Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, mac napisał(a):

Nadal widoki w samym Zakopanem deklasują wiekszosc miast tutaj wzietych.

Natomiast rzeczywiscie Zakopane ma chyba zla prase w ostatnim czasie.

Ciekawi mnie z czego to wynika.

 

Dla mnie Zakopane jest ovverated, mam mnóstwo rodziny ktora tam mieszka, każde ferie za dzieciaka - Zakopane, wakacje jak nie dziadkowie i Rzeszów to Zakopane... Pierwsza poważna dupa w Liceum z ...Zębu... To taka wioska z drugiej strony Gubałówki.

Nawet na narty to słaby kierunek.

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

@agresywnychomik nie wybrał jeszcze akcji sportowej, więc teges

Czego znowu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Asutria jest tak bezpieczna , że w Wiedniu na każdym rogu stoją policjanci z odbezpieczoną bronią maszynową :)

No i bogatsza też nie jest. Choć faktycznie Wiedeń i Salzburg piękne.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wage#Net_average_monthly_salary_(adjusted_for_living_costs_in_PPP)

 

https://www.numbeo.com/crime/compare_countries_result.jsp?country1=Germany&country2=Austria

8 minut temu, julekstep napisał(a):

@agresywnychomik nie wybrał jeszcze akcji sportowej, więc teges

Ale wybrał kraj.

Więc najpierw leci akcja sportowa, a potem kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Holandii tez tak za bezpiecznie nie jest w duzych  miastach, co chwile jakieś bombki podkładane ktoś ma, ostatnio tego jest plaga 😛 Rotterdam Haga Amsterdam to trochę mafijne porachunki sie dzieją i duża przestępczość ogólna, przykładowo mi z służbowego busa miesiąc temu zajebali wszystkie narzędzia, wywiercili sobie mała dziurkę w drzwiach bocznych w miejscu gdzie jest zamek i sobie otworzyli, nawet nic nie uszkodzili, zamek dalej działa :D ale mam smiechawe z tego bo w Polsce nawet już takich akcji się chyba często nie robi, a tu właśnie policjanci mi mówili ze jest plaga tych busowych włamywaczy 😛 

@RappaR Holandia jest spoko do życia i propsuje że wymieniasz,  ale śmieszne z tym „fajnym klimatem” xD byłeś tu kiedys jesienią/zimą ? Przyjedź sobie raz, wiatr urywa łeb nonstop, pizdzi w c***, wilgoć robi swoje, a combo wiatr+wilgoć+brak słońca jest serio depresyjno-przytłaczająco-frustrujący. Tu jak jest 5 stopni to czujesz się zimniej jak -7 w Polsce, takie c***owe uczucie robi duża wilgotność. Nie ma nic gorszego niż zimy tutaj, a pamietam zimy w Polsce za małolata gdzie bywało po -20 i wspominam duuużo lepiej. 

Za to lato jest przyjemniejsze tutaj, mniejsze upały  ale w Polsce tez jest zajebiste lato moim zdaniem.

Ale z tym Wiedniem co Pablo pisze to smiechłem trochę, generalnie w dużych miastach zawsze jest większa przestępczość, czy to Polska, Francja, Holandia czy Niemcy, wiec branie zakładam najbardziej zatłoczonych miejsc z Wiednia jako przykład na cały kraj to trochę mnie rozbawiło :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

@julekstep zaczynam od tych gdzie już wszyscy wybrali

Zupa- Oczywiście k**** Flaczki wołowe (dla wegetarian - flaczki z boczniakami) 

Danie główne - Beef Strogonow z kluseczkami półfrancuskimi 

Resztę będę uzupełniał jak już reszta wypickuje

lajkuję dla formalności bo picki ofc c***owe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

@julekstep zaczynam od tych gdzie już wszyscy wybrali

Zupa- Oczywiście k**** Flaczki wołowe (dla wegetarian - flaczki z boczniakami) 

Danie główne - Beef Strogonow z kluseczkami półfrancuskimi 

Resztę będę uzupełniał jak już reszta wypickuje

Ciekawostka odnośnie flaków - podczas uboju krowy w UK flaki sa eksportowane do Europy wschodniej głównie do Polski, oni tego nie jedzą.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Ciekawostka odnośnie flaków - podczas uboju krowy w UK flaki sa eksportowane do europy wschodniej głównie do Polski, oni tego nie jedzą.

nie wiedzą co dobre :D 

Teraz, julekstep napisał(a):

jak można psuć wołowinę grzybami 😕 

we flaczkach z boczniaków zastępujesz wołowe flaki boczniakami 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.