Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

https://www.transfermarkt.com/1-bundesliga/transfers/wettbewerb/L1/saison_id/1997

Nie pierwszy raz piszesz bzdury, licząc, że nikt nie sprawdzi.

Yyy

1.Bayern transfer record -9,35 mln

2.Hertha transfer record -6,35 mln

3.Kaiserslautern transfer record -4,83 mln

Być może nieprecyzyjnie się wyraziłem, ale chodziło mi o to ile w bilansie wyszło łącznie tego co wydali. Myślałem że to jasne że to mam na myśli w kontekście oceny siły zespołu ( różnice między wartością kupionych i sprzedanych piłkarzy co świadczy o realnym wydatku klubu na wzmocnienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

Grzybowa mój bottom3 luźno będzie :) (ale ja jestem po prostu antygrzybowy totalnie)

Nie mów hop. Jeszcze z 10 zupek będzie wybieranych. Może jak nie lubisz w smaku grzybków, to przynajmniej za aromat dasz grzybowej minimum np 11. miejsce. Niżej to już nie przystoi. 

Overall ciężko mi sobie wyobrazić brak grzybowej w górnej połówce choć rozumiem że każdy ma indywidualne gusta i smaki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

Nie mów hop. Jeszcze z 10 zupek będzie wybieranych. Może jak nie lubisz w smaku grzybków, to przynajmniej za aromat dasz grzybowej minimum np 11. miejsce. Niżej to już nie przystoi. 

Overall ciężko mi sobie wyobrazić brak grzybowej w górnej połówce choć rozumiem że każdy ma indywidualne gusta i smaki.

w aromacie też nie lubię grzybów :P (ale to typowo moje -> wiem, że sporo osób lubi to badziewie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

Niestety muszę się zgodzić z julkiem grzybowa to bottom  zabawy:)

Aż nie do wiary.

Żeby wszyscyście się grzybowej wyparli, ja się jej nie zaprę.

Piszę oczywiście o zupie z prawdziwych grzybów (najlepiej własnoręcznie zbieranych), a nie o wyrobie zupowogrzybopodobnym z torebki. Grzybowa naturalna  i ,,grzybowa" z torebki to dwa najodleglejsze światy. Wydaje mnie się że ze wszystkich tu proponowanych zup w przypadku grzybowej jest właśnie największy rozstrzał pomiedzy oryginałem, a torebkową podróbką.

 

6 minut temu, LAF napisał(a):

Ogórkowa to chyba w TOP 3 co nie ? 

U mnie TOP 4. Bardzo ją lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LAF napisał(a):

Ogórkowa to chyba w TOP 3 co nie ? 

tak

24 minuty temu, DRK napisał(a):

Aż nie do wiary.

Żeby wszyscyście się grzybowej wyparli, ja się jej nie zaprę.

Piszę oczywiście o zupie z prawdziwych grzybów (najlepiej własnoręcznie zbieranych), a nie o wyrobie zupowogrzybopodobnym z torebki. Grzybowa naturalna  i ,,grzybowa" z torebki to dwa najodleglejsze światy. Wydaje mnie się że ze wszystkich tu proponowanych zup w przypadku grzybowej jest właśnie największy rozstrzał pomiedzy oryginałem, a torebkową podróbką.

mógłbyś tam dojebać trufli (czy co tam najbardziej podnieca GRZYBOSZY) -> i tak nie tknę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał(a):

tak

mógłbyś tam dojebać trufli (czy co tam najbardziej podnieca GRZYBOSZY) -> i tak nie tknę :P 

Nie jestem zwolennikiem trufli. Za to powiem Ci skąd u mnie zamiłowanie do grzybowej. Otóż u nas żurek był bardzo często z dodatkiem sporej ilości suszonych grzybów. Właśnie dzięki takiemu żurkowi ukierunkowałem się w stronę zupy grzybowej. Dlatego uwielbiam obydwie i oczywiście będą to u mnie dwa pierwsze wybory (grzybowa i tak z automatu). 

Jednak jest jedną rzecz, która dla mnie czyni grzybową większym rarytasem nawet niż żurek. Mianowicie jej dostępność, a raczej jej brak. Na żurek składniki masz przez okrągły rok, grzybowa jest nieco ograniczona sezonowo bo nie zawsze można iść do lasu i nazbierać pyszności. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.