Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Sewer napisał(a):

Tylko ignazz samo to świadczy o obrazie tej marki aktualnie, czyli jest to po prostu najzwyklejszy koncern piwny.

99% kraftowych stoutów zjada Guinnessa na śniadanie.Kuleczka była akurat fajnym pomysłem żeby odtworzyć ,,gładkość'' piwa nalewanego tradycyjnie z pompy natomiast nawet w tym rzemieślnicze piwowarstwo ich wyprzedziło bo zrobiło to samo ale bez kulki, nie mówiąc o jakości piwa.Nie jestem Kopyrem ale coś tam zdążyłem spróbować, dotąd myślę że około 700-800 piw (w pewnym momencie przestałem odchaczać na untappd) z większej części stylów jakie istnieją no i Guinness to nic ciekawego, prekursor i tyle.

Salamander+Oatmeal+Chocolate+Milk+Stout+ 

Z ogólnie dostępnych piw koncernowych Guinness i jeden czeski lager to topka, którą z braku innego wyjścia można wypić z przyjemnością. Oczywiście stout lany z ręcznej pompy to zupełnie inna bajka nawet jeśli widget sprawdza się całkiem dobrze.

A kraft wiadomo, to jak porównywać domowy żurek do chińskiej zupy z proszku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał(a):

Dla mnie najwiwkszy bust to Kolumbia Rappara

Ani to nic wstydliwego, ani glupia teza. Ot co pochwalenie sie na forum przygoda po pijaku. Mocne 0/10 w skali przypalowosci, nie rozumiem fenomenu. Ja bym to dal w najlepszy post jak juz.

Coś co pójdzie w top2(dla mnie jednak Rodman absolutnei bezkonkurencyjny i powinien iść 1#) bustem nie jest.

Przypałowe jest, że napisałem na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał(a):

Z ogólnie dostępnych piw koncernowych Guinness i jeden czeski lager to topka, którą z braku innego wyjścia można wypić z przyjemnością. Oczywiście stout lany z ręcznej pompy to zupełnie inna bajka nawet jeśli widget sprawdza się całkiem dobrze.

A kraft wiadomo, to jak porównywać domowy żurek do chińskiej zupy z proszku. 

Z czeskimi pilsami jest trochę inaczej bo jednak technicznie ciężej jest zrobić dobrego pilsa niż stout imo i czeskie piwa są na prawdę dobrej jakości (nawet te koncernowe) jeśli mówimy o pilsie, sam właśnie je najczęściej pije - w przeciwieństwie do niemieckich pilsów które mi zupełnie nie leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Dla mnie najwiwkszy bust to Kolumbia Rappara

Ani to nic wstydliwego, ani glupia teza. Ot co pochwalenie sie na forum przygoda po pijaku. Mocne 0/10 w skali przypalowosci, nie rozumiem fenomenu. Ja bym to dal w najlepszy post jak juz.

Nie no. Przeciez ten post Rappara to idealny przyklad do zobrazowania czemu tak prawdziwe jest powiedzonko 'Piles? Nie pisz'. W malo ktorej kategorii tego drsftu jest taki mocny pewniak do top2 (obawiam sie ze moze skonczyc na pierwszym, bijac obiektywnie jeszcze lepsza perelke od Rodmana bo jednak masa glosujacych bedzie miala na koncie zadry z Rapparem i to przewazy)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Nie no. Przeciez ten post Rappara to idealny przyklad do zobrazowania czemu powiedzonko 'Piles? Nie pisz'. W malo ktorej kategorii tego drsftu jest taki mocny pewniak do top2 (obawiam sie ze moze skonczyc na pierwszym, bijac obiektywnie jeszcze lepsza perelke od Rodmana bo jednak masa glosujacych bedzie miala na koncie zadry z Rapparem i to przewazy)

No I wlasnie tego fenomenu nie rozumiem

Chlop po pijaku napisal, ze uprawial seks w basenie. Koniec posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

No I wlasnie tego fenomenu nie rozumiem

Chlop po pijaku napisal, ze uprawial seks w basenie. Koniec posta.

- Pisanie o ruchaniu na forum publicznym (sam z siebie, nikt nie pytal)

- maksymalnie cringe'owy fragment o klaskaniu

- 'efekt Rappara'

3 skladowe sukcesu tego posta 🙃

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lorak napisał(a):

ten post Rodmana to GOAT w tej kategorii, nikt rozsądny żadnego innego nie da na pierwszym miejscu.

atf-y na e-nba rządzą się niestety swoimi prawami

 

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

U mnie numero uno to fluber w kat najgorszy post, jest on zly na tak wielu plaszczyznach ze jest to niesamowite.

a najgorszy jest na płaszczyźnie autora - wiadomka 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lorak napisał(a):

ten post Rodmana to GOAT w tej kategorii, nikt rozsądny żadnego innego nie da na pierwszym miejscu.

Przecież takich megalomańskich postów na forum to tu jest sporo, nie rozumiem fenomenu tego postu. Chyba tylko, dlatego jest mocny, że nie pochodzi z klawiatury forumowej śmietanki :)

Ale oczywiście "nikt rozsądny" nie powie inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.