Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

To widziałeś wszystko, jak byłeś na Expo 20 lat temu:) Światowiec:) Będziesz porównywał teraz Wrocław 2023 z dworcem kolejowym i Expo w Poznaniu w 2000r? 

@ely3 zgadzasz się z tą oceną?

No nie robiłem pełnej eksploracji poznania i nie zrobię:) od lat nie znoszę poznania i wielokrotnie wspominałem o tym na forum, daje znać żebyś się nie zdziwił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

To widziałeś wszystko, jak byłeś na Expo 20 lat temu:) Światowiec:) Będziesz porównywał teraz Wrocław 2023 z dworcem kolejowym i Expo w Poznaniu w 2000r? 

@ely3 zgadzasz się z tą oceną?

Ile czasu poświęciłeś na zwiedzanie każdego z wybranych dotychczas miast w 2023?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Niżej niż Przemyśl bedzie u Ciebie ?

z Przemyśla masz np blisko do Bieszczad - jednego z najbardziej polecanych miejsc turystycznych w Polsce.

Ja jako małe dziecko lubiłem je, bo mi się kojarzyło z moim imieniem (jak se to teraz przypominam to niezły lol ale cóż).

 

nie wiem czy @DLT_Braddock tłumaczył się z tego picku, ale jak np tam się urodził czy wychował czy mieszka to pick jak np Toruń Ignazza.

Natomiast ofc jako pick top 5 całej zabawy mocno specyficzny bym rzekł, chyba najbardziej zaskakujący.

Dla mnie super, bo miałem trochę przemyśl leń nad tym jak sam wtopiłem swój 1pick, ale jak zobaczyłem Przemyśl to to mi te myśli przeszły.

 

Dla jasności, Poznań to chyba podobny pick dla mnie jak inne duże miasta (np Wrocław), gdzie największą zaletą jest łatwość pracy.

Najważniejsze, że to dla @Pablo81 najlepsze miasto w PL (może najbardziej podobne do tego co sam mieszka np).

 

Dla mnie najważniejsze jest wybrzeże np, i najpierw będę brał wszystkie picki z wybrzeża. Potem z tych co są chyba Kłodzko póki co, jako przedstawiciel całej ładnej kotliny kłodzkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

No nie robiłem pełnej eksploracji poznania i nie zrobię:) od lat nie znoszę poznania i wielokrotnie wspominałem o tym na forum, daje znać żebyś się nie zdziwił:)

Wyciągać wnioski na podstawie dworca i kilku hal Expo sprzed 20 lat - świetna metoda:) Naukowa:)

I nie, że nie zrobiłeś pełnej eksploracji, ale nie zrobiłeś prawie żadnej:)

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Ile czasu poświęciłeś na zwiedzanie każdego z wybranych dotychczas miast w 2023?

W Poznaniu mieszkałem kilka lat, z wybranych tutaj byłem prawie we wszystkich, w przeciągu ostatnich max 5 lat. Ale widząc tylko dworzec i jedną halę nie podejmę się wystawienia na wskroś negatywnej oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

W Poznaniu mieszkałem kilka lat, z wybranych tutaj byłem prawie we wszystkich, w przeciągu ostatnich max 5 lat. Ale widząc tylko dworzec i jedną halę nie podejmę się wystawienia na wskroś negatywnej oceny.

I jak zamierzasz ocenić te, w których nie byłeś? Pozytywnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ely3 napisał(a):

Na poważnie? Wpisałeś konkurs gdzie Kubacki wygrał bo jako jeden z 5 skakał kiedy nie padał śnieg. A potem warunki pogodowe były takie ,że zabiły wszelką możliwość konkurowania

Przecież zaznaczyłem przy picku, że pogoda była kluczowa. 

Nigdy nie będą skakać w sterylnych warunkach w halach . Pogoda nieraz wtrąca swoje trzy grosze. Od razu robi się nieprzewidywalnie. Jest kolarstwo, które lubisz, jazda indywidualna , popada deszcz i już masz niespodzianki, albo jest zwykły płaski  etap TdF,nuda, ale niech powieje wiatr i już robią się ranty, peleton rwie się, można zarobić lub stracić minuty czy sekundy. Albo F1, są etapy kto wystartuje z PP ten bez zmian prowadzi do finishu, ale trochę deszczu i już grand prix nabiera rumieńców. 

Niesprawiedliwe? Pewnie  tak (choć czasem kaprysy natury są mniej niesprawiedliwe niż werdykty czy gwizdki sędziów)życie też często jest niesprawiedliwe, ale ogólnie różnica szczęścia i pecha winna wyrownywać sie. W przypadku skoków przypomnę chociażby rok wczesniej olimpiada w Korei 2018 gdzie Hula prowadził po I serii, a warunki w drugiej nic mu nie pomogły i wypadł z podium.

Awans z 18 i 27 po I serii na podium w drugiej absolutna niespodzianka.  Dla kogo to nie była niespodzianka mógł w przerwie lecieć do buka i stawiać na zwycięstwo Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Że oceny będą subiektywne i głosujący nie poświęcą długiego czasu na samodzielne poznawanie danego miasta

Że oceny będą subiektywne to jest to wiekopomne odkrycie.

Ale jeśli ktoś otwarcie przyznaje, że ocenia całe miasto na podstawie dworca i kilku hal Expo, to w moich oczach go to dyskwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, fluber napisał(a):

Trochę mam problem z tym pickiem, bo przed konkursem Kubacki i Stoch to byli główni faworyci do mistrzostwa;)

Tak, na normalnej skoczni przed konkursem byli w gronie głównych faworytów do W. 

Po I serii to już tylko można było ewntualnie oczekiwać czegoś nieoczekiwanego🙂. Albo spodziewać się niespodziewanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Zdradzę Ci że niektórzy ludzie mają szerokie kontakty ze środowiskiem nauczycielskim np. chodząc do szkoły;)

Zdradzę ci, że tylko głupiec uogólnia i wystawia ocenę całemu środowisku na podstawie kontaktów tylko z jego małym procentem:)

Umniejazasz rolę nauczycieli, ale jak ważna jest ich rola w rozwoju chociażby społecznych zdolności podopiecznych pokazuje twój przykład. Coś chyba poszło nie tak, skoro siedzisz całymi dniami w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Zdradzę ci, że tylko głupiec uogólnia i wystawia ocenę całemu środowisku na podstawie kontaktów tylko z jego małym procentem:)

Umniejazasz rolę nauczycieli, ale jak ważna jest ich rola w rozwoju chociażby społecznych zdolności podopiecznych pokazuje twój przykład. Coś chyba poszło nie tak, skoro siedzisz całymi dniami w internecie.

Wyciągasz za daleko idące wnioski, nigdzie nie pisałem o wszystkich nauczycielach. Niemniej jakąś opinie na różne tematy zawsze sobie wyrobisz i skoro Poznań wielokrotnie śmierdział gdy w nim byłem, to wyrobiłem sobie taką a nie inną opinię, tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.