Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał(a):

No sejwa nie ma, bo to było kilka komputerów temu, jak nie miałem internetu, ale w dsj rąbało się jak dzik. W Australii kluczowe było bardzo szybkie przejście do optymalnej pozycji po wyjściu z progu, żeby nie wytrącić prędkości przy tym maksymalnym wietrze 3.9 pod narty można było nawet ryzykować i przechylić nieco bardziej niż standardowo, wtedy zyskiwało się na prędkości i leciało dalej.

Jak było 3,9 to Cię hamowało na progu, musiałeś mieć niższa podczas zjazdu i rosnąca po wyjściu z progu bo Cię hamowało. Od 2002 300.82 to był rekord świata, coś Ci się pomieszało, nie skakałeś regularnie 300 metrów w Australii bo nikt na świecie nie skakał regularnie 300 metrów w Australii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

teoria o tym że specjalnie nie głosowałeś w atf GOAT żeby zaniżyć mój wynik właśnie przeszła z etapu 'teoria spiskowa' na etap 'prawda historyczna'

dziękuję! 

tak wstępnie patrząc, tego ATFa też mogę wygrać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Jak było 3,9 to Cię hamowało na progu, musiałeś mieć niższa podczas zjazdu i rosnąca po wyjściu z progu bo Cię hamowało. Od 2002 300.82 to był rekord świata, coś Ci się pomieszało, nie skakałeś regularnie 300 metrów w Australii bo nikt na świecie nie skakał regularnie 300 metrów w Australii. 

No tylko mówię,jak grałem w dsj to nie miałem neta :) co do hamowania na progu prawda, dlatego trzeba było liczyć na łud szczęścia żeby wiatr podczas najazdu był w plecy a po wyjściu z progu się obrócił, ale te 300m pękało.

Jak znajdę wersję pod win7/win10 to zobaczę czy da radę to zrobić;)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Jak było 3,9 to Cię hamowało na progu, musiałeś mieć niższa podczas zjazdu i rosnąca po wyjściu z progu bo Cię hamowało. Od 2002 300.82 to był rekord świata, coś Ci się pomieszało, nie skakałeś regularnie 300 metrów w Australii bo nikt na świecie nie skakał regularnie 300 metrów w Australii. 

@człowiek...morza wygrywał na klawiaturze w fife z top10 graczem w kraju, więc ja jestem w stanie uwierzyć, że PM skakał te 300 metrów w Australii regularnie 

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

bez szans tbh (potrawy i alko mocno c***owe)

ale dla trójki 'na doczepkę' koniec poza bottom5 to powinien być sukces tbh :P 

sie okaże :P na szczęście głosować będą też ludzie, którzy jedli coś ponad kebaba i zapiekankę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

No tylko mówię,jak grałem w dsj to nie miałem neta :) co do hamowania na progu prawda, dlatego trzeba było liczyć na łud szczęścia żeby wiatr podczas najazdu był w plecy a po wyjściu z progu się obrócił, ale te 300m pękało.

No litości, te wszystkie rekordy to były perfekcyjne skoki,nikt w moim środowisku nie zrobił 295 metrów, a Ty piszesz o regularnym biciu rekordu świata który był nietknięty przez 20 lat. To co piszesz jest po prostu niemozliwe i to że się dalej upierasz jest w sumie zabawne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

sie okaże :P na szczęście głosować będą też ludzie, którzy jedli coś ponad kebaba i zapiekankę :P 

aha ciągle nie pisałeś gdzie jadłeś te kebaby

bo skoro porównałeś do McD i KFC to jest zasadne podejrzenie że nie wyszedłeś poza Kebab Kinga (i jemu podobne) 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Jak było 3,9 to Cię hamowało na progu, musiałeś mieć niższa podczas zjazdu i rosnąca po wyjściu z progu bo Cię hamowało. Od 2002 300.82 to był rekord świata, coś Ci się pomieszało, nie skakałeś regularnie 300 metrów w Australii bo nikt na świecie nie skakał regularnie 300 metrów w Australii. 

Tu film z rekordem i warunki tak jak pisze Fluber:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

aha ciągle nie pisałeś gdzie jadłeś te kebaby

bo skoro porównałeś do McD i KFC to jest zasadne podejrzenie że nie wyszedłeś poza Kebab Kinga (i jemu podobne) 🙃

a Ty gdzie jadłeś flaczki i strogonowa? 

Bo mam uzasadnione podejrzenie, że nie wyszedłeś poza domy weselne i bary mleczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

a Ty gdzie jadłeś flaczki i strogonowa? 

Bo mam uzasadnione podejrzenie, że nie wyszedłeś poza domy weselne i bary mleczne 

nie odpowiada się pytaniem na pytanie mordko 🙃

 

ale faktycznie do zupy z odpadów trzeba chyba jakiejś turbo oprawy żeby to przeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

No litości, te wszystkie rekordy to były perfekcyjne skoki,nikt w moim środowisku nie zrobił 295 metrów, a Ty piszesz o regularnym biciu rekordu świata który był nietknięty przez 20 lat. To co piszesz jest po prostu niemozliwe i to że się dalej upierasz jest w sumie zabawne 

No rozumiem, że tak to może brzmieć. Zwłaszcza jeżeli jak mówisz w twoim środowisku nikt nie potrafił przebić 295m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

gdzie najlepsze kebabiki w wawie poza efes?

Efes topka wiadomo, ale od dawna też jest fajne Sapko + Maho (chociaż to na zadupiu) + Wariatt (to już kebab w wersji chamsko-polskiej....ale idealna jego wersja)

+ w ostatnich 2-3 latach otworzyła się masa nowych fajnych lokali:

Sewa + Esnaf (zaraz obok Sapko, dosłownie drzwi w drzwi - więc to takie kebabowe centrum Wawy teraz) + Sirin + Elegance + Tantumi + Mavi...no masa tego teraz (ostatnio nawet na głupim  wolumenie stanął foodtruck z niezłym kebabem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.