Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał(a):

nie odpowiada się pytaniem na pytanie mordko 🙃

 

ale faktycznie do zupy z odpadów trzeba chyba jakiejś turbo oprawy żeby to przeszło

racja, bo kebab jest przecież z najszlachetniejszych części jagnięcia przyrzadzany. 

Ponoć jak mieli złożyć jagnię w ofierze Bogu, to wpierw wykrajali najlepsze kawałki i przerabiali na kulę mocy (jak głosi Pismo Święte)- w sumie patrząc na niektóre kule mocy, to mogły pamiętać czasy Mojżeszowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Ale że nikt nie wziął teledysku November rain?

myślałem nad tym (świetna piosenka i teledysk który 'się pamięta) i nad push the tempo (za dzieciaka mnie ten teledysk rozpierdalał zawsze)

 

ale jednak chciałem złożyć hołd kiczowatym teledyskom Kazika z early 2000's bo bardzo je lubię :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

racja, bo kebab jest przecież z najszlachetniejszych części jagnięcia przyrzadzany. 

Ponoć jak mieli złożyć jagnię w ofierze Bogu, to wpierw wykrajali najlepsze kawałki i przerabiali na kulę mocy (jak głosi Pismo Święte)- w sumie patrząc na niektóre kule mocy, to mogły pamiętać czasy Mojżeszowe 

czyli wpierdalasz kule mocy z indyka i łoju sprzedawane jako wołowina i na tej podstawie oceniasz kebaby 🙃


MKAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

czyli wpierdalasz kule mocy z indyka i łoju sprzedawane jako wołowina i na tej podstawie oceniasz kebaby 🙃


MKAY

fajnie to sobie zinterpretowałeś :) szkoda, że dalej od prawdy niż kebab od możliwości  zostania wytypowanym w ATF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

No rozumiem, że tak to może brzmieć. Zwłaszcza jeżeli jak mówisz w twoim środowisku nikt nie potrafił przebić 295m.

No nie rozumiesz że fakty są takie że to co mówisz jest niemożliwe. Równie dobrze możesz pisać że regularnie biegałeś 9,65 na setkę, albo skakałeś 2,42 wzwyż. To ze w to wierzysz mnie po prostu rozpierdala. Wiesz że to niemożliwe a i tak myślisz że biles rekordy świata jako dziecko. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

fajnie to sobie zinterpretowałeś :) szkoda, że dalej od prawdy niż kebab od możliwości  zostania wytypowanym w ATF

mordo jak zbierzesz na forum elitę z Różyckiego sprzed 30+ lat  to masz szansę wyjść z bottom3 tymi odpadami (tam to wtedy flaki to był rarytas! i przez te jebane bary z flakami nie mogłem dostać flag do kapsli bo wszyscy myśleli że pytam o flaki ;( ) 

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

a Malcziki nie chodziły po głowie? 

nah, tam nie ma klimatu ZF Skurcz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

No nie rozumiesz że fakty są takie że to co mówisz jest niemożliwe. Równie dobrze możesz pisać że regularnie biegałeś 9,65 na setkę, albo skakałeś 2,42 wzwyż. To ze w to wierzysz mnie po prostu rozpierdala. Wiesz że to niemożliwe a i tak myślisz że biles rekordy świata jako dziecko. XD

Wiesz co fakty są takie, że ludzie nie potrafią chodzić po wodzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że Julek jedzie z flakami, zachwalając jednocześnie kebaba jako najlepsze danie w historii gastronomii.

I ja tu nawet nie mówię o jakiś gustach szefów kuchni, tylko o prostych chłopakach wychowanych na kuchni "jak u mamy" :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Nie wierzę, że Julek jedzie z flakami, zachwalając jednocześnie kebaba jako najlepsze danie w historii gastronomii.

I ja tu nawet nie mówię o jakiś gustach szefach kuchni, tylko o prostych chłopakach wychowanych na kuchni "jak u mamy" :)

nie wiem czy kebab to najlepsze danie w historii gastronomii

wiem że to moje ulubione danie

 

za to flaki to ścierwo (dosłownie i w przenośni) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

mordo jak zbierzesz na forum elitę z Różyckiego sprzed 30+ lat  to masz szansę wyjść z bottom3 tymi odpadami (tam to wtedy flaki to był rarytas! i przez te jebane bary z flakami nie mogłem dostać flag do kapsli bo wszyscy myśleli że pytam o flaki ;( ) 

nah, tam nie ma klimatu ZF Skurcz :P 

ojejku, jaka wzruszająca historia :( Biedny Julus nie potrafił wypowiedzieć litery „G” i przez to nienawidzi flaków bo nie mógł uzbierać kapselkow ;( 

Straszna trauma, do dzisiaj niewyleczona :( 

A Strogonowa czego nie lubisz? Polędwica wołowa rozumiem, że to też odpad? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał(a):

No nie rozumiesz że fakty są takie że to co mówisz jest niemożliwe. Równie dobrze możesz pisać że regularnie biegałeś 9,65 na setkę, albo skakałeś 2,42 wzwyż. To ze w to wierzysz mnie po prostu rozpierdala. Wiesz że to niemożliwe a i tak myślisz że biles rekordy świata jako dziecko. XD

Przeciez mogl w grze o tematyce olimpiady letniej...xD

@Qcin_69 nie pytaj @julekstep o poledwice plz

Moj pick:

Najlepsze danie: poledwica wołowa a dokladnie fillet steak / mignon (medium rare)

pierwszy post: steki

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Już pokazałeś jaki masz stosunek do faktów, sorry ale tylko potwierdzasz stereotyp który mam w głowie na temat pewnej grupy;)

Ale ja nie neguję przecież informacji, że to jest rekord, który tu został wrzucony. To, że nie mam Ci jak udowodnić w tym momencie, że te 300m jest doable i że też mi się zdarzyło to inna sprawa. Uważasz, że się mylę i spoko masz prawo, ale nie przeinaczaj dyskusji w jakimś totalnie innym kierunku, bo do jakiegokolwiek stereotypu mi daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2023 o 16:23, ignazz napisał(a):

Największa sensacja w footballu ery starożytnej mimo wszystko robi wrażenie. 


W dzisiejszym futbolu rywalizacja amatorów z - nawet przeciętnymi - zawodowcami nie ma żadnego sensu. Podobnie było już w 1950 r., gdy na mistrzostwach świata faworyzowani Anglicy zmierzyli się z rekreacyjnymi piłkarzami z USA. Bukmacherzy za końcowy triumf Synów Albionu płacili po kursie 3:1, za jankesów... 500:1. Na boisku okazało się jednak, że listonosz, pomywacz i kierowca karawanu (osłabieni brakiem kolegów, którzy nie dostali wolnego w pracy) mogą być lepsi od legendarnych Alfa Ramseya i Billy'ego Wrighta. Gazety w Anglii rzekomo uznały 1:0 za pomyłkę telegrafisty i wydrukowały wynik 1:10.

 

To chyba nawet nie jest top3 sensacja w takich pojedynczych meczach, w historii MŚ. Zatem cieniutki pick niestety. 

Mogę już spoilerować? 

edit:

Korea Północna MŚ 66 pokonuje Włochów w meczu o awans do fazy pucharowej. To, w ogóle jest niezła historia, bo oni wtedy prawie ograli Portugalię w 1/4 xd

Algieria 82 wygrywa z RFN, czyli późniejszym finalistą mundialu. 

Kamerun 90 wygrywa z Argentyną, czyli późniejszym finalistą mundialu. 

Arabia Saudyjska 22 wygrywa z Argentyną, czyli późniejszym zdobywcą mistrzostwa świata. 

Tak na szybko. 

Anglicy dostali wtedy też od Hiszpanów i nie wyszli z grupy. Wygrali tylko z Chile. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.