Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

czy post flubera o dzieciach raczej każdy zapamięta.

Wybór tego posta miałby sens, gdybym pisał na poważnie, a jak ktoś myśli, że to było na poważnie, to sam siebie powinien picknąć. Ja tam chwilę później napisałem tez, że jak przypniesz dziecko na łańcuch i będziesz karmił resztkami to tez urośnie jak pies. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

pls, gdyby nie był tu picknięty to jak niby każdy miał pamiętać jakieś 30te kolejne prowo flubera? 

są dużo dużo lepsze posty flubera

Ale było picknięte i się rozeszło po za dział, podobnie jak jego historia z bieżnią. Nie każdy tam śledzi te wasze wieczne polityczne romanse cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał(a):

I jak propsuje (jako top1 lol) go osoba, która kilka razy pisała że nie trawi flubera to mi jakoś same się kropki łączą

kulki nie kropki, nie łącza tylko zderzają xD.

Za wszelką cene probujesz mi cos zarzucić.

Jasne ze flubera nie lubie. Nie ja jeden. Glosy oddaje za to obiektywnie. Mozesz uwazac inaczej w wielu przypadkach naprzyklad "Krakow sraków" czy będe Cie przesladowal bo go dasz nizej, nie.

Wiec prosze przestan mi udowadniac cos co nie ma miejsca.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ale było picknięte i się rozeszło po za dział, podobnie jak jego historia z bieżnią. Nie każdy tam śledzi te wasze wieczne polityczne romanse cały czas :)

Sebastian pisał o bieżni, to jest niesamowite, że ludzie przykleili to do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Wybór tego posta miałby sens, gdybym pisał na poważnie, a jak ktoś myśli, że to było na poważnie, to sam siebie powinien picknąć. Ja tam chwilę później napisałem tez, że jak przypniesz dziecko na łańcuch i będziesz karmił resztkami to tez urośnie jak pies. 

śledziłem pierwsze strony dyskusji, gdzie jeszcze próbowałeś to rzeczowo argumentować.

Nie wiem, może jak w ATFie z prowokacją z BMF w pewnym momencie stwierdziłeś, że pora zakończyć trolling, ale już do tego nie doszedłem :)

Post poszedł w eter i był jeszcze potem komentowany w innych działach i platformach jak discord :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Ale było picknięte i się rozeszło po za dział, podobnie jak jego historia z bieżnią. Nie każdy tam śledzi te wasze wieczne polityczne romanse cały czas :)

Przeciez fluber mial jakies 10x lepszy post nawet w tym dziale w ktorym wlasnie piszemy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

śledziłem pierwsze strony dyskusji, gdzie jeszcze próbowałeś to rzeczowo argumentować.

Pierwszy raz widziałeś trolling?:)

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

Przeciez fluber mial jakies 10x lepszy post nawet w tym dziale w ktorym wlasnie piszemy xD

Ale my wybieramy najgorszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Dlaczego probujesz mi wmawiac ze jestem biased? xD

Czyli jak nie dam Rappara i flubera do najgorszych postow top5 przejde Twoja próbę.

Dla mnie to co robisz to zwyczajna próba wywierania presji z Twojej strony na glosujacych i propsowanie swojego wyboru, chocby tym ze juz x razy w tym temacie napisałeś ze nielubienie rappara bedzie mialo wplyw na kolejnosc w tej kat.

 

 

 

Post Flubera to takie 0/10(ten wybrany w ATF, miał kilka perełek) i danie go do top5 to takie super mocno biased

Mój post z Kolumbii łapie się do top5 spokojnie i jest dobrym ostrzeżeniem, by nie pisać postów narąbany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Post Flubera to takie 0/10(ten wybrany w ATF, miał kilka perełek) i danie go do top5 to takie super mocno biased

Mój post z Kolumbii łapie się do top5 spokojnie i jest dobrym ostrzeżeniem, by nie pisać postów narąbany

 

To jest Twoje zdanie. Ja mam inne, ten ATF jest o gustach.

P.s. Zdecydujcie sie czy kolumbijki top2 czy top5 bo wam ten kartel nie idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

To jest Twoje zdanie. Ja mam inne, ten ATF jest o gustach.

P.s. Zdecydujcie sie czy kolumbijki top2 czy top5 bo wam ten kartel nie idzie ;)

Ty wspomniałeś o top5, to kontynuowałem.

 

Jeden trip w Kolumbii i tyle postów na forum :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

nie spoileruj, ale to też mocny post :D 

Swoja droga, Rappar, jak laski boli to może spróbuj wcześniej je trochę rozluźnić a nie od razu wkładasz pałę jak jakiś zwierzak 

Widać, że masz małego, bo to nie ma związku względem tego co napisał Rappar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

nie spoileruj, ale to też mocny post :D 

Swoja droga, Rappar, jak laski boli to może spróbuj wcześniej je trochę rozluźnić a nie od razu wkładasz pałę jak jakiś zwierzak 

Można tez inaczej. Spróbować z kimś kto ma na to ochotę ;)  

Ewentualnie co prawnie dużo bardziej poprawne z kimś poza poziomu wiekowego Roxy jak zaczynała karierę.  
Ale to żarcik bo przecież w dyskusjach o tych sex podbojach pisałem ze kolega był tak zrobiony ze dowodu nie sprawdzał. 
 

a na poważnie to są dwa posty mocne ale nie dałem rady ich znaleźć. Opisze później. Jak nikt nie wybierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Można tez inaczej. Spróbować z kimś kto ma na to ochotę ;)  

 

+1 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Widać, że masz małego, bo to nie ma związku względem tego co napisał Rappar :)

jeśli laskę boli a Ty mimo to jej wpychasz pałę jak najgłębiej to jesteś zwierzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał(a):

Wybór tego posta miałby sens, gdybym pisał na poważnie, a jak ktoś myśli, że to było na poważnie, to sam siebie powinien picknąć. Ja tam chwilę później napisałem tez, że jak przypniesz dziecko na łańcuch i będziesz karmił resztkami to tez urośnie jak pies. 

Przecież Ty ciągle rzucasz takie ryzykowne tezy, które argumentujesz tego typu absurdami. W tym wypadku nikt nie dał się wprowadzić w maliny więc się wycofałeś rakiem i przycinasz, że to żarcik był. Eksperyment społeczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.