Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie zza zamieszanie , już skasowałem swój wpis 

15 minut temu, ignazz napisał(a):

Może być cała jak nieregulaminowo. Jest piękna. Ale mam preferencje które opisałem. 

No właśnie dając tylko ten skrawek to jest to mocno średni wybór, ale już rozszerzając o Ibizę to drugi wybór tego ATF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

San Diego to zdecydowanie najpiękniejsze miasto USA.

No i z danych pogodowch tez sie wydaje miec barszo dobra pogode.

Jedyna wada takich miejsc, to ze woda jest zimna (ale dziekj tym zimnym pradom wlasnie ten klimat jest taki super).

Na jakich wyspach Kanaryjskich byles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Wybaczcie zza zamieszanie , już skasowałem swój wpis 

No właśnie dając tylko ten skrawek to jest to mocno średni wybór, ale już rozszerzając o Ibizę to drugi wybór tego ATF

przecież on ma całą Hiszpanię wybraną

w kategorii 'najlepszy kraj' nie wybieramy 'nie-kraju'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał(a):

No i z danych pogodowch tez sie wydaje miec barszo dobra pogode.

Jedyna wada takich miejsc, to ze woda jest zimna (ale dziekj tym zimnym pradom wlasnie ten klimat jest taki super).

Na jakich wyspach Kanaryjskich byles?

Wszystkich 6 tych największych łącznie z ta malutka. Ale najbardziej cenie Teneryfę. 
Loro Park El Teide gdzie jak jedziesz tam samochodem to czujesz się jak w samolocie ponad chmurami a za chwile jak w gwiezdnych wojnach , klify los gigantos i miasteczko Garachico z najlepsza kawa na świecie jaka piłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

mimo ze uwielbiam NYC 

uff tu juz nie podobnie. Spoko miasto, dla mnie. Ale pogodowo raczej srednio. Jak ja bylem to bylo w lato mega goraco i wilgotno (mi to nie przeszkadza ale wielu osobom tak).

W zime to tam jest podobna lipa jak w Polsce.

Najwiekszy plus ze mieszkal tam najwspanialsza fikcyjna postac Chandler Bing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Wszystkich 6 tych największych łącznie z ta malutka. Ale najbardziej cenie Teneryfę. 
Loro Park El Teide gdzie jak jedziesz tam samochodem to czujesz się jak w samolocie ponad chmurami a za chwile jak w gwiezdnych wojnach , klify los gigantos i miasteczko Garachico z najlepsza kawa na świecie jaka piłem. 

Wszystko sie zgadza, ale fenomentu tej kawy nie rozumiem, ja jej nie skonczylem

Ale teneryfa rulez, za to fuerta ssie dygidonga wraz z lanzarote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał(a):

uff tu juz nie podobnie. Spoko miasto, dla mnie. Ale pogodowo raczej srednio. Jak ja bylem to bylo w lato mega goraco i wilgotno (mi to nie przeszkadza ale wielu osobom tak).

W zime to tam jest podobna lipa jak w Polsce.

Najwiekszy plus ze mieszkal tam najwspanialsza fikcyjna postac Chandler Bing.

Ale z buta z metra i z promu masz w zasięgu tyle do zwiedzania ze pogoda to margines. A już lecieć w lato gdy nie ma nba to kryminał wiec dobrze ze było Tobie za gorąco. Nigdy w wakacje tam. I tyle. A z chłopakami zrobiliśmy wypad przy minus 20 kiedyś i przeżyliśmy nawet awarie ogrzewania w kamienicy. Pomogła japońska whisky @ely3 za kosmiczne pieniądze która kupił i przez sen wyraził zgodę o 4:09 abyśmy spróbowali lyczka ;) wyjazd życia … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Koszmarna wyspa. Tam cały rok piździ jak w czasie sztormu na bałtyku. Nawet w lipcu/sierpniu jest zimno. No i nic tam nie ma. No chyba, że ktoś łapie wiatr w żagiel lub latawiec to o ile nie zginie może być zadowolony 

Wiatr i dlugieeee złote plaże. A ze wieje i jest 24 zamiast 36 to chyba zaleta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Koszmarna wyspa. Tam cały rok piździ jak w czasie sztormu na bałtyku. Nawet w lipcu/sierpniu jest zimno. No i nic tam nie ma. No chyba, że ktoś łapie wiatr w żagiel lub latawiec to o ile nie zginie może być zadowolony 

Ja bylem w maju I czerwcu I bylo goraco, ale wialo. Ale to byl przyjemny wiatr.

Ale to jest wyspa dla emerytow niemieckich

Za to Teneryfa jedna milosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Madeira i wyspy zielonegonprzyladka duzo lepsze od kanarow.

To Madeira i Hawaje maja jedyny na swiecie unikalny mikro klimat tu @ignazz cos pokreciles z tymi kanarami.

Madera jest dużo surowsza i zimniejsze. A Hawaje to coś pięknego ale tez skrajne temperatury gorsze. Ktoś wybrał USA to nie ruszam Hawajów ;)  ale tam jest zjawiskowo. Tylko to odludzie w kontekście kontaktu z Polska szansy na prace oraz różnica czasu. 

Inny świat. Kanary w razie czego 5 godzin i w „domu”

Najlepsza gumę o smaku mango jadłem na Hawajach. To skrót myslowy bo po prostu tam nie było podróbek tylko potężna jakość za dużo nizzza cenę niż Ła. Ba. Nawet podatku stanowe dużo niższe . I ludzie uczciwi do bólu. 

Świetne miejsce. 

Ale USA wybrane ;) 

Kanary trzymają 20–30 cały rok. I to wpływa na ludzki organizm pozytywnie. 

I jak pisałem nasza kultura wokół. 

Strefa czasowa i ubezpieczenia. 

A wyspa zatrzymuje tez przez położenie i bliskość Afryki chmury ze nie piecze tak pełne słońce. To tez wpływa na zdrowie ludzkie. 

Jest taka mgiełka ochronna. 

A sama Hiszpania ogólnie to kuchnia historia i świetne ligi sportów. Piłka i kosz szczególnie. Owoce morza. Klimat. Zabytki. 

Koszty tez niższe niż Szwajcaria czy Włochy. 

Moim zdaniem wybór niezły. Tylko o wyborowa trudniej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.