Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

jeśli laskę boli a Ty mimo to jej wpychasz pałę jak najgłębiej to jesteś zwierzakiem

Nigdy Ci kobieta nie powiedziała, że po Waszym stosunku chodzi jak kaczka cały dzień albo, że odczuwa skutki Waszego zbliżenia cały dzień?

To nie znaczy, że ją bolało w trakcie albo było jej nieprzyjemnie. Wprost przeciwnie. No chyba, że Rappar ma takiego do kolana, to wtedy już choroba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Nigdy Ci kobieta nie powiedziała, że po Waszym stosunku chodzi jak kaczka cały dzień albo, że odczuwa skutki Waszego zbliżenia cały dzień?

To nie znaczy, że ją bolało w trakcie albo było jej nieprzyjemnie. Wprost przeciwnie. No chyba, że Rappar ma takiego do kolana, to wtedy już choroba.

przeciez Rappar napisał, że mówią, że je boli.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

przeciez Rappar napisał, że mówią, że je boli.. 

Żaden ze mnie Lew Starowicz ale...

Kluczowe jest zagadnienie czy ta Chilijka z San Andreas też miała boleści. Bo jeśli nie, to może woda jest ratunkiem na tego typu  problemy.  Ograniczyć sex do oceanów. Ewentualnie może być basen.

Nie ma za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Napisalbym ze ten post mocniejszy od Kolumbijek @ignazz ale zaraz @julekstep znowu zacznie gównoburze że jestem biased. xD

to chyba oczywiste

erotyczne-publiczne wyznanie Rappara po pijaku Z KLASKANIEM >>> erotyczne-publiczne wyznanie Rappara po pijaku BEZ KLASKANIA

 

ofc to dalej mocny pick jak na przedostatnią rundę i pewnie przez biased głosujących (WINK WINK) powalczy o top5, chociaż u mnie pewnie będzie gdzieś w środku stawki (bo jednak chilijki go zkanibalizują). Już lepszy jest ten Twój 500+ (bo to faktycznie inna jakość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

to chyba oczywiste

erotyczne-publiczne wyznanie Rappara po pijaku Z KLASKANIEM >>> erotyczne-publiczne wyznanie Rappara po pijaku BEZ KLASKANIA

 

ofc to dalej mocny pick jak na przedostatnią rundę i pewnie przez biased głosujących (WINK WINK) powalczy o top5, chociaż u mnie pewnie będzie gdzieś w środku stawki (bo jednak chilijki go zkanibalizują). Już lepszy jest ten Twój 500+ (bo to faktycznie inna jakość)

Dziekuje.

Chcialbym również docenic jak walczysz o kolegów (WINK WINK) nie Twoja wina że takich masz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

to chyba oczywiste

erotyczne-publiczne wyznanie Rappara po pijaku Z KLASKANIEM >>> erotyczne-publiczne wyznanie Rappara po pijaku BEZ KLASKANIA

 

ofc to dalej mocny pick jak na przedostatnią rundę i pewnie przez biased głosujących (WINK WINK) powalczy o top5, chociaż u mnie pewnie będzie gdzieś w środku stawki (bo jednak chilijki go zkanibalizują). Już lepszy jest ten Twój 500+ (bo to faktycznie inna jakość)

niestety trzeba się zgodzić, klaskanie tutaj wygrywa, jakby nie było klaskania to możliwe że palą Rappara by wygrała, ale na ten moment wyżej mam jednak klaskanie turystów na widok seksu niż bóle po kontakcie z palą Rappara 

 

11 minut temu, DRK napisał(a):

Żaden ze mnie Lew Starowicz ale...

Kluczowe jest zagadnienie czy ta Chilijka z San Andreas też miała boleści. Bo jeśli nie, to może woda jest ratunkiem na tego typu  problemy.  Ograniczyć sex do oceanów. Ewentualnie może być basen.

Nie ma za co.

klaski z jachtu zagłuszyły ból u Chilijki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej logiki. Oklaski to detal. Myślicie ze jakby wjechał bardziej szczegółowy opis narządu Rapara z każdym detalem ale napisałby ze w tle cisza to tez by to przegrało z kłaskami?

Mozna się odsłonić mniej lub bardziej. Moim zdaniem brnąc w szczegóły fizyczne idziesz w gorsza stronę tzn ze wybór posta lepszy. 
 

zboczuchy po prostu te chilijki wam w głowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Chcialbym również docenic jak walczysz o kolegów (WINK WINK) nie Twoja wina że takich masz xD

serio nie podchodzę tak emocjonalnie do forum żeby uznawać ludzi których na oczy nie widziałem za 'kolegów' albo żeby opierać swoje głosy w luźnej zabawie o swoje sympatie/antypatie xD

i jeśli już to walczę o Rappara w top2 (a to że nikt nie wybrał nic dobrego z flubera to już nie moja wina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

serio nie podchodzę tak emocjonalnie do forum żeby uznawać ludzi których na oczy nie widziałem za 'kolegów' albo żeby opierać swoje głosy w luźnej zabawie o swoje sympatie/antypatie xD

i jeśli już to walczę o Rappara w top2 (a to że nikt nie wybrał nic dobrego z flubera to już nie moja wina)

Znowu cos sugerujesz? xD

Przestań już, to jest nudne.

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał(a):

Nie rozumiem tej logiki. Oklaski to detal.

oklaski to w tym poście taki detal jak tryb 'hot seats' w hirołsach

 

niby mała rzecz, ale impakt przepotężny (w życiu nie grałem kampanii w hirłosach za to hot seaty były grane dość często) - i to co odróżnia po prostu smutny/cringe'owy post od posta który jest do tego stopnia cringe'owy że aż się śmiejesz w duchu

4 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Znowu cos sugerujesz? xD

w sumie true -> nawet nie muszę 🙃

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

oklaski to w tym poście taki detal jak tryb 'hot seats' w hirołsach

 

niby mała rzecz, ale impakt przepotężny (w życiu nie grałem kampanii w hirłosach za to hot seaty były grane dość często)

w sumie true -> nawet nie muszę 🙃

Ty ciezki jestes jednak :)

Wytlumacze ci na przykladzie ATF obok.

Uwazasz z kolega ze Hero to gowienko nie film epicki.

Kily, ja, BMF i jeszcze paru glosujacych uwaza ze jest to dobry do topowy wybor w tej kat.

Gusta - slowo klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.