Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o kupowaniu butów przez neta ogólnie? Bo moja mama, czyli mój sponsor póki co, jest do tego sceptycznie nastawiona i zdaje sobie z tego sprawe, że zawsze lepiej buty najpierw przymierzyć i sprawdzić czy rozmiar pasuje. Problem w tym, że strasznie mi sie spodobały te Reeboki http://allegro.pl/obuwie-buty-answer-xi ... 75462.html i wiem, że w Kaliszu na 99% takich nigdzie nie znajde. Jakie są wasze doświadczenia? Można wymienić, w razie gdyby nie pasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem juz dwie pary butow do kosza przez neta i nie bylo problemow. Grunt to dobrze odmierzyc dlugosc stopy a potem odpowiednio do tego wybrac nr buta (dlugosc stopy +1cm = wkladka buta). Pozostaje kwestia szerokosci, wygody itp., aczkolwiek czesc informacji mozna zasiegnac w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza wspomnianą długością wkładki zawsze można sprawdzić metkę, o ile nie jest zatarta, w starych butach - tam też powinna być informacja o długości w centymetrach.

buty kupuję praktycznie tylko przez net. paradoksalnie ostatnio jak kupiłem coś w sklepie stacjonarnym to okazało się że mógłbym wziąć jednak minimalnie większe, tak to wymagają rozchodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wygladaja pewnie dobrze by sie w nich gralo teraz to oryginalne dwojki to jednak zbyt duzy oldschool jak do gry

ja z zakupem przez internet mialem problemy bo nie zawsze buty dobrze oddaja rozmiar i mam szeroka stope i czasem buty byly zbyt waskie, polecam pezczytanie recenzji bo tam zazwyczaj pisza jak buty oddaja rozmiar i leza na stopie, w przypadku nike na stronie firmy sa recki uzytwkownikow i kazdy zaznacza kategorie fit i width

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron chyba bije rekordy ilości wariantów swojego modelu - na play-offy trzecia wersja jego ósmego modelu:

Dołączona grafika

tym razem wierzch w technologi Fuse, i nie jak w zeszłym sezonie cała podeszwa na poduszce zoom air, tylko tym razem tylko przód, air max pozostał w pięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.