Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadza się rozmiar, bo 45 nie ma 28,5cm. W sumie US10 to też nie 45, ale to 10 może się tyczyć rozmiarówki UK.

to może być nie ogarnięcie osoby wystawiającej obstawiam- stąd zdjęcie metki dałoby pogląd na numer seryjny, rozmiar, datę produkcji.

 

 

@krissslbj - skoro szukasz butów na codzień, to tutaj Tobie muszą się podobać bo Ty w nich będziesz chodzić nie my. do mnie ten model wizualnie nie przemawia, a że bliżej niż dalej do ciepłej pory roku, też zastanowiłbym się czy w bucie pod kostkę całym ze skóry nie będzie za ciepło przy temp >+20'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Zalogowałem się na tym forum, bo liczę na Waszą pomoc. Nie przypadkowo w dziale "buty".

O co mianowicie chodzi...

Otóż poszukuje konkretnego modelu Nike`ów, które przed laty zdzierałem na betonowych boiskach i chciałbym je ponownie zdobyć, o ile jeszcze je produkują.

Przejdę do rzeczy i podam wszystkie dane, jakie na ich temat utknęły mi w pamięci.

- buty pochodzą z okresu 2000-2001

- ich najbardziej charakterystyczną cechą była asymetryczna cholewka: na zewnątrz niższa, wewnątrz wyższa

- posiadały system flight (znaczek był umieszczony z tyłu na pięcie)

- te moje były całe czarne, z malutką, białą łyżwą przed sznurowadłami, na palcach

- po bokach przebiegały takie pionowe przeszycia, podobne jak w Jordanach XII

- buty były wykonane ze skóry lub materiału skóropodobnego

 

Jeżeli ktoś coś kojarzy, być może miał ten model, i np. zachowało mu się pudełko z nazwą, bądź ma je do dziś, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Od miesięcy szukam tych butów w internecie, ale bezskutecznie.

Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

produkowane na pewno nie są... buty są robione tak aby przez rok były osiągalne w sklepach, co się nie sprzeda leci do outletów, a na następny rok to ewentualnie inne kolorystyki. w koszykówce to jednak rok rocznie trzeba czymś zaskoczyć klienta więc co roku stara się go czyms zaskoczyć.

 

asymetryczna cholewka- Zoom GP

Dołączona grafika

 

pionowe elementy - Air Flight Lite II

Dołączona grafika

 

ale póki co nie przychodzi mi nic innego do głowy co by spełniało wszelakie wytyczne i mogłoby być tym poszukiwanym modelem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym nowych butów do grania na asfalcie/orlikowej gumie.Fajnie by było gdyby były nieźle wentylowane,bo dosyć mocno pocą mi się stopy.Ale najważniejsza jest dla mnie dobra amortyzacja,mam problemy ze ścięgnem w łydce i każde spadanie sprawia mi ból,więc fajnie by było,gdyby buty chociaż trochę to niwelowały.Do tej pory grałem w Jordanach Flight 45,nie bardzo wiem jak je ocenić,bo to w sumie moje pierwsze poważniejsze buty.Są jeszcze w niezłym stanie,swoje przeżyły.No i cena,nie chciałbym jakiejś strasznej drożyzny,chyba,że będą to naprawdę bdb modele,wytrzymałe i spełniające moje wymagania,które ktoś może polecić z czystym sumieniem,wtedy mógłbym na to przeznaczyć jakies 300-350zł.Ale wyjściowo załóżmy,że szukam czegoś do ~250zł.Możecie mi coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym nowych butów do grania na asfalcie/orlikowej gumie.Fajnie by było gdyby były nieźle wentylowane,bo dosyć mocno pocą mi się stopy.Ale najważniejsza jest dla mnie dobra amortyzacja,mam problemy ze ścięgnem w łydce i każde spadanie sprawia mi ból,więc fajnie by było,gdyby buty chociaż trochę to niwelowały.Do tej pory grałem w Jordanach Flight 45,nie bardzo wiem jak je ocenić,bo to w sumie moje pierwsze poważniejsze buty.Są jeszcze w niezłym stanie,swoje przeżyły.No i cena,nie chciałbym jakiejś strasznej drożyzny,chyba,że będą to naprawdę bdb modele,wytrzymałe i spełniające moje wymagania,które ktoś może polecić z czystym sumieniem,wtedy mógłbym na to przeznaczyć jakies 300-350zł.Ale wyjściowo załóżmy,że szukam czegoś do ~250zł.Możecie mi coś polecić?

jeśli chcesz mieć dobrą wentylację do oczywiście Hyperfuse będą najlepsze, i jeszcze jak na orlik do z wzmocnioną gumą XDR, ja sam mam i mogę polecić w 100% , niektórzy mówią że amortyzacja jest słaba, no może nie jest taka jak w hyperdunkach, ale mnie wystarcza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Zalogowałem się na tym forum, bo liczę na Waszą pomoc. Nie przypadkowo w dziale "buty".

O co mianowicie chodzi...

Otóż poszukuje konkretnego modelu Nike`ów, które przed laty zdzierałem na betonowych boiskach i chciałbym je ponownie zdobyć, o ile jeszcze je produkują.

Przejdę do rzeczy i podam wszystkie dane, jakie na ich temat utknęły mi w pamięci.

- buty pochodzą z okresu 2000-2001

- ich najbardziej charakterystyczną cechą była asymetryczna cholewka: na zewnątrz niższa, wewnątrz wyższa

- posiadały system flight (znaczek był umieszczony z tyłu na pięcie)

- te moje były całe czarne, z malutką, białą łyżwą przed sznurowadłami, na palcach

- po bokach przebiegały takie pionowe przeszycia, podobne jak w Jordanach XII

- buty były wykonane ze skóry lub materiału skóropodobnego

 

Jeżeli ktoś coś kojarzy, być może miał ten model, i np. zachowało mu się pudełko z nazwą, bądź ma je do dziś, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Od miesięcy szukam tych butów w internecie, ale bezskutecznie.

Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

 

moze to te? nike zoom flight five

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.