.pl/nike-backboard-high-4 ... 53898.html

są oryginalne? :)

 

Nie jestem fascynatem obuwia do kosza, a przymierzam się właśnie do kupna (najciekawsze wydają mi się te vandale).

z góry dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.