Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, fluber napisał(a):

A Ty jesteś przygłupem, że musisz pytać czy w tej kategorii możesz dać wsad z igrzysk olimpijskich? 

  • Najlepszy in-game dunk w NBA:

@ely3poproszę o jakieś wskazówki korzystania z forum dla usera, który n-ty raz kogoś obraża.

Nie chce mi się znosić twojego prostactwa. Pewnych zaniedbań z domu rodzinnego nie naprawisz.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

W realu zadaj takie pytanie. Ciekawe, jaka reakcje uzyskasz. Prymitywny zabieg. Nawet w polityce takiej dziecinady nie ma.

Kiedy chciałbyś się spotkać i usłyszeć ode mnie w twarz, że jak chcesz zgłosić posta do moderacji to używasz opcji "zgłoś" , jak chcesz żeby nikt inny nie odpowiadał na pytanie poza Reikaiem to używasz wiadomości na priv , a jak nie wiesz czy in-game dunk w NBA oznacza wsad na igrzyskach olimpijskich czy nie, to wracasz do podstawówki?

No sorry, ale jak zadajesz pytanie, na które odpowie każdy średnio ogarnięty 10-latek to po co mamy blokować draft i czekać na Reikaia, żeby odpowiedział? I odpowiedziałem Ci w sposób kulturalny mimo że Twoje pytanie było głupie, a Ty się zacząłeś do mnie rzucać za to że Ci pomogłem. Podejrzewam, że w takiej sytuacji w twarz powiedziałbym Ci znacznie gorsze rzeczy niż piszę tutaj.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się zaczyna.

@fluber oznaczyłem osobę, która jest adresatem pytania. Twoja rozpaczliwa próba zwrócenia na siebie uwagi za każdym możliwym razem być może wymaga porady psychologicznej. Masz rację, takie posty powinne być zgłoszone, żeby nie narażać na chamstwo i prostactwo innych. Zgłoszone.

@RappaR przestań juz namawiać innych na spotkanie w realu. Serio jesteś na 1000. miejscu osób, z którymi chce się spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Myślałem,że w sobotę już się to skończy znając co niektórych tendencję do ciągłego przesiadywania na tym forum, a tu idzie jak krew z nosa.

Wiele rzeczy mozna o Tobie powiedzieć ale nigdy bym nie sparowal Twojej osoby z przymiotnikiem naiwny xD

Teraz pewnie z 2 uczestnikow zabawy jest na nartach a w gorach wiadomo slaby zasieg....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

@Reikai czy wsad musi być wykonany w meczu NBA, czy może być wykonany przez gracza NBA w reprezentacji?

W sumie nie mialem na mysli ograniczania do NBA, nie wiem czy to Julek czy ja przypadkiem zapisalem to jako NBA. Mi chodzilo tylko o ograniczenie do meczu, zeby nie bylo Cartera w SDC czy inne Laviny I Gordony.

Ale jak juz ktos zapisal kategorie do NBA, to niech tak zostanie. Wiadomo, ze Vince zniszczyl chlopa, ale chyba nie byłoby innego wsadu poza tym ze swiata, wiec w sumie to ograniczenie do NBA niech zostanie.

31 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Myślałem,że w sobotę już się to skończy znając co niektórych tendencję do ciągłego przesiadywania na tym forum, a tu idzie jak krew z nosa.

Chyba rekordowo wolno to idzie, Ignazz pochlal I zamulil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.