Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się oszukiwać, wybory w tym ATF'ie są mocno subiektywne.Po przejrzeniu wszystkich dotychczasowych wyborów mam 3 faworytów: @agresywnychomik (rosół dobra rzecz ale jednak jest masa smaczniejszych i bardziej złożonych smakowo zup, Grey Goose overated) @RappaR (co tu robią Gliwice przy pełnym szacunku do Gliwic?) @fluber (kolejna wódka - meh, barszcz z uszkami jest sztosem ale zabielany barszcz z tłuczonymi ziemniakami i okrasą jest większym!)  i @LeweBiodroSmoka do którego typów mi najbliżej zdecydowanie póki co. @ignazz też możesz to jeszcze wyciągnąć tylko szkoda tej Wyborowej 🤨

Imo największe flopy:

Kraj - Kanada 

Alkohol - Guinness 

20155635a5bc359andrzej_duda.gif

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał(a):

Najlepsza metallica z tych co poszly (chociaz dalej metal - nie motorhead - to obciach jak skonczylo sie te 20-25 lat xD)

W kategorii piosenka poszło tylko unforgiven:) więc próbka mała. Natomiast co by nie mówić to klasyk i dobry pick:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

W kategorii piosenka poszło tylko unforgiven:) więc próbka mała. Natomiast co by nie mówić to klasyk i dobry pick:)

dla mnie w teledysku i tak 3/4 to muzyka będzie tbh (nieważne jak fajny/pomysłowy byłby teledysk - jak piosenka mi nie pasi to skreślam :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sewer napisał(a):

i @LeweBiodroSmoka do którego typów mi najbliżej zdecydowanie póki co.

o jak miło

no i najważniejsze, że napisane przed listą Qcina ;]

8 minut temu, RappaR napisał(a):

@Sewer

Zajebiste miasto. Jakbym miał wybierać do życia w Polsce to albo Gliwice albo Opole 

Gliwice obok xxx mają chyba najlepszą opnie z tych śląskich, więc mnie specjalnie nie dziwią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał(a):

@Sewer ktoś tu widzę nie lubi wódki;)

Tylko żubrówki nie skrytykowales;)

Fakt, nie jestem fanem wódki, Żubrówki też niestety nie, jeśli już to mało słodka cytrynówka na bazie dobrego bimbru :) 

 

14 minut temu, RappaR napisał(a):

@Sewer

Zajebiste miasto. Jakbym miał wybierać do życia w Polsce to albo Gliwice albo Opole 

Z Gliwicami mam tak że nie kojarzę ich zupełnie z niczego ale być może są mocno niedocenione i są fajnym miejscem do życia (w przedziale powiedzmy od 100 do 200 tysięcy mieszkańców na pewno) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sewer napisał(a):

Gliwicami mam tak że nie kojarzę ich zupełnie z niczego ale być może są mocno niedocenione i są fajnym miejscem do życia (w przedziale powiedzmy od 100 do 200 tysięcy mieszkańców na pewno) 

Z wyglądu paskudne, ale dużo dobrych miejsc pracy, zwłaszcza w IT. Takie przeciwieństwo Rybnika, czyli ładniejsze miasto, ale totalnie bez perspektyw jeżeli chodzi o pracę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

@Sewer

Dziekuje za dobre słowo :)

Guinessa dla mnie to mozna tylko pic tylko z sokiem z czarnej porzeczki sam to strata czasu i dla mnie jeden z bottom 2 picków w tej zabawie.

 

Guinnessowi trzeba przyznać dwa laury: za popularyzacje stouta jako stylu i innowacyjną metodę nitro (tzn. kulka w puszce) która powoduje efekt kaskadowy piany która dodatkowo jest mega kremowa - samo piwo no niestety cienizna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał(a):

Z wyglądu paskudne, ale dużo dobrych miejsc pracy, zwłaszcza w IT. Takie przeciwieństwo Rybnika, czyli ładniejsze miasto, ale totalnie bez perspektyw jeżeli chodzi o pracę:)

To chyba dawno nie byłeś.

Starówka piękna, dużo parków, zieleni, dobre drogi, dużo dobrego żarcia.

Rybnik jest ~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.