Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Reikai napisał(a):

W sumie nie mialem na mysli ograniczania do NBA, nie wiem czy to Julek czy ja przypadkiem zapisalem to jako NBA. Mi chodzilo tylko o ograniczenie do meczu, zeby nie bylo Cartera w SDC czy inne Laviny I Gordony.

Ale jak juz ktos zapisal kategorie do NBA, to niech tak zostanie. Wiadomo, ze Vince zniszczyl chlopa, ale chyba nie byłoby innego wsadu poza tym ze swiata, wiec w sumie to ograniczenie do NBA niech zostanie.

Chyba rekordowo wolno to idzie, Ignazz pochlal I zamulil.

Dzięki za info. Bo jedna osoba podejmuje dyktatorskie decyzję za Ciebie. Wolałem tę informację otrzymać od organizatora :)

22 minuty temu, julekstep napisał(a):

haha @Pablo81 co wybrał gierkę gdzie najbardziej może liczyć na miłość moją i @RappaR (bo podejrzewam że reszta nie będzie tego miała specjalnie wysoko)

 

widać że to nasz ziomeczek z big4 ❤️ 

Przecież ta gierka jest epicka. W sumie ostatnia, w którą miałem czas się zagrywać. Dziwne, że jeszcze nie zrobili ekranizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Przecież ta gierka jest epicka. W sumie ostatnia, w którą miałem czas się zagrywać. Dziwne, że jeszcze nie zrobili ekranizacji :)

ja to wiem (i tutaj będę oceniał jako trylogię ofc, bo tutaj trzeba grać w całość żeby był pełen efekt) - i u mnie z wybranych dotychczas gierek to luźne nr1

sęk w tym że to nie jest jakaś uber znana gra (jak GTA V czy jakieś inne tytuły) ani pewnie tak powszechnie ograna przez ludków na tym forum jak te przysłowiowe Hirołsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

WTF? to jakaś bzdura :)

no ME 2 to najlepsza (imho) cześć trylogii, która jest jedną wielką historią :P

jakby Pablo wziął jedynkę albo trójkę to pewnie by dostał małego minusa za nie wybranie najlepszej (tak jak BMF z Władcą) -> a tak to zgarnia pełną pulę za serię :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

no ME 2 to najlepsza (imho) cześć trylogii, która jest jedną wielką historią :P

jakby Pablo wziął jedynkę albo trójkę to pewnie by dostał małego minusa za nie wybranie najlepszej (tak jak BMF z Władcą) -> a tak to zgarnia pełną pulę za serię :P 

Ale ME2 nie ma np. mechanik z jedynki jak chociażby jeżdzenie łazikiem, więc imho to głupota oceniać całość jako trylogię, sorry gregory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

@julekstep RPG u Ciebie dostaja + 10 w stosunku do konkurencji.

nie RPG tylko dobre rpg :)

a Mass Effect to nawet nie traktuję jako rpg tbh, to bardziej film interaktywny/strzelanka z elementami RPG :P 

14 minut temu, P_M napisał(a):

Ale ME2 nie ma np. mechanik z jedynki jak chociażby jeżdzenie łazikiem

no to akurat chwała ME2 za to, bo to jeżdżenie Mako to najgorszy element w całej serii :) 

14 minut temu, P_M napisał(a):

więc imho to głupota oceniać całość jako trylogię, sorry gregory.

na historię dwójki wpływa jedynka, dwójka wpływa na historię trójki

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

na historię dwójki wpływa jedynka, dwójka wpływa na historię trójki

no i? dalej uważam to za bardzo słabe, że przez sympatię do tytułu chcesz oceniać to jako całość, a nie jako daną część, bo ME2 też ma swoje minusy i braki względem pozostałych części, więc branie wszystkiego co najlepsze z całości, bo tak jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

no i? dalej uważam to za bardzo słabe, że przez sympatię do tytułu chcesz oceniać to jako całość, a nie jako daną część, bo ME2 też ma swoje minusy i braki względem pozostałych części, więc branie wszystkiego co najlepsze z całości, bo tak jest bez sensu.

przecież nie odbieram ci prawa do własnej opinii :)

 

ja np. uważam za bezsensowne dawanie w jednym drafcie Maradony przed Pele żeby w kolejnym (kilka miechów później) odwrócić kolejność  - taki już jest ten atfowy lajf! ilu userów tyle bezsensów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał(a):

ja np. uważam za bezsensowne dawanie w jednym drafcie Maradony przed Pele żeby w kolejnym (kilka miechów później) odwrócić kolejność  - taki już jest ten atfowy lajf! ilu userów tyle bezsensów!

Już było tłumaczone, można być lepszym/gorszym piłkarzem pod względem umiejętności per se, ale ze względu na sukcesy, wpływu na dyscyplinę i szereg innych okoliczności postawić wyżej ze względu na charakter rankingu. Inaczej wybierasz piłkarza do składu, a inaczej wybierasz piłkarza do rankingu goat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Już było tłumaczone, można być lepszym/gorszym piłkarzem pod względem umiejętności per se, ale ze względu na sukcesy, wpływu na dyscyplinę i szereg innych okoliczności postawić wyżej ze względu na charakter rankingu. Inaczej wybierasz piłkarza do składu, a inaczej wybierasz piłkarza do rankingu goat :)

aha (szkoda że oba rankingi to były rankingi 'goat' a nie dobieranie do składu 🙃)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, P_M napisał(a):

ale to były rankingi o zupełnie innym charakterze, w jednym większe znaczenie miały umiejętności, a w drugim pozostałe aspekty :) 

A w bieżącym ATF to bardziej brać pod uwagę bramkę nr 1 (skille) czy bramkę nr 2 (pozostałe) 🙂?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał(a):

ale to były rankingi o zupełnie innym charakterze, w jednym większe znaczenie miały umiejętności, a w drugim pozostałe aspekty :) 

spoko, wiadomo że w 'pozostałych aspektach' (chyba wcześniej pisałeś że to chodziło o 'icon value') lepszy jest jakiś typ z radio niż kolo, który był głównym aktorem być może najważniejszego meczu w historii (Arg-Ang, zaraz po Falklandach), o którym nakręcono więcej filmów i ma własną religię  :)

ja to wszystko rozumiem! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

ja to wiem (i tutaj będę oceniał jako trylogię ofc, bo tutaj trzeba grać w całość żeby był pełen efekt) - i u mnie z wybranych dotychczas gierek to luźne nr1

sęk w tym że to nie jest jakaś uber znana gra (jak GTA V czy jakieś inne tytuły) ani pewnie tak powszechnie ograna przez ludków na tym forum jak te przysłowiowe Hirołsy

Fabułę i uniwersum ME ma dużo, dużo lepsze. Wręcz genialne. GTA to innowacyjny silnik, ale nawet na nim nie jest najlepszą gierką.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.