Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, RappaR napisał(a):

W sumie nie wiem jak podchodzić tutaj do tego

 

  Ukryj zawartość

Jon Snow to myślałem że najbardziej znana fan theory ever i od 20 lat było powszechnie wiadome, że nie jest dzieckiem Neda, a seriale chyba 5? lat temu to potwierdziły. Syn siostry Neda i Rhaegara, Ned adoptował jako swoje by chronić przed linczem/nie rozpoczynać nowej wojny

 

Doszedłem do S5 i był on bękartem Neda. Nawet sam Ned i jego żona o tym mówili w początkowych sezonach. Widzę , że jednak coś się potem zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Doszedłem do S5 i był on bękartem Neda. Nawet sam Ned i jego żona o tym mówili w początkowych sezonach. Widzę , że jednak coś się potem zmieniło.

ale tak jak Rappar pisze, jeszcze przed tym jak ujawnili to w serialu to była jedna z popularniejszych fanowskich teorii odnośnie książek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież te Porto to 3/4 kadry Portugalii z Deco na czele, Monaco to też wcale nie jakieś ogórki

w skali alltime słabo raczej

a to nie było tak że ci tam najważniejsi (Deco, Carvalho, Maniche) to właśnie w tamtej LM się wybili do piłkarskiego mainstreamu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

?

no co tu zaskakującego? Klub z Portugalii gra w finale LM z Monaco :) Już sam taki zestaw w finale był szokiem bez względu na to kto by wtedy te LM wygrał -

Porto odpala po drodze - United Fergusona, zajebisty w tym okresie Lyon i Chelsea, Monaco - Lokomotiv, Real Madryt (Morientes był na wypożyczeniu w Monaco i strzela dwie kluczowe bramki) oraz SuperDepor 

Chciałem znaleźć jakie były stawki przed sezonem na wygraną Porto i Monaco, ale nie moglem znaleźć - jak ktoś ma dane to chętnie porównam- ale stawiam że na jeden i drugi zespół było 1:40-1:50 gdzies 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ujawnili, czy zrobili pod fanów?

George R.R. Martin to już od 1 książki hintował

Teraz, fluber napisał(a):

Dziękuję za komplement!

Uber, czyli taka niemiecka wersja.

A jak pisałeś - Niemcy są leniwi i parszywi w obyciu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Ogladam pierwszy raz w zyciu serial Lost

Ben powinien sie tu znalezc. Choc nie mamy kategorii frajerzyna, pies, smiec.

ktory sezon? Pierwsze 1-2

Moj top3 nie komediowych seriali, ale tez mam problem z ulubioną postacią.

Jest nią Desmond, ale chyba też więjszośc woli tam inne postacie, jak Sawyer czy ten co wygrał loterie. Jack jest chyba mało popularny, mimo że wydawać by się mogło że powinien nim być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.