Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Przecież takich megalomańskich postów na forum to tu jest sporo, nie rozumiem fenomenu tego postu. Chyba tylko, dlatego jest mocny, że nie pochodzi z klawiatury forumowej śmietanki :)

Ale oczywiście "nikt rozsądny" nie powie inaczej :)

Przecież Rodman to sama crem de la creme forumowej śmietanki.

 

18 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

U mnie numero uno to fluber w kat najgorszy post, jest on zly na tak wielu plaszczyznach ze jest to niesamowite.

Mówisz o tym sucharze? Bo to jego jedyny post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

No i po co znowu zaczynasz?

Juz ci pisalem żebyś nie oceniał innych swoją miarą to ze Ty bierzesz likable uzytkownika pod uwage podczas głosowania nie znaczy ze kazdy robi tak samo.

to co takiego jest wyjątkowego w tym poście flubera, który nawet nie jest topowym postem flubera pod tę kategorię - ba, jest bardzo daleko (bardzo oczywiste prowo)?

 

poza autorem, którego nie lubisz ofc xD

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Przecież takich megalomańskich postów na forum to tu jest sporo, nie rozumiem fenomenu tego postu. Chyba tylko, dlatego jest mocny, że nie pochodzi z klawiatury forumowej śmietanki :)

Ale oczywiście "nikt rozsądny" nie powie inaczej :)

podaj JEDEN przykład podobnego postu

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Oczywiście. Po zakończonym ATFie.

Nie chce psuć zabawy :)

I musiałbym poszukać, co jednak chwilę zajmie, bo nie zapisuje tego, pamiętam tylko mniej więcej składowe tych postów :)

i przypominam że tu chodzi o JEDEN post

bo wiadomo że jakby zrobić kolaż z ely'ego, staregofana czy Rappara to mogłoby wyjść coś podobnego :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

to co takiego jest wyjątkowego w tym poście flubera, który nawet nie jest topowym postem flubera pod tę kategorię (bardzo oczywiste prowo)?

 

poza autorem, którego nie lubisz ofc xD

Dlaczego probujesz mi wmawiac ze jestem biased? xD

Czyli jak nie dam Rappara i flubera do najgorszych postow top5 przejde Twoja próbę.

Dla mnie to co robisz to zwyczajna próba wywierania presji z Twojej strony na glosujacych i propsowanie swojego wyboru, chocby tym ze juz x razy w tym temacie napisałeś ze nielubienie rappara bedzie mialo wplyw na kolejnosc w tej kat.

 

 

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

i przypominam że tu chodzi o JEDEN post

bo wiadomo że jakby zrobić kolaż z ely'ego, staregofana czy Rappara to mogłoby wyjść coś podobnego :P 

Czyli przyznajesz, że potrafiło wielokrotnie latać coś podobnego na forum, tylko może w mniejszym natężeniu samouwielbienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Dlaczego probujesz mi wmawiac ze jestem biased? xD

Czyli jak nie dam Rappara i flubera do najgorszych postow top5 przejde Twoja próbę.

Dla mnie to co robisz to zwyczajna próba wywierania presji z Twojej strony na glosujacych i propsowanie swojego wyboru, chocby tym ze juz x razy w tym temacie napisałeś ze nielubienie rappara bedzie mialo wplyw na kolejnosc w tej kat.

spoko

to jeszcze wyjaśnij te wszystkie płaszczyzny zła tego posta lol (serio to już fluber miał lepsze i dużo bardziej pick-worthy wstawki przy poprzednim atf'ie lol)

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Czyli przyznajesz, że potrafiło wielokrotnie latać coś podobnego na forum, tylko może w mniejszym natężeniu samouwielbienia ;)

przyznaję że jakby zrobić kolaż postów większości userów mających 1k+ postów to dałoby się zrobić coś co mogłoby ostro walczyć w tej kategorii

 

i przypominam że tu chodzi o JEDEN post

4 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Czyli jak nie dam Rappara i flubera do najgorszych postow top5 przejde Twoja próbę.

akurat dwa wybrane posty Rappara to luźno top5 value tutaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

spoko

to jeszcze wyjaśnij te wszystkie płaszczyzny zła tego posta lol (serio to już fluber miał lepsze i dużo bardziej pick-worthy wstawki przy poprzednim atf'ie lol)

Powiem tak jakby stal kolomnie i zestawil psa i kota w jednym zdaniu z moimi dziecmi to prawdopodobnie dalbym mu w pysk xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Powiem tak jakby stal kolomnie i zestawil psa i kota w jednym zdaniu z moimi dziecmi to prawdopodobnie dalbym mu w pysk xD

widzisz? w 2 min napisałeś post który dużo lepiej nadaje się do tej kategorii niż tamto prowo flubera

 

GRATULUJĘ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak też będę puckowal post Flubera, ale niewybrany jeszcze - ten który mi najbardziej zapadł w pamięci, ale zgadzam się, że Chilijki Rappara i doktorzy kłaniający się w pas Rodmanowi to jest top2 z tych wybranych- w sumie jakby Rapparowi nie klaskali to mógłby wypaść poza podium, ale to imo jest dla mnie game changer w tej rozgrywce 

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Ten z psem?

ten z psem jest przereklamowany, imo miałeś w c*** lepszy post xd 

nawet go dzisiaj odszukałem by się upewnić, że nadal mnie bawi jak wtedy gdy pierwszy raz go czytałem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Powiem tak jakby stal kolomnie i zestawil psa i kota w jednym zdaniu z moimi dziecmi to prawdopodobnie dalbym mu w pysk xD

Jak ktoś myślał, że to było na poważnie, to powinien się zastanowić nad sobą, serio, myślałem że trudno o bardziej oczywisty trolling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ten z psem jest przereklamowany, imo miałeś w c*** lepszy post xd 

nawet go dzisiaj odszukałem by się upewnić, że nadal mnie bawi jak wtedy gdy pierwszy raz go czytałem :D 

o to właśnie chodzi

fluber miał co najmniej kilka pick-worthy postów a ten z psem to generalnie bottom-3 z wybranych tutaj

 

i jak propsuje (jako top1 lol) go osoba, która kilka razy pisała że nie trawi flubera to mi jakoś same się kropki łączą

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

przyznaję że jakby zrobić kolaż postów większości userów mających 1k+ postów to dałoby się zrobić coś co mogłoby ostro walczyć w tej kategorii

 

i przypominam że tu chodzi o JEDEN post

A ja uważam, że stwierdzenie "nikt rozsądny nie powinien mieć innego zdania niż ja" to niepotrzebna megalomania @lorak

Mną ten post Rodmana ani nie wstrząsnął, ani nie rozbawił. Klepsydra Elda czy post flubera o dzieciach raczej każdy zapamięta. Chilijki Rappara to po prostu ciekawa, mocna historia jak na w w miarę stateczny styl życia forumowiczów. Myślę, że każdy ma prawo do własnego zdania, mniej czy bardziej rozsądnego. Takie próby nacisków są niepotrzebne.

Mnie tam chodzi po głowie post Koelnera, chociaż go mimo ogromnych politycznych i życiowych różnic, na forum bardzo lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Klepsydra Elda

akurat to imho w ogóle nie powinno być pickowane w takiej zabawie i w takiej kategorii (gdzie wiadomo było że będzie w towarzystwie szeroko pojętego forumowego dna)

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

post flubera o dzieciach raczej każdy zapamięta.

pls, gdyby nie był tu picknięty to jak niby każdy miał pamiętać jakieś 30te kolejne prowo flubera? 

są dużo dużo lepsze posty flubera

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.